Jeden z Wielu ciekawostki

Jeden z Wielu ciekawostki

Historia kanału Jeden z Wielu zaczyna się w dniu 2006-10-21 16:50:11.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 689 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 27554268 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 55100 użytkowników.

Antoni Macierewicz PiS Najlepsze wypowiedzi 2


Druga część najlepszych wypowiedzi posła PiS, byłego Ministra Obrony Narodowej, marszałka seniora sejmu IX kadencji, Pana Antoniego Macierewicza. ================================================= Subskrybuj Twitter Facebook ================================================= Jeśli chcesz możesz zostać moim Patronem Numer mojego konta bankowego dla osób, które chcą mnie wesprzeć finansowo: 50 1140 2004 0000 3402 4863 3547 Oraz adres e mail mojego konta PayPal: Dziękuję za wsparcie! ================================================= Źródła:

Najlepsze komentarze:

Kamil B... Panie Macierewicz, dlaczego na swojej stronie podaje pan fałszywy adres e-mail???
r0cky b... Androni Maciarewicz wiarygodny tak samo jak w przypadku Smoleńska.
Micha? ... Puste slowa. Jak aktor na egzaminie
?ubu du... Wystąpienie posłów Konfederacji ma tyle wyświetleń i lajków,że Pis może im pozazdrościć kanał pis ma wyłączone komentarze i bardzo mało wyświetleń.
Rad Laz... Spowiedź Antka - https://youtu.be/w_gx9ZnQSNo
dwie st... Na ten kanał trafiłem szukając bezstronnych informacji na temat polityki, lecz już po obejrzeniu kilku filmów zrozumiałem że tylko tracę tu swój czas :/
Qba _... @Jeden z Wielu
Pamiętasz, jak wstawiłeś film o Lepperze?
Powiedział o Smoleńskiu: "Nie wolno karmić ludzi tym, że tam byli Rosjanie i tam był zamach. Jeżeli byli, to udowodnić, pokazać to. Dziś, przy tej technice nie można raz na zawsze wyjaśnić sprawy? Można i trzeba".
Macierewicz krzyczał o zamachu, przeżarł miliony na komisję i co udowodnił? Zrobił z siebie debila.

To go łączy z Niesiołowskim. Za komuny wielki Polak i opozycjonista. A jak się dopadł do władzy to mu sodówka do głowy uderzyła i robił z siebie idiotę
D O B R... @Jeden z Wielu Można prosić o shadowbana dla użytkownika Marcin Manecki? Gość jest chyba trolem, bo tylko skończony debil wyzywa i kłóci się ze wszystkimi pod jednym filmem.
Marcin ... Do wątku @Krzysztof S.
@RikitikimaX Twoje obelgi nie robią na mnie wrażenia.

Po drugie, teraz są bazy NATO w Polsce, więc porównanie do 1939 roku gdzie porozumienia były tylko na papierze są pozbawione sensu.

Po trzecie, nie interesuje mnie promowanie antysemityzmu i nie dam się nabrać na putinowską propagandę.

EDIT
Ps. Ten kanał zablokował moje odpowiedzi w wątku @Krzysztof S, na wulgarny tekst pod moim adresem ze strony użytkownika @RikitikimaX (gdzie tylko cytowałem jego fragmenty tesktu) więc daje swoją odpowiedź w tym miejscu.... Swoją drogą to dziwna blokada, cóż takie czasem są obyczaje administratorów na YouTube... No comment xD
HereWe ... A gdzie są jednodolarowe Mistrale panie świrze smoleński ???
Sethste... Toż ten chłop ma ludzi za debili,to nie są najlepsze wypowiedzi tylko nawijanie makaronu na uszy
Martin ... Pan Macierewicz jest i zawsze był mężem stanu. Zawsze ważył każde słowa i z niesamowitą rezerwą i inteligencją potrafił opisać rzeczywistość. Teraz jak słyszę Wałęsę, Nitrasa, czy ostatnio Noimana i innych prominentnych przedstawicieli opozycji to ciężko mi jest zrozumieć, kto na tych pajaców głosował. Banda karierowiczow i cwaniaków pozbawiona kultury, elokwentncji, honoru i patriotyzmu gotowi sprzedać swój kraj, nasz kraj za parę groszy i względy wiecznych wrogów Polski.
Panie Macerewicz, Marszałeku Seniorze, kłaniam się panu nisko i z największym poważaniem.
Grzegor... Szanuję
Black E... JEBAĆ go
megaccc... Pan Antoni... Wszyscy dookoła się z niego śmieją, szydzą a jak ujawniał, że większość grubych ryb w polskiej polityce to agenci SB to już nikt nie pamięta. Najlepiej to przedstawia film IPNu kiedy przyszedł bolek i chciał swoją teczkę i wyjawienia innych agentów SB. Ta mimika twarzy i zachowanie Pana Macierewicza "ja wiem" i mina bolka który nawet w oczy nie spojrzał Panu Antoniemu typu "ja wiem, że ty wiesz" :D mistrzostwo świata :)
Hipnoty... Ma gość jaja, szacunek.
Slawomi... Kto za pare milionow kupil dla wojska scyzoryki?
Kto chcial zburzyc palac kultury i postawic matke boska kto?
ja wiem jakis BARAN
Slav Ki... Ale korwinowcy szczekają
Nazekacie na sekty pis i po a jesteście taką samą sektą wy głupie chuje. Sektą która ma kazdego za wroga kto nie wielbi krula
Filemon... To jest fenomen. Powinien być obiektem zainteresowania najwyższych gremiów medycznych. Ponieważ do dziś nikt nie ustalił czy jest wariatem czy agentem. Do badania polecałbym wykorzystać komputer kwantowy, bo tylko mechanika kwantowa jest kompatybilna z logiką Macierewicza.
123miks... Haha, narażasz się. ?
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=gooHmSQqdOk