Hantaa ciekawostki

Hantaa ciekawostki

Historia kanału Hantaa zaczyna się w dniu 2011-08-30 21:48:42.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 4673 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 10110948 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 61700 użytkowników.

WYGRALIŚMY I SKOŃCZYLIŚMY GRĘ, ... A TAK NAPRAWDĘ TO NIE...


Zobacz serie z poprzednich części: Borderlands The Pre Sequel Borderlands 2 Borderlands Obczaj Insta Zalajkuj mnie na fejsbuku Dołącz do Huntowników Streamuje na YouTube więc nie mam już gdzie was odsyłać. Pamiętajcie o przycisku z Dzwoneczkiem by dostawać powiadomienia zarówno o filmach jak i streamach.

Najlepsze komentarze:

kero... ONI NAPRAWDĘ JUŻ ZROBILI 50 ODCINKÓW?
Micha? ... Ok cierpliwie poczekam i nie nazwę Cię Macieju polastem
Geniusz... Supraśl, I'm back:
- no nie wierzę, Śpivolt odkrył magiczne właściwości opisu na karcie broni. Nice one


- odnośnie walki z Troyem: przez jakiś czas gdy wykonywał dasha w Twoją stronę, dało się go zbaitować aby wskoczył do wody. Powodowało to jego natychmiastową śmierć


- dodatkowo gdy tylko gra wychodziła, Troy miał... średnio zbalansowaną reakcję na ból. Przez większość walki darł ryja co w połączeniu z jego odzywkami było całkiem zabawne ("AAAAAAaaaaaa! I am unstoppable. AAAAAAAAaaaaa! You're too late, Vaut Thief. AAAAAAaaaaaa!")


- bardzo wielu ludziom po jednym z ostatnich hotfixów rozjechał się dźwięk w tej konkretnej cutscence. Coś najwyraźniej byli zepsuli


- gratulacje, otrzymaliście legendarny Nie-Miotacz-Ognia. Treelon byłby dumny


- bronie typu pearlescent były w pierwszej i drugiej części aczkolwiek pojawiły się dopiero w dodatkach (w jedynce z DLC Generała Knoxxa, w dwójce z UVHM Upgrade Pack). Zapewne i w tej części wprowadzą je wraz z jakimś DLC i jeżeli to zrobią, będą musieli wymyślić kilka nowości bo część broni pearlescent z poprzednich odsłon powróciło tu ale już jako legendy (Storm, Butcher, Bearcat, Unforgiven, etc.)


To tyle ode mnie. Pozdrawiam i polecam.
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=qZzRqgUKeQM