FLORIAN ciekawostki

FLORIAN ciekawostki

Historia kanału FLORIAN zaczyna się w dniu 2015-07-27 22:03:03.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 519 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 9591929 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 29400 użytkowników.

WOJTEK GOLA O ARTYKULE W GAZECIE NA TEMAT FAMEMMA | FLORIAN


►CSGOLOMBARD◄ ★ INSTAGRAM ★ ELO MORDO Witam bardzo serdecznie w kolejnym filmie na tym kanale ►WojtekGola◄ JEŚLI SIĘ SPODOBA, STRZEL SUBA I LIKE ! ►DONATE◄ ⚽ MOJE SOCIALE ⚽ FACEBOOK ★ GRUPA FACEBOOK ★ INSTAGRAM ★ SNAPCHAT ★ mdoli STEAM ★ ✋WSPÓŁPRACA✋ email : #famemma #wg #famemmauk #bonusbgc #bonus #bgc #friz #tromba #kruszwil #kamerzysta #florian #mahonek #shoty #dymy #najman

Ostatnio komentowane:


... i właśnie dlatego zagłosuję na p. Trzaskowskiego. Pan Duda już dawno pokazał, że nie jest gwarantem wartości o których mówi w tym spocie Zobacz »
Kurcze przydalby sie taki skinek ;) jeszcze od Lorda dostac to luuux
/tradeoffer/new/?partner=338710142&token=pmXJsvxY
Zobacz »
Dziękuję Madziu ? za odpowiedź.

PS. Żadnej pomyłki z kwotą nie było. Robisz fantastyczną robotę.
Zobacz »
Mervo jeśli to czytasz w następnym odcinku nagraj własną reklamę g4skins i ją puść
Lajkujcie żeby widział
Zobacz »
Bardzo dziękuję O. Ernestowi za tą konferencję. Cieszę się, że mogłam O.Ernesta poznać niedawno w Warszawie na Racławickiej :)... Zobacz »
Kochani przyjzyjcie się dobrze bo w tym Najswietrzym Sakramecie widać Pana Jezusa. Pozdrawiam serdecznie wszystkich, którzy kochają Jezusa Chrystusa i Matuchnę Przenajswietrzą Zobacz »
Szacuneczek Kamyk za przeniesienie się z Fify na f1 ta gra jest naprawdę świetna a w tej edycji zaczynam 2 sezon startów w ligach. Zobacz »
Hej Faja, wstawił byś bitwę z 2,4k dmg, 8 killami na grosstraktorze na swój kanał? Pls odpowiedz Zobacz »
Seria ekoceutyków Bandi jest bardzo ok, ale cudów nie robi. Na stałe zostałam przy żelu do mycia z tej serii, on zawsze już będzie w mojej łazience. Zobacz »
Just chilling in the botlane and BOOM you get hit by a Deer across the map, get asleep and get destroyed by the enemy "support" Lux?️??️ Zobacz »
No sustain in her kit and can't dash over the wall. Play style is just keep the kite float. And W for burst with R or get someone that come too close for Q? Zobacz »
8:18 po prawej na tarczy to flaga Czech. Tak znam się na weksylologii Zobacz »
Nowa generacja konsol będzie bazowała na najnowszej technologi amd, czyli rdna 2 i zenie 2, więc raczej nie będzie miała tak dużych problemów, jak poprzednie generacje. Zobacz »
Jak dla mnie możesz nagrywać dłuższe odcinki, Ogląda się tak świetnie, że aż szkoda że tak krótko Zobacz »
Flothar możesz zrobić tak że wpiszesz gamerulekeepinvenory false zabijasz się i wtedy już nie będziesz miał ubranych tych spodni Zobacz »
Nie zdziwiłbym się gdyby Polaków zaczęli linczować. Wielkie dzięki naszym światłym politykom. Zobacz »
Wychodzą z założenia że jak masz wyłączony telefon lub nie masz go ze sobą to masz coś na sumieniu. I haltują wtedy... Zobacz »
3:38 YOSHI !!!!! W RÓŻOWYCH WŁOSACH Zobacz »
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=HIL1p3AFSEg