GilathissNew ciekawostki

GilathissNew ciekawostki

Historia kanału GilathissNew zaczyna się w dniu 2012-12-27 19:45:09.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 3042 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 658784255 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 1100000 użytkowników.

THIS IS SPARTA, ALE Z REUPLOADEM! | PAINT THE TOWN RED /w Puzonik


Użyj kodu zniżkowego "Gilathiss" i płać mniej za gry o 3% POMÓŻ MI DOBIĆ 1.100.000 SUBSKRYPCJI! SUBSKRYBUJ: DRUGI KANAŁ: SUBSKRYBUJ: MOJE KOSZULKI! OBSERWUJ MNIE! Instagram Facebook Link do gry: MAIL BIZNESOWY/BUSINESS MAIL!

Ostatnio komentowane:


Ogólnie to wnioskując po zwiastunie 5 sezonu można wywnioskować że kings Canyon został zniszczony i że ta mapa nie będzie już udostępniana w grze, przynajmniej to moja teoria Zobacz »
Ustawie sobie jako budzik do telefonu. Coś wspaniałego. Dziękuję za kolejny piękny film dla ucha i zapraszam na mój ogródek. Zobacz »
Ej wy to spróbujcie magmabloków nie wiem skąd wytrzaśniecie magmabloki ale na magmablokach się tylko zombifajd pingwiny spawnią i wtedy inni nie zablokują im spawnu Zobacz »
Fajnie że to nagrałeś bo w 1.4 zamierzam właśnie grać summonerem no a ten film mi bardzo pomugł Zobacz »
kurwa jak ja wam teraz zazdroszczę kiedy męczę się siedzeniem w domu wy na siłce zazdro i oby już to otworzyli bo depresji można dostać :( Zobacz »
Bez kitu, 11.14 jest czyjaś noga jak odchodzi. Więc albo to wasz człowiek albo nic o tym nie wiecie? Wyraźnie widać nogę Zobacz »
Nie, to się nie dzieje naprawdę, powiedz, że ten pakiet, przerabiający RAV4, na Urusa, to jakiś żart?! Przecież to jest kwintesencja słowa "wiejski tuning" Zobacz »
Brawa i uznanie z szacunkiem, należą się panu prezesowi Kaczyńskiemu. Pan Gowin przy najbliższej okazji, piwinien być rozliczony i to tak , żeby nikt już o nim więcej, nie słyszał. Zobacz »
Fajnie że go przywróciłeś?ps
. Będziesz tworzyć walizke! I usuń limit kontr w ustawieniach
Zobacz »
2:10 no wiadomo kto tu ma najlepszą reakcje. Zobacz »
11:03
Kozak odcinek! Pozdro!
Nick: WEEDOO
Zobacz »
ona się czuje oszukana?
A co ma powiedzieć Martyna która poczuła coś do Adama i myślała że on do niej też i nie przypuszczała ze to się tak potoczy.
Zobacz »
Na początku dałam łapke i suba ale jak biłeś KILOFEM I NISZCZYLES SZKŁO KILOFEM TO POPROSTU NOOB I DO TEGO JAK BILES lisów! ktorych się nie bije i się zamyka furtkę to do tg kilofem co za noob Zobacz »
Przez ten film uświadomiłam sobie że jeśli tak dalej pójdzie (że wszyscy będą mieli takie zakończenie) to będzie najsmutniejsze zakończenie roku szkolnego :( :( Zobacz »
Here before 80000 subscribers. never give up.Hope you're staying safe. i really want to be friends xd Zobacz »
Adamek w 2012 walczyl przeciwko taktyce Nazima Richardsona - w drugiej walce z Cunninghamem i ten go oszukał, dali wygraną Adamkowi po walku ale to taka dygresja. Adamek by wygrał z Hopkinsem Zobacz »
Vlogi 15-20 minut najlepsze ? Ziemniaczki z koperkiem i masłem, sałata albo mizeria- dla nas totalnie smak wiosny ? Pozdrawiamy Zobacz »
Hej! Wszedłem na twój kanał,ponieważ przypomniało mi się jak z 5/6 lat temu Ciebie oglądałem pamiętam te serie Fire Red kiedyś to było Pozdro! Zobacz »
11:40 ta skamielina po prawej była wczoraj nie trudno było ją zobaczyc na filmie Zobacz »
Nie bedziesz miał bogów cudzych przede mną ..wiec jak bóg mógł stworzyć bogów slowiańskich ... okropne ! Chwała Welesowi ! Chwała Czarnobógowi ! PERUNOWI! Białobógowi ! Zobacz »
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=9m35zE_J--U