niezaleznatelewizja ciekawostki

niezaleznatelewizja ciekawostki

Historia kanału niezaleznatelewizja zaczyna się w dniu 2011-05-26 13:28:19.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 7597 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 111395012 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 204000 użytkowników.

Starożytni genetycy Hybrydy w starożytnym świecie


Niezależna Telewizja kontakt : Wspaniali Widzowie i Goście NTV. Nasz projekt utrzymuje się z darowizn. Wesprzyjcie nas przelewając dowolną kwotę na Fundację Alterpedia nr konta: 05 9585 0007 2014 0220 0625 0004 w PLN, 59 9585 0007 2014 0220 0625 0002 w EUR. Dziękujemy! :)

Najlepsze komentarze:

Bozena ... Prawda ma byc przed ludzkoscia ukryta, zeby lepiej kierowac niewolnikami.
Grigori... malikov wladimir nic nie mogę znaleźć o nim
Jozefin... Gdzie w Angli znajde to miejsce-muzeum?Proszę o inf.Dzięki!!!
Jozefin... marduk gone!!!
Marek C... Kto ich stworzył? Nie ma jednoznacznych dowodów że nas stworzyli. To te istoty były gorsze od ludzi z charakteru.
Zygmunt... Dziękuje i Pozdraeiam
Pawel S... A co jesli wszyscy ludzie to klony .?
Jesteśmy niewolnikami odradzajacymi się by służyć w mniejszym lub większym stopniu ?
Marek B... A CO TY ZA PRAWDY GŁOSISZ ? KTO CIE W NICH UTWIERDZIŁ? PRAWDE O PRZESZŁOŚCI MOŻE ODKRYĆ TYLKO BOG, CZŁOWIEK KAŻDY SWOJA,CZYLI GOWNO PRAWDE!
Oskar B... Tolkien odwiedzal watykanska biblioteke zanim powstalo jego dzielo! o czyms to swiadczy, sam kiedys mowil ze to zadne "fantasy", jest nad czym sie zastanawiac. Pozdrawiam. Łukasz jak zawsze super, ogladam kazdy film na jego kanale, swietnie sie go slucha.
splashr... 20 metrów to głęboko? Kurcze, trzeba zaktualizować całą dotychczasową wiedzę nt. nurkowań, bo do tej pory do 20 metrów mogli nurkować początkujący nurkowie. Co w takim razie z tymi co nurkują na 40 czy na 60m? Kosmici? No i jeszcze pozostają rekordziści z nurkowaniami poniżej 300m. To już chyba jakaś magia.
zofia m... Lukasz. szacun?
Siestrz... A co robią dzisiaj rodziny linii krwi ?? ... dzisiaj na masową skalę produkuje się różnego rodzaju hybrydy ... co jakiś czas ludzie znajdują dziwne stworzenia .. a w wojskowych ośrodkach (tajnych ) są przeprowadzane klonowania i mieszanie różnych istot ziemskich ... to jest nieudany powrót do czasów prehistorycznych z nieudaną grupą ludzi Reptylian którzy znowu prubuja zniszczyć ludzkość ... ale znowu im się to nie uda bo przybędą właściciele kosmiczni tej planety i "ukręcą" głowę tym "Rodschildom" itd.
Grzesie... Nic dziwnego jak przez cala ziemie jest mur lub tunel podajze na 6 czy 3 metru w mule i kto to zbudowal ?
marek w... Ja tesz oglądam Fr Zalewskiego i chyba tesz wydam własną książke.
Anne Li... jak zwykle fascynujace informacje
alex kr... To "muzeum Merrylina" to dzielo jego "odkrywcy" czyli artysty plastyka (rzezbiarza i rysownika) publikujacego "eksponaty" w sieci jako ALEXCF.COM. Lepiej dobrze sprawdzac zanim sie cos powie, bo szkodzi to tylko prawdziwym tajemnicom i zagadkom!
wieslaw... Ten elf na końcu, jak i cała kolekcja The Merrylin Cryptid collection to niestety fake, (żadne tego typu skrzydła nie wytrzymałyby przecież upływu czasu). Twórcą tej kolekcji jest ześwirowany klimaciarz, młody artycha Alex CF. Jak ktoś kończył jakiś plastyk to wie, że takie dyplomy z rzeźby i ilustracji da się zrobić. Jest film in english, że on nawet w rękawiczkach do tych "eksponatów" nie podchodzi. Reszta to marketing i jaja młodzieńców, kolegów "analityków laboratoryjnych". Londyn lubi takie klimaty.
kriswol... Gdzieś ostatnio było na YT o tym muzeum w Anglii, było więcej zdjęć, nie pamiętam tylko gdzie. Nie daje mi to teraz spokoju.
Pav Sav... Prawda ludziom jest Przemycana w bajkach, i filmach...I wszystko się potwierdza
Stefan ... Nie "sumeryjski" a sumerski bo Sumer a nie Sumeria.
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=Ptqk83F6uUs