OGROMNY SPAM GRANATÓW w BATTLEFIELD 1! Program AMMO 2.0 + Promocja PS Plus! Fanggotten


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=0UA4UBRPfVkNajlepsze komentarze:

Slendy ... masło maślene franaty wybuchające
Pat Dad... Mnie osobiście irytuje linia frontu, przejmujemy punkt biegniemy do kolejnego, który już po chwili zostaje obsadzony w całości przez przeciwnika bo ma swój respawn bliżej, przejmuje go i musimy znowu pół mapy biec, wracać bronić poprzednio przejęty punkt i w dodatku mając całą armie wroga na swoich plecach. Brakuje w tym jakiegoś taktycznego odwrotu, że np dwie drużyny z całego zespołu osłaniają tą bieganinę tam i z powrotem, według mnie Dice powinno dopracować lub zmodyfikować trochę ten tryb. Do tego dochodzi nie limitowany czas rozgrywki, dzisiaj grałem ponad 50 min w jedną plansze, po 40 minutach zaczyna się to robić nużące i przeszkadza jak ktoś chce pyknąć jedną partię i się zbierać gdzieś bo nie można się czasowo tutaj określić..  a medale trzeba robić :)
defjamf... Ale zes kurwa namieszał z tymi laskami dynamitu hehe :D
Mateusz... Od kiedy kromka gra na ps4?
W?odek ... 7:00 jaka lama xD
W?odek ... lamisz troche
Senku31... Niedługo amunicja do karabinów zacznie sie sama odnawiać :v
KupiecP... przed aktualizacją oszczędzało się granat na wyjątkowe sytuację a teraz to jest trochę do dupy więc po co teraz nam wsparcie ?:)
AllTime... 7:00 Kromkowy aimbot :D
Random ... "Granaty materializowały się w mojej kieszeni podczas bitwy" - cytat zmarłego niedawno żołnierza I wś....wft DICE?
SKA?A #... przestań gadać wsparciuch to jest wsparcie
Stocku ... czekam na dostawę battlefielda ;/
BaroszB... kromka a czy jak grasz w bf'a 4 to też jest potrzebne ps4 plus ?
bo zamierzam kupić i nwm czy tak jak w 1 trzeba kupywać plusa ?
na multiku oczywiście ;)
Marcin ... hej kromka a może zrobisz mały serial z battlefielda 1 coś w roli pierwszowojennej załogi rudy 102 myślę że taki serial mógłby być ciekawy .
Pawe? J... Święta prawda. Z granatami jest teraz problem, każdy rzuca gdzie się da i ile się da. Nie raz się zdarzało, że w jednej chwili pod nogami leżało 10 sztuk. Nie ma szans na ucieczkę nawet szarżą.
Dirty D... Nie zna frustracji po śmierci od wybuchu ten, kto nie grał w Verdun :')
Kamil C... samouzupełnianie zostało uruchomione bo nikt nie chce rozdawac ammo!!! jak nie biegasz kolo wsparciucha to nici. w bf3 i 4 wsparciuchy zrzucaja na czesto uczeszczanych drogach lub goracych miejscach. w bf hd tez ammo sie nie doczekasz ani nie znajdziesz
Lukasz ... Automatyczne odnawianie granatów powinno zostać zlikwidowane.Uzupelnianie tylko ze skrzynki wsparcia. Natomiast po śmierci powinniśmy rodzic się z taką samą ilością jak na początku. Po za tym snajperzy powinni dostać znowu 2 pułapki a nie jedną. Ilość granatów powinna być taka sama w obrębie klasy niezależnie od rodzaju granatu. Wszystkie snajperki zwiadowcy powinny zostać osłabione. Dobrze by było w DM i dominacji oprócz swojej drużyny aby dało się wybrać inny punkt odrodzenia np. 1 z 3 możliwych.
Fanggotten ciekawostki

Fanggotten ciekawostki

Historia kanału Fanggotten zaczyna się w dniu 2012-05-13 16:42:30.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 279 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 27964716 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 291000 użytkowników.