Nieplanowane: pro life w świecie filmu. Odpowiedzi na komentarze


Wspomóż nas wpłacając dobrowolną kwotę nr konta (PKO BP): 81 1020 4900 0000 8502 3142 0193 tytułem: darowizna na wRealu24 Darowizna PayPal Subskrybuj i wspomagaj naszą platformę medialną: Zapraszamy na: Subskrybuj Kanał: Facebook: Twitter: Stronę:

Najlepsze komentarze:

Bydgosk... Czy możecie lepiej opisywać te programy albo nadac mu jakiś charakterystyczny tytuł żeby nie przeoczyć w tym natloku politycznych programów!
Luk382... Świetny film polecam.
Andrzej... Dopiero teraz zakumałem, że robili to tylko w soboty, czyli Szabas. Czy to może mieć związek z rytułałem "krwawej Paschy"?
Andrzej... Młody łap propsy za antykulturę. Będą z Ciebie ludzie.
Aspi Fr... Ja, owszem kiedyś miałam podejście, jeśli coś się stanie (wpadka) będąc bez wsparcia to usunę. Ale na szczęście z pewnych poglądów wyrosłam. Wolno toczy się ten proces ?, nie mniej jednak dojrzałam już na tyle aby uznać, że aborcja nie jest procesem ot tak. A dziecko to nie kara, nie wypadek przy pracy. A bycie rodzicem to ważne zadanie i daje sens życia. Takie prawdziwy a nie zideologizowany. Aborcja powinna być dozwolona ale tylko z istotnych przyczyn. A nie być traktowana jak tabletka na ból głowy.
Inka... Bardzo fajna dyskusja. Widać, że się Panowie rozwijacie. Coraz więcej widzów i komentarzy.
Trzymajcie tak dalej. Fajna odskocznia od polityki w telewizji wRealu24 (choć polityka jest ważna, to czasem warto na chwilę odsapnąć od niej).
Pozdrowienia
Marcin ... Sorry - nie zgadzam się z podstawowym założeniem. Ten film to nie jest "przesłanie". To jest po prostu żywa historia. Wzruszająca i dająca do głębokiego myślenia. Film pomimo jasnego przekazu pozostawia wiele pola do własnego myślenia.
Bez obejrzenia tego filmu jesteśmy ubożsi. Pomimo niezwykle wielkiego ładunku bólu który otrzymujemy, to bez obejrzenia jesteśmy ubożsi o całe Niebo.
Klop Kl... Ciekawe ilu decydentów -polityków obejrzało ten film. bo na pewno część czytała utwory niedawnej naszej Pani noblistki (po tym jak dostała tą już tzw.nagrodę )
Polish ... Wy jestescie ojcem i synem ?
chamber... Rzeż niewiniątek trwa nadal ! Konfederacja to przerwie ! Z błogosławieństwem Pana światów !
Ewa - ?... Panowie, jesteście super.
Kasia K... To niezrozumiałe niereagowanie bohaterki przez 8 lat może być spowodowane jej historią życia I wyborami. Mam na myśli jej dwie aborcje I taki jakby mechanizm obronny przed nagatywną oceną własnych decyzji.
Blaine ... Przekonaliście mnie panowie do obejrzenia tego filmu, mimo iż mam bardzo jasne poglądy w tym temacie. Gotuje się we mnie jak słucham tych idiotycznych usprawiedliwień mordowania ludzi, sądziłem że w tym filmie będzie tego dużo. Bardzo dobra rozmowa.
Aleksan... no nie wiem, czy Pasja jako film chrzescijanski, jest nudny i zenujacy
Agniesz... O historii Abby Johnson dowiedzialam sie juz pare lat temu. I tak mnie ona zafascynowala ze przesluchalam paru jej konferencji (pozatym jest bardzo wciagajaca mowczynia i ma super poczucie humoru).Chociaz nie slyszalam zeby to sama powiedziala, mysle ze powodem jej przejscia na katolicyzm byl fakt ze protestanci nadal nie widza nic zlego w stosowaniu antykoncjepcji. Ona wlasnie w tych wystapieniach tlumaczyla jak przemysl antykoncepcji laczy sie i nawet prowadzi do aborcji. Abby twierdzila ze klientkami aborcji sa bardzo czesto osoby ktore stosowaly antykoncepcje a ta bardzo czesto zawodzi.
Rafa? S... k
Dariusz... Dopiero na 10-tej minucie jest mowa o filmie w tytule.
tomasz ... Kds
tomasz ... Kda
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=wVmoUgattTU


wRealu24 ciekawostki

wRealu24 ciekawostki

Historia kanału wRealu24 zaczyna się w dniu 2016-01-28 19:07:08.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 3528 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 154727134 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 300000 użytkowników.