Matias ciekawostki

Matias ciekawostki

Historia kanału Matias zaczyna się w dniu 2013-02-09 18:23:36.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 2328 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 49087665 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 63200 użytkowników.

GTA V RPJAK ZMNIEJSZYĆ WYROK?/ALT F4 BEZ INICJACJI/UCIECZKA...


► FANPAGE LIKE ► ► DOBROWOLNE WSPARCIE! ► ► ★ INSTAGRAM ★► ► E MAIL/Business Contact ► ► TWITTER ► ► SOUNDCLOUD ► ₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪ +++ Regulacje prawne +++ "Dozwolony użytek" +++ ŹRÓDŁO: Umieszczam ten film na prawie cytatu uregulowanym w art. 29 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Każda osoba kopiująca ten film zobowiązana jest do podania nazwy kanału i linka do oryginału w opisie filmu (bądź widocznym miejscu) po uprzednim pozwoleniu udostępnienia filmu, ponieważ zastrzegam do niego prawa. Track: Diviners Mendum Stay With Me [NCS Release] Music provided by NoCopyrightSounds. Watch: Free Download / Stream: #GTAV #GTAVRP #Matias #April #Wysparp #Mokotów #GTA #RP #GTARP #Joker #Czesio #Spadino #Spadinio #Felipe #Shoty #Szoty #Isamu #Dycha #Nitro #Paris #Platynov #Live #Funny #Funnymoments #Strefarp

Najlepsze komentarze:

Wraithu... "Umieszczam ten film na prawie cytatu uregulowanym w art. 29 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Każda osoba kopiująca ten film zobowiązana jest do podania nazwy kanału i linka do oryginału w opisie filmu (bądź widocznym miejscu) po uprzednim pozwoleniu udostępnienia filmu, ponieważ zastrzegam do niego prawa."

Umieszczasz ten film i taką klauzulę samemu nie podając linka do oryginału to trochę słabo z Twojej strony. Zastrzec prawa to sobie możesz wtedy, gdy do klipu coś dodasz, a nie bezczelnie skopiujesz z innego kanału bez modyfikacji bez podania bezpośredniego linka do niego. Zresztą nazwa kanału powinna być mocno widoczna przy danym klipie na filmie.
Jeśli w kolejnych filmach nie dodasz takich rzeczy, myślę że możesz mieć problemy.
?miesze... Zajebisty początek xd
Why_You... 8:55 xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
ll hond... Powiedzial dixoneq co perma mial i rowa adminom lizal
MakoR... 6:55 jak to bez inicjacji? Wbili tam koledzy Pabla i zaczeli celowac to tamci zaczeli strzelac
Marcin... Co odwalił Spadi?
XeXOff... jd
niko ku... pierwszy
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=oTo20W6jq9g