7] DEWIANCI - Vanila Records


Wielkopostna seria niedzielna o siedmiu grzechach głównych. PYCHA Muzyka: Lakey Inspired: Więcej nagrań o. Adama znajdziesz na: Można nas również znaleźć na: Facebooku: Twitterze: Instagramie: Zapraszamy.
Najlepsze komentarze do filmu "7] DEWIANCI":

EL Luce: PRAWDA nas WYZWOLI ! Amen
momo: gdzie wrzucac pytania do Q&A? pod przypadkowym filmikiem Langusty czy pod ostatnim filmikiem Q&A?
K L: ty Szustak to wiesz jak trafić w moje ucho
Simon Stadnyk: nie wiedziałem w ogóle o tym ojcu. Ale kiedy posluchalem jeden odcinek ob Ukrainie...nie mogłem uwierzyć ze księdz mogę mówić z taką nienawiścią i do takiej nienawiści zachęcac...Dziwne to jest bo od kiedy mieszkam w Polsce, nigdy nawet złego słowa nie słyszałem w swój adres. mamy dążyć do porozumienia i jakiejś miłości, ponieważ nasza wspólna historia i bez tego jest trudna.
Asia: Słucham jeszcze raz i jestem dewiantem. Mam problem z otrzymywanie czyli braniem, dobrze się czuję kiedy daję, trudno mi prosić o pomoc, dziękuję nie często, chyba trochę zazdroszczę ale nie oczekuję że ktoś mnie doceni, nawet nie lubię gdy ktoś o mnie mówi dobrze ostatnio często mi się to zdarza smopotępiam się: czyli to pycha mnie rozpycha. Wydawało mi się że jestem taka dobra o każdym staram się myśleć dobrze nawet pomagam, to taki mój frontowy obraz bronię i nawet nie wiedziałam że mam wyhodowany piękny wspaniały ogon, który ostatnio boleśnie ktoś nadepnął. Chciałam bardzo zrozumieć po co jestem na świecie, szukałam, zadawałam Panu Bogu dlaczego jestem, czy jestem czymś wyjątkowym, w specjalnym celu i doczekałam się odpowiedzi. Dziękuję CI Boże już wiem do niczego szczególnego, mam żyć i iść ufnie za Jezusem. Bo to On uniżył się dla każdego człowieka i przez to jest największy. Cały czas uczę się Pana Boga i chwała Panu. Ojcze Adamie dziękuję i pomodlę się w twojej intencji.
sokó?: bardzo lubię ks. Jacka , nie widzę nic złego że kocha swoja ojczyznę , ale porzucenie kapłaństwa to bardzo zła rzecz z jego strony , mozna kochać Polskę ale Bóg stoi wyżej i powienien być zawsze ważniejszy , słyszałem jak narodowcy mówili że dzieki niemu po raz pierwszy byli u spowiedzi a więc widać że robił w danym środowisku to co trzeba , też uważam że w pewnych kręgach kościół trochę gnije , ale na pewno nie cały , kościół to własnie tacy dobrzy pasterze , kocham Polskę , jest dla mnie bardzo wazna ale ks.Jacek tak jak mówi brat pobłądził
jmtw noei: Fajnie ks powiedzial ..zas... ja tak czesto mowie do dzieci...zas to zrobiles?? :-)
Bartlomiej Swiderski: Dziękuję :-)
Viola Klak: kocham Cie <3 miloscia Boza ;)
Anna Maria: co sie Ojcu stalo w czolopo prawej stronie? jezeli mozna zapytać.
Ewelina Zi?bicks: prawda cie wyzwoli,,,,ale czasem boli:)
Sylwia Admin: witam wszystkich!!! Ojcze Adamie w wielu sprawach otworzył mi ojciec oczy !!! dziękuję!!! bardzo proszę o modlitwę za mojego męża...
TheAni3000: Ojciec Adam jest zbyt światowy. Nie jest super. Potrafi dobrze mówić. A ks. Międlar nie mówi nienawiści, mówi prawdę. Takich kapłanów potrzebuje Kościół, a nie światowości. Trzeba się modlić za ojca Adama. Prawdy, a nie światowości pragnie serce! Wolę ks. Natanka, ks.Pawlukiewicza i ks. Międlara od ojca Adama. Prawda, a nie światowość. Zawsze myślałam, że Kościół ma być głosem sprzeciwu wobec światowości, będącej prostą drogą do piekła, a nie płaszczeniem się przed światem, którym rządzi szatan.
Zosia Czapli?ska: Zrobi Ojciec 7 darów Ducha Świętego ? :)
Waldi A: Im więcej Ciebie słucham Bracie tym bardziej się boje siebie. Tak prawda jest najdroższą rzeczywistością i chodź ją wywyższam to gardzę sobą, bo czasami za wiele kosztuje.
Julita Pi?tkiewicz: powiedziałam sobie dzisiaj prawdę na swój temat i to nie było przyjemne.
Wanda Thiede: ? ? ? ? ??
❤❤❤?
Wanda Thiede: O.Adasiu ,
jak cudownie ptaszek śpiewa ??????????on niema problemu z pychą ?
SuperElwira: No wlasnie dlatego ja nie wierzę w Boga bo stwierdzam,ze nie wiem czym jest. Nie mam zadnych dowoów na nic,więc nie mogę stwierdzić.
Ja nigdy nie wierzyłam w komplementy, ludzie maja rozne powody dla których mowią komplementy moga byc złe, a mogą miec poprostu dobry nastrój. Ja zawsze jak schodzilam ze sceny i slyszalam konplementy w wiedziałam,ze nie przylozylam sie do pracy i ze musze popracowac nad czyms więcej to slysząc komplementy bylo mi wstyd,ze nie dalam z siebie 100% dla tych ludzi, ze ich trochę oszukałam i ze zawiodlam sie sama na sobie. Z 1 strony wyszlo dobrze ok, ale jezeli wiem,ze sobie olałam,ze trochę zawaliłam to wtedy jest mi przykro ale nie odbieta mi to siły do działania. Cieszę się,ze coś wyszło,ze w ogole przezwyciezylam lęk o wyszłam na scenę ale motywuje mnie to do nie usprawiedliwiania lenistwa.
anna kowalska: To prawda dlatego jest 1 grzechem, pychą grzeszy każdy z ludzi
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=BOSvQh_RSHM