Telewizja wPolsce ciekawostki

Telewizja wPolsce ciekawostki

Historia kanału Telewizja wPolsce zaczyna się w dniu 2017-05-05 13:04:45.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 11901 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 52287651 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 90800 użytkowników.

CZYM JEST ABORCJA? Przez aborcję śmierć zaczyna mieszkać w rodzinie


CZYM JEST ABORCJA? Czym jest dla gości Cezarego Krysztopy? W studio: Anna Maria Siarkowska i Dominika Chorsińska z PiS, a także Maciej Bodasiński, reżyser. Dyskusja zainspirowana filmem "Nieplanowane".

Najlepsze komentarze:

Pawe? P... Nawet jeśli przyjąć założenie że płód żyje od początku ciąży w co nie wierze bo na początku nie ma mózgu to i tak nie można mówić że aborcja jest zła bo np czasami kobieta może umrzeć od ciąży albo dziecko może urodzić się bez kończyn albo z innym ciężkim zaburzeniem
Dariusz... Czym jest? Wydaniem i wykonaniem wyroku śmierci na niewinnym dziecku
Cinek40... Argumenty emocjonalne i religijne raczej nie dotrą do ludzi niewierzących.
Pawe? B... W Kanadzie można dokonać aborcji do urodzenia. Jest dyskusja nad aborcja po urodzeniu.. Czy Kanada to nowoczesne państwo czy my jesteśmy zacofani.. Czy też państwo morderców?
Pawe? B... Każdy zwolennik aborcji powinien podpisać deklaracje że jego dzieci będą mogły go zamorrdowac z takich samych przyczyn z jakich on się zgadza na aborcję. Prawo powinno działać w obydwu kierunkach... Np z powodu złych warunków życiowych..
Pawe? B... Aborcja jest to najczesciej morderstwo w celu pozbycia się kłopotu. Eutanazja jest to samobójstwo cudzym rękoma lub zamordowanie chorego w celu zaoszczędzenia na leczeniu. Czyli pozbycia się kłopotu..
lanvin1... Czterech przyjebow sie zebralo, zeby kolejne oszolomy mogly wyciagnac rozaniec i krzyzem lezec. Proponuje podatek od osob przeciwnych aborcji, zeby bylo z czego dzieci z niechcianych ciaz wychowac. Kto sie zglasza?
Bogus?a... Dokładnie pamiętam dzień kiedy usłyszałem od teściowej i żony. Pakować się w dzieci kiedy jeszcze. Kurwa nie wiem. Myślałem że kochać to dobrze. A tu w ryj.
PROMUJC... Kto ogląda serial "Szkoła" na TVN, ten wie, że pokolenie mentalnych aborterów będzie rosło.
Felicja... Aborcja to jest cos okropnego i musimy to naszym dzieciom i mlodziezy tlumaczyc i jeszcze raz tlumaczyc .!!!!
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=Yw8bB0WG088