Strumienie z Ruczaju ciekawostki

Strumienie z Ruczaju ciekawostki

Historia kanału Strumienie z Ruczaju zaczyna się w dniu 2012-06-13 19:18:09.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 2406 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 34524837 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 88360 użytkowników.

Pierwszy Kontakt: World War 3 WW3Halo, właściwy opis poświęcony temu materiałowi jest trochę niżej, najpierw zaspamuję Was informacjami. Więc śledzić nas można: moduł wsparcia to jest małe centrum sterowania światem. farma lajków, są tam tylko powiadomienia, jak siedzisz często na fejsie to będziesz wiedział kiedy są strimy kontakt grupa steamowa, też ma powiadomienia to mój intymny twitter a to twitter, który informuje o tym kiedy i co dzieje się na strumieniu. Realnie to najlepiej działający powiadamiacz. tu znajdziecie Dżeja. Współpracują z nami twórcy muzyki: Obecnie korzystamy ze wsparcia firmy Corsair: słuchawki wihajstry do strimowania No i teraz opis właściwy: Z uwagi na taśmowe przesyłanie dużej ilości materiałów nie zdążyłem wstawić tutaj dedykowanego pozdrowienia, ale wiedz, że jeśli to czytasz to życzę Ci w życiu wszystkiego najlepszego, a dodatkowo jeszcze zdrowia, szczęścia i wszelkiej pomyslności. Pozdrawiam, m.Pierwszy Kontakt: World

Najlepsze komentarze:

Machini... W tej grze jest tak hmm pustawo jak na Naszej Klasie trochę takie uczucie jakby się grało w starego CoDa albo Medal of Honor.
W BFie takim dużo się dzieje dla przykładu a ta gra właśnie jego przypomina
Wiktor ... W polskiej wersji będą teksty z Psów?
Michael... Po raz kolejny świetna miniaturka zmuszająca do refleksji. Autor nie boi się poruszyć bolesnej historii Polski (dodatkowo nazywając agresora po imieniu), aby nakłonić widza do kliknięcia. Czerwony napis na czarno-białym tle zniszczonej Warszawy tworzy atmosferę niepokoju i szokuje. Brawo.
BSODeat... Dobra są wyświetlenia, nie żeby wszyscy widzowie byli na streamie...
WetBisc... Kto od Roja?
MarioW8... Mi to nie ruszy na moim rzęchu :'(
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCYN3DEMx3v31t5_ll3R0a5Q