Mass Effect: Andromeda 20 Pustkowia - Remigiusz Maciaszek


Mass Effect: Andromeda ceny PC Mass Effect: Andromeda ceny PS4 Mass Effect: Andromeda ceny XONE Mass Effect: Andromeda to zdecydowanie top 10 oczekiwanych gier tego roku. Czy będzie też w zestawieniu Top najlepszych gier 2017 roku? Sekcja IGN
Najlepsze komentarze do filmu "Mass Effect: Andromeda 20 Pustkowia":

Monika Kowalska: Super się ogląda!
Kochall 99: A Dexter Morgan jaki byłby zadowolony :D
7michael6: I ten to samo - mass efect. Kto to ogląda? U sarga to samo. Przecież to jest kompletna nuda :(
Pioter Piotrowicz: 28:00 :D Wybacz Rock, ale ktoś musi to powiedzieć :D
Zje**łeś. XD Bo powiedziałem "mnie to nie dotyczy" gdy sprawa szła o opracowanie lekarstwa dla chorujących ludzi... Jak narkotyki zaczęły być w to zamieszane to stwierdziłeś, że wszystko cię przerasta "i niech sobie radzą sami" :D Więc to wyłącznie twoja wina, bo odpuściłeś, gdy chorujący na ciebie liczyli ;)

Nie traktuj tego proszę jak hejtu ;) Tylko jako dopełnienie powstałej historii z mojej strony. Zauważyłem, że ostatnio masz bardzo silną tendencję do wybierania opcji "nie moja sprawa. Nie mieszam się." A gdzież twój idealizm ;)
DeskorianPL: Witaj Rock! Czy jak nigdy nie grałem w żadna część Mass Effecta i nie mam pojęcia o co w niej chodzi (wiem wstyd) to czy warto w ogóle sie za to zabierać czy jednak bedzie to strata pieniędzy.
Micha? Matyja: nagraj batelfielda
SHOT SHOT: Najlepsza seria Rock ! :)
rettom7: jak zwiekszyć ilość przedmiotów posiadanych z 50 na 65
sulaco33: Wg mnie skiepszczone animacje twarzy postaci to pikuś przy tym, co ME:Andromeda oferuje. Gra jest po prostu znakomita.
Kacper Rogó?: Remigiuszu Maciaszku mam jedno ważne pytanie kiedy nagrasz Gothic-a II Noc Kruka ?
gsuser95: super seria Rock, nagrywaj dalej jeśli sprawia Ci to radość
Yano: Może i niewielu oglądających zostało - trudno. Mnie Twoja opowieść wciągnęła. I opowieść tego Mass Effecta.
Ciągle jednak nie wiem czy chcę w tę grę grać.
Jedno jest jednak pewne - nie mogę doczekać się następnego odcinka! :D
Bioniczny car: nieźle 45 min :D +rep Rock kurde
Adam Zieli?ski: Rock ja bym był za pokazywaniem twojego zwiedzania bo to fajna seria i bym nie chciał żeby się ona szybko zakończyła
Adam Zieli?ski: Rock dla mnie nawet godzinne odcinki mogą być bo to fajnie się ogląda
Radio Volta: Kiepska jest grafika w tej grze☹️
Misiek Troggi: Rock z tymi naszymi ludźmi jest problem, bo nasz język w sumie nie przewiduje określenia bardziej neutralnego bez uwzględnienia gatunkowego. Trudno się nie złapać na tym, że jak mówimy o wspólnocie, to mówimy ludzie. Angielskie słówko people tak myślę, nie wiąże się tak bezpośrednio z gatunkiem ludzkim, by wprawiało w takie zakłopotanie. Dlatego nie zdziwiłbym się, gdyby w przyszłości albo powstało nowe słowo, albo do języka zaadaptowane zostało kolejne słowo z języka obcego.
iSuperKiel: Rocki, cięcia w porządku, propsuje, ale wydaje mi się, że czasem dla urozmaicenia lepiej pokazać jak się "bawisz sprzętem" naszego Pioniera, modyfikacjami etc niżeli pokazywać znaczną większość dialogów, od co taka mała sugestia i opinia. Pozdrawiam ;)
Robert Draco: Zostalismy zostalismy spoko, to a pro po tekstu że mało nas zostało, A przy okazji ten wątek seksualny ma prawo być dla Pathfindera kobiecego, teksty są uniwersalne, mogli zrobić dwie ścieżki ... a może specjalnie postanowili zobaczyć ile jest tych innych np. dla facetów którzy wybrali laski.
Kubu? Puchatek: Sid to nie siostra Sid to leniwiec :P
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=30ft6RWDXgY