Zagrajmy w Until Dawn PS4 17 Złe Zakończenie KONIEC MrRaon100


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=T5F0h7SJd3gNajlepsze komentarze:

Baby Pr... LuL
Girll... Zabiłeś Jess?! A wystarczyło po prostu nie ruszać padem. Potworze
I Mike tez?!
Marcilo... Same bezsensowne śmierci
Lee Gam... Jak tak można skończyć te gre :( To straszne :(
Paul... Napisałem hejterski komentarz z tej gry pod twoim końcowym filmem, ale.niewiedziałem nawet, że to horror. Teraz, jak to oglądam to to jest przezajebiste! Przeżyła tylko Sam, no i co??? Pokazałeś końcowe sceny z życia tych bohaterów, no i mi pasuje. Przynajmniej twój let's play nie był typu "uratuje wszystkich i wszyscy polecimy na różowym jednorożcu do nibyladnii" PRAWDZIWY HORROR!
McLewis... mi przezyly 2 osoby :D sam i ash :D
Wiktori... Masz podobny głos do sarge.
Tomasz ... MrRaon100 morderca zabił wszystkich
The Als... Najgorsze zakończenie... :( Ciekawe co będzie u Kaiko. Pewnie też :O
Sisters... Tylko Sam?
wiesz k... serio mi sie zrobiło żal tych bohaterów
krzyszt... Czy zrobisz serie że zrobisz z tego jeszcze raz tylko żeby wszyscy przeżyli
Arvena... 4:55 Ktoś się zgapnął ,że tam jest głowa Ashley?
Drewno ... nwm czemu ale nigdy się nie chowałeś i przez to wszyscy zginęli, a to z Ashley to zupełnie mnie zdziwiłeś, ponieważ było w notatniku tego gościa z miotaczem ognia, że windigo mogą naśladować ofiary.
terefer... Przez tą grę zacząłem się zastanawiać na kupnem PS4. Genialna fabuła, horror na jaki czekałem. To nie jakiś fnaf gdzie tylko misie ci wyskakują. Zgaduję, że chciałeś uśmiercić wszystkich ? :) Co do Matta i Jessici mogłeś położyć pada na stole i za przeproszeniem - zjebałeś :X Miło się oglądało idę ostrzec innych youtuberów przed twoimi wyborami. (Bez urazy) :P
Mr Dark... przez 13 około odcików wszyscy zdechli przez chyba 4 odcinki gratuluję jesteś Księciem Złych Decyzji
Azulaya... Dobrze powiedziane, w horrorze zazwyczaj jedna osoba przeżywa. Mi tam bilans bardzo odpowiada. Chociaż szkoda Michaela :)
Jan Zie... A więc tak, przyjemnie by się Ciebie oglądało próbującego zrobić to jeszcze raz Na nagraniu ale chętnie powiem ci kilka rzeczy w razie gdybyś czytał ten komentarz a chcesz być zaskoczony tym co się stanie jakbyś wybrał inny wybór sam cię tutaj ostrzegam nie czytaj dalej (W razie czego na samym końcu jest coś do Ciebie więc jak chcesz to przeczytać bez spoilerów to czytaj od końca ostatnie zdanie) . Więc tak, czy wybrałbyś aby puścić Hannah czy nie i tak Beth także by spadła więc to jest niezmienne, podejrzewam że Hannah przeżyła jakimś cudem ten upadek i z głodu zaczęła jeść swoją siostrę dlatego właśnie została opętana. Wszystko okej z tym że skoczyłeś ty czarnoskórym (zapomniałem imienia) za drugim czy za pierwszym wieża i tak by spadła po prostu ta za którą nie przepadałeś by nie mówiła o tym że ją zostawił na śmierć, równie dobrze podczas ucieczki przed opętanymi ona nie musiała zostać ugryziona przez co nie musisz podejmować wyboru czy ją zabić czy nie. Jakbyś nie wbił Joshowi nożyczek w rękę też nic takiego by mu nie było, do kogokolwiek byś strzelił czy nie strzelił Wtedy kiedy Josh się ujawniał i tak by przeżyli, Jeżeli nie ruszyłbyś się dziewczyną Mike'a i czarnoskórym, to potem najlepszą opcją jest to aby ukryć się razem, dzięki temu przeżyją oboje. Tak samo da się zrobić tak że ten żartowniś nie skręci sobie nogi przy ucieczce i nie będzie trzeba na niego czekać ale musisz wtedy jego 'Dziewczynie' wybrać opcję nie sprawdzania co to za odgłosy bo ostatecznie to udawanie tych opętanych stworzeń, a pójście za grupą wtedy bd tak 4 osoby, potem tylko radzenie sobie nawzajem które byś ogarnął, następne to ostatnia scena w domu, pierwsze 2 rzeczy zrobiłeś dobrze, stanie w bezruchu i uratowanie Mike'a potem trzeba się ukryć, znowu ukryć, a potem automatycznie twoja postać pobiegnie do włącznika zdeformowane ciało Hannah zostaje spalone i tak dalej. Jeżeli doczytałeś dotąd to możesz się zdziwić że nie pisałem nic o Joshu, więc tak, nie ma wpływu to że dźgnąłeś go nożyczkami na jego los, najprawdopodobniej jak uratujesz wszystkich to zamiast tego że ona zmiażdży mu czaszkę, zaciągnie go gdzieś, na końcu nie ma Josha, więc można się domyślać że albo zabiła go w samotności gdzie nikt go nie widział (Hannah) albo został tam żywy zginął z głodu lub.. co gorsza dla niego i odwiedzających górę, mógł zacząć pożywiać się ludzkim ciałem z głodu przez co sam został opętany. W każdym razie, genialny kanał, życzę powodzenia i tego abyś nagrał drugi raz tym razem bez błędów, ale wiesz, pamiętaj, to tylko gra :)
MLODY11... Nie wieżę jakim gamoniem jesteś. totalnie się do tego nie nadajesz. żałuję, że oglądałem twój odcinek.
Kokon19... Hahahahaha a podobno mozna ocalic wszyskich oprocz tego indianina