wRealu24 ciekawostki

wRealu24 ciekawostki

Historia kanału wRealu24 zaczyna się w dniu 2016-01-28 19:07:08.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 3528 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 154727134 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 300000 użytkowników.

Patrioci to faszyści i brunatni fanatycy? Arkadiusz Miksa o...


Wspomóż nas wpłacając dobrowolną kwotę nr konta (PKO BP): 81 1020 4900 0000 8502 3142 0193 tytułem: darowizna na wRealu24 Darowizna PayPal Subskrybuj i wspomagaj naszą platformę medialną: Zapraszamy na: Subskrybuj Kanał: Facebook: Twitter:

Najlepsze komentarze:

Waldema... Lewicową zapiekłość "antyfaszystowską" można wytłumaczyć albo złą wolą, albo skrajną niewiedzą. Stawiam na jedno i drugie. Bo mieszają pojęcia, żonglują nazwiskami, wrzucają wszystko do jednego worka, operują stereotypami i z zadowoleniem ignoranta rozlepiają na lewo i prawo łatki "faszysty".
Mistrz Stalin zalecał: "Jeśli chcecie kogoś zdyskredytować, mówcie o nim, że to faszysta".
Tropiciele "faszyzmu" należą do wiernych uczniów Generalissimusa!
Bo czym jest faszyzm? Jego ojciec - Mussolini mawiał: "Nic poza Państwem, wszystko w Państwie, nic przeciw Państwu!"
Wg tej definicji to raczej faszystą był Allende, niż Pinochett. Ale lewackie media przylepiły łatkę faszysty temu drugiemu!
Mało znane jest spotkanie Hitler - Franco, podczas którego Adolf usiłował przekonać Franco do udziału w wojnie po jego stronie. Po godzinie Hitler wyszedł spocony z wściekłości, bo niczego nie wskórał. Później skomentował to tak: "W 1936 roku postawiliśmy na złego konia. Należało popierać komunistów, bo z socjalisty zawsze można by zrobić NARODOWEGO socjalistę!" A Franco reprezentował hiszpańską arystokrację, czyli ludzi o pewnych zasadach!
A tysiące Żydów, którym ambasady Hiszpanii wydały paszporty, dzięki czemu ocalili oni życie, to pies?
Podobnie było u Mussoliniego - w armii włoskiej służyło mnóstwo oficerów żydowskich!
A co do Antify? Hmmm.... Przecież ta banda operuje posługując się jak najbardziej brunatnymi metodami!!
Widziałem film, gdzie zamaskowani aktywiści Antify metodycznie demolowali katolicki kościół w Argentynie - wyrzucali na ulicę całe wyposażenie: ławki, figury, obrazy, żeby następnie spalić. Nie przypomina Wam to słynnego palenia książek przez hitlerowców?
Pozdrawiam.
Anna Do... Dziady.... oszusty.. gdzie oni widzą tą całą brutalność, jakiś niepodważalny argument?
Oskar J... Nie rozumieją Państwo swoich przeciwników. Niech Państwo posłuchają, co mówią anarchiści, a kto wie czy dalej będą Państwa przeciwnikami... Faszyzm to dla anarchistów między innymi po prostu państwo i państwowcy. Też mieszają, oczywiście, bo też są fanatykami.
Tadeusz... prowadząca to facet z cyckami i długimi włosami czy baba z brodą? ktoś ma jakieś informacje?
Maria T... "Nigdy więcej wojny, nigdy więcej faszyzmu" - hm, no to kto dzisiaj jest największym faszystą na świecie ? Bo mi wychodzi, że Ameryka.
Sz Fene... KDZ
Kazimie... Jasne że to prawda, prawica chwali Pinoczeta i Franco podczas gdy lewica brzydzi się wszystkich dyktatorów, prawicowe ścierwo, marsz niepodległości to pochwała dla tych szmat
k m... Faszyzmem jest na przykład to,że w Kanadzie próbują wcielić w życie prawo,które nakazuje ludziom zwracać się zgodnie z ich płcią kulturową (gender),karząc tym samym w przypadku odmowy. Mówił o tym np jordan peterson.Ludzie kompletnie nie odróżniają faszyzmu od nacjonalizmu.
Jaro K... Ta wy to caly czas tylko atakowani jestescie XD. Plakac tylko potraficie. Przyklad z brygad Azov bierzcie. To sa patrioci a nie jak polacy internetowi fajterzy.
muflonp... Panowie z tego co sie orientuje youtube nie ma serwerow w Polsce wiec to co mowicie o lamaniu Polskiego prawa w sprawie monetyzacji nie ma racji bytu chyba ze zrobicie chinski internet w Polsce :) wasze materiały oglądamy z serwerow w holandi usa czy finlandii wiec fizycznie nie znajdują sie w Polsce
MyPawel... jezeli jeszcze raz uslysze ze Patriota to faszyta niewytrzymam i sie skonczy dzien dziecka
Adam Ja... LEWACTWO i liberalne lewactwo wraz z ideologami gender i multikulti oraz euro federalisci muszą zostać natychmiast WYMORDOWANI
Pawe? G... Faszyści to komuniści !
Piotr W... Tytuł spotkania nie spójny z rzeczywistością. Według ideologii współczesnego Marksizmu, KAŻDY człowiek wychowany do Kultury jest Faszystą. Więc w czym jest problem ?
Mateusz... Pod warunkiem rze sie nie szkodzi i odwzajemnia to powinno sie miec prawo manifestowac wszystko doslownie co do joty.
Katolik... Żeby łykać tą sowiecko-lewacką ideologię, trzeba być naprawdę zdesperowanym człowiekiem. Dlatego lepiej posłuchać sobie niezależnych, prawicowych materiałów, które również sam umieszczam na moim kanale.
Tehaceu... Ty ruro sama jestes faszystką
Harald ... Czy widzicie w tytule....?.
Krzyszt... Niestety,a pisze to bez żadnej satysfakcji,wręcz przeciwnie-wszystkie atuty są po tej drugiej stronie:kadry,baza materialna,wiedza,umiejetnosci.Jednym słowem dobranoc prawa strono
jozef p... Prosze Panstwa!
Widze bardzo duzy blad. Tworzyc wlasny obraz Marszu Niepodleglosci. Pokazac co bylo zrobione i co bedzie na Marszu. Budowac patriotyzm pokazywac krotkie migawki zorganizowanych grup i zachecac mlodych do uczestnictwa w kolejnych Marszach. Tworzyc dobra ochrone Marszu, kontrolowac przebieg i skutecznie zapobiegac niewlasciwym procesom jego zaklocenia. Stworzyc piesn laczaca uczestnikow Marszu dajaca impuls do jego uczestnictwa. Pamietajmy o zabraniu ROZANCA na Marsz.
Razem Mlodzi Przyjaciele.
P.S.
Czas na orkiestry dete! I piesn.
"My Pierwsza Brygada"
Braunowe Podkarpacie na czele pochodu i Razem jak Polska dluga i szeroka. Polska rozsiana ziarnem milosci ze wszystkich zakatkow Ziemi RAZEM PANU BOGU I MARYJI omowieniem Rozanca oddajmy CZ3SC NASZYM OJCOM DZIADOM PRADZIADOM ZOLNIERZON II NAJASNIEJSZEJ RZECZPISPOLITEJ, RYCERZOM JAGIELONOW , WOJOM I KOLODZIEJOM CHROBREGO I MIESZKOW. POLSKA JEST JEDNA. I JEDNOSC NALEZY WYPELNIC MILOSCIA I WIARA.
BOG HONOR OJCZYZNA!
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=P9fOb9T5tAc