Ostrzegam. JAK FRYZJERKA ZNISZCZYŁA MI WŁOSY. Wieczorne wyjście.


Do mnie: mail: FACEBOOK: INSTAGRAM: no_to_jestem Muzyka: KSMK x FAL Together (Free Music for Vlogs) Niniejszy film stanowi utwór, który podlega ochronie na podstawie ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Nieuprawnione lub niezgodne z powyższymi zasadami wykorzystanie filmu narazi sprawcę na konsekwencje prawne. Zgodnie z art. 116 i 117 ustawy o Prawie autorskim i prawach pokrewnych, nieuprawnione rozpowszechnianie oraz nieuprawnione utrwalanie lub zwielokrotnianie w celu rozpowszechniania cudzego utworu, podlega karze pozbawienia wolności do lat 2, karze ograniczenia wolności lub grzywnie.Ostrzegam. FRYZJERKA ZNISZCZYŁA WŁOSY. Wieczorne wyjście.

Najlepsze komentarze:

Barbara... masz moc sprawczą,zamiast siedzieć na siedzeniu umyłam włosy,pozmywałam i zrobiłam sobie kawę,miło się Ciebie słucha,u mnie jest środa rano buźka
Missy S... A co do henny, cassi i ogólnie naturalnego farbowania włosów to zapraszam na facebookową grupę "Henna na włosy. Miksologia" - kopalnia wiedzy o ziołach, dodatkach do nich, które każda z nas ma w swojej kuchni, zdjęcia efektów, różnych dziwnych przypadków... Może poszkodowana dziewczyna znajdzie tam odpowiedź na to, czemu włosy po casii są ciemniejsze ?
Karolin... Ja na porost włosów używam wcierki Banfi i oleju Sesa,nakładam co drugi dzień i mam ok.4cm przyrostu miesięcznie i pełno baby hair :) .
engel e... Hej jakie masz wykształcenie że uczysz w takiej szkole szpitalnej?
Pozdrawiam
Missy S... Anitko, pierwszy punkt to fizjoterapeuta, może jesteś pospinana po prostu - seria masaży powinna Ci pomóc ?
Matilda... Ja zapuszczam włosy cały czas ale też przydałby się im jakiś zabieg regeneracyjny ale niestety przy mojej długości będzie mnie to kosztowało ponad 500zł. U fryzjera nie byłam już ponad 5 lat... Mi rosną tak chyba z 1cm na miesiąc czyli raczej standard :)
Ma?go ?... ja mam naturalny słomkowy blond. Początkowo malowałam włosy na rudo zwykłą farbą drogeryjną. Potem ktoś powiedział mi o hennie rudej i od razu rzuciłam hennę na farbę i było ok. Henną malowałam włosy przez ok 10 lat i teraz wracam do naturalnego z pomoca fryzjera i na szczeście nie było żadnych niespodzianek :)
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCTi5nbCULcLwck-ie12wx2Q


No to jestem! ciekawostki

No to jestem! ciekawostki

Historia kanału No to jestem! zaczyna się w dniu 2016-01-01 21:36:40.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 690 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 4536739 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 10662 użytkowników.