TVGRYpl ciekawostki

TVGRYpl ciekawostki

Historia kanału TVGRYpl zaczyna się w dniu 2007-10-25 14:05:00.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 2563 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 646623525 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 1070000 użytkowników.

Co się stanie, gdy w grze zabijesz wszystkich NPC


Czy gry biorą pod uwagę opcję zabicia wszystkich postaci niezależnych? Czy jest sens grać zabójcą całego przedstawionego świata? ✔ Nasze koszulki i gadżety: ✔ NASZ DRUGI KANAŁ: Znajdź też nas na: Instagramie Gambrinusa: Instagramie Jordana: Twitterze Heda: Twitterze Arasza: Facebooku Kacpra: Twitterze Elessara: Instagramie PanaMateusza: ✔ FACEBOOK:

Najlepsze komentarze:

cz?owie... To dostaniesz BAD TIME
0dymoma... Material o niczym
helgrin... a w fallout nv nie wystarczy tylko yes man do wygrania?
Abiszaj... Arx Fatalis pozwalało na zabicie wszystkich NPCów, bez wyjątku. Trzeba było tylko być na odpowiednio wysokim poziomie i wiedzieć co w danym momencie robić (bo trzeba było robić zadania, których de facto nikt nam nie zlecał). Ciekawie ratowało się świat, w którym nie pozostała ani jedna żywa istota...
Tom Ols... Vivec, anyone?
Dominik... ale super.
Nyguss... Ghotic szaty adanosa i wyciąc wszystkich??
Norbert... Wtedy pojawia się Gimper na miniaturce.
Mr Wici... Kiedy fallout od obsydianu :(
MatMat ... Mogłeś zrobić /kill @a
Kamil F... A gdzie dark souls? :p
MrCat22... Za to w grach powinno być osiągnięcie: Youre like Hitler but hitler cared about Germany or something!
Tymek K... A co z Gothic
Hykli... Możesz pozabijać wszystkich, bądź sobą :D Dobre hasło reklamowe xD
Mateusz... Morrowind? W Oblivion npc/klczowe posaci i strażnicy się respawnują, o ile pamiętam
Marcin ... Propozycja fabularnego rozwiązania takiego trybu "rzezi" w jakiejś grze RPG fantasy:
Ukryty wątek fabularny, który aktywuje się dopiero wtedy, gdy jakimś cudem graczowi uda się zamordować wszystkie postacie w jakiejś dużej lokacji (typu wioska czy miasto). Po zamordowaniu ostatniej postaci okolica zaczyna z czasem popadać w ruinę, zmieniając szczegóły otoczenia, zaś graczowi pokazuje się jakiś demon czy inne bóstwo chaosu, śmierci i zniszczenia (normalnie znane jedynie z książek w świecie gry i dialogów), które uznaje nas za swojego czempiona i w zamian za krew kolejnych istot będzie nas wzmacniać, dając nowe możliwości. Jako że sam pomysł wymordowania całej wioski jest raczej beztroską zabawą gracza, tak i dalszy wątek będzie raczej prosty - wszelkie napotkane przez nas postacie (także te ważne dla zwykłej fabuły) zaczną nas traktować jak potwora, przed którym trzeba uciekać lub z którym trzeba walczyć. Wtedy też znikają wszystkie normalne questy i aktywności typu handel itp., zastąpione nagrodami od wspomnianego bóstwa i możliwym handlem z nim (dostępne wszystkie potrzebne nam przedmioty). Wątek ten ogólnie zakłada spustoszenie całego świata gry, i jak już jakimś cudem uda nam się uśmiercić ostatnią postać (nie będącą proceduralnie generowanym przeciwnikiem typu zwierzę czy bandyta) wtedy nasze krwawe bóstwo objawia się nam w pełni swej straszliwej postaci, chcąc zniszczyć sam świat gry. Daje nam to ostateczny wybór - albo pozwalamy mu na to i kończymy grę (widzimy też jak świat gry płonie), albo stajemy z nim do walki jako alternatywnym finałowym bossem, którego pokonanie da nam jego boską moc i status (co też kończy grę).
Morgann... Never thought I'd see the day where I was used for stock footage on the largest Polish gaming channel.
XPS app... 4:23 "Chicken witness your crime"
Micha? ... Kiedyś przeszedłem Fallout 2 postacią zdegustowaną tym, co zastała po opuszczeniu wioski. Wybiłem wszystkich i wszystko. Również towarzyszy (którzy nie narzekali na moje poczynania). Gra nie była na to przygotowana. Przykładowo przy pierwszej okazji wybiłem całą kryptę 13 (po uprzednim dołączeniu Gorisa), by po jakimś czasie Goris stwierdził, że jego stado jest zagrożone. Po ponownym przybyciu do krypty odtworzył się filmik, gdzie Frank zabija zabitego uprzednio przeze mnie szpona. Oczywiście w zakończeniu było powiedziane, jak to rozkwitało to czy inne miasto, mimo że były to miasta duchów po mojej wizycie... Świetna gra, ale można było to zrobić lepiej. Ale i tak lepsze to niż nieśmiertelni NPC w kolejnych częściach czy innych RPG.
MemSzcz... chiński premier "ograniczanie wolności nie oznacza ograniczania zabawy trust me"
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=UdF5Ei6ovVI