OGROMNY SPAM GRANATÓW w BATTLEFIELD 1! Program AMMO 2.0 + Promocja PS Plus! - Fanggotten


OGROMNY SPAM GRANATÓW w BATTLEFIELD 1! Jednym z największych problemów z jakimi musi aktualnie borykać się gra Battlefield 1 jest niewąiwe ogromny spam granatów, który w niektórych sytuacjach potrafi niesamowicie zniszczyć rozgrywkę. Do tego jest testowa
Najlepsze komentarze do filmu "OGROMNY SPAM GRANATÓW w BATTLEFIELD 1! Program AMMO 2.0 + Promocja PS Plus!":

Lukasz Poltech: Automatyczne odnawianie granatów powinno zostać zlikwidowane.Uzupelnianie tylko ze skrzynki wsparcia. Natomiast po śmierci powinniśmy rodzic się z taką samą ilością jak na początku. Po za tym snajperzy powinni dostać znowu 2 pułapki a nie jedną. Ilość granatów powinna być taka sama w obrębie klasy niezależnie od rodzaju granatu. Wszystkie snajperki zwiadowcy powinny zostać osłabione. Dobrze by było w DM i dominacji oprócz swojej drużyny aby dało się wybrać inny punkt odrodzenia np. 1 z 3 możliwych.
Kamil Chmal: samouzupełnianie zostało uruchomione bo nikt nie chce rozdawac ammo!!! jak nie biegasz kolo wsparciucha to nici. w bf3 i 4 wsparciuchy zrzucaja na czesto uczeszczanych drogach lub goracych miejscach. w bf hd tez ammo sie nie doczekasz ani nie znajdziesz
Dirty Dan: Nie zna frustracji po śmierci od wybuchu ten, kto nie grał w Verdun :')
Pawe? Jurczyk: Święta prawda. Z granatami jest teraz problem, każdy rzuca gdzie się da i ile się da. Nie raz się zdarzało, że w jednej chwili pod nogami leżało 10 sztuk. Nie ma szans na ucieczkę nawet szarżą.
Marcin Olejnik: hej kromka a może zrobisz mały serial z battlefielda 1 coś w roli pierwszowojennej załogi rudy 102 myślę że taki serial mógłby być ciekawy .
BaroszBroCops: kromka a czy jak grasz w bf'a 4 to też jest potrzebne ps4 plus ?
bo zamierzam kupić i nwm czy tak jak w 1 trzeba kupywać plusa ?
na multiku oczywiście ;)
Stocku Live: czekam na dostawę battlefielda ;/
SKA?A #: przestań gadać wsparciuch to jest wsparcie
Random User: "Granaty materializowały się w mojej kieszeni podczas bitwy" - cytat zmarłego niedawno żołnierza I wś....wft DICE?
AllTimeLow: 7:00 Kromkowy aimbot :D
KupiecPL1994: przed aktualizacją oszczędzało się granat na wyjątkowe sytuację a teraz to jest trochę do dupy więc po co teraz nam wsparcie ?:)
Senku312: Niedługo amunicja do karabinów zacznie sie sama odnawiać :v
W?odek 1410: lamisz troche
W?odek 1410: 7:00 jaka lama xD
Mateusz Zieminski: Od kiedy kromka gra na ps4?
defjamfight8: Ale zes kurwa namieszał z tymi laskami dynamitu hehe :D
Pat Dady: Mnie osobiście irytuje linia frontu, przejmujemy punkt biegniemy do kolejnego, który już po chwili zostaje obsadzony w całości przez przeciwnika bo ma swój respawn bliżej, przejmuje go i musimy znowu pół mapy biec, wracać bronić poprzednio przejęty punkt i w dodatku mając całą armie wroga na swoich plecach. Brakuje w tym jakiegoś taktycznego odwrotu, że np dwie drużyny z całego zespołu osłaniają tą bieganinę tam i z powrotem, według mnie Dice powinno dopracować lub zmodyfikować trochę ten tryb. Do tego dochodzi nie limitowany czas rozgrywki, dzisiaj grałem ponad 50 min w jedną plansze, po 40 minutach zaczyna się to robić nużące i przeszkadza jak ktoś chce pyknąć jedną partię i się zbierać gdzieś bo nie można się czasowo tutaj określić..  a medale trzeba robić :)
Slendy Winky: masło maślene franaty wybuchające
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=0UA4UBRPfVk