Bądź Na Bieżąco ciekawostki

Bądź Na Bieżąco ciekawostki

Historia kanału Bądź Na Bieżąco zaczyna się w dniu 2017-08-17 11:57:06.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 481 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 38448007 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 215000 użytkowników.

Trump będzie WŚCIEKŁY! PiS chce POZBYĆ SIĘ Ubera | WIADOMOŚCI


POLSCY KOMUNIŚCI PRAWOMOCNIE SKAZANI 0:36 CO TO LEX UBER PRAWO DLA UBERA 4:03 BŁĘDY WHATSAPP POPRAWIONE 7:52 STRAŻ OBYWATELSKA W NIEMCZECH 10:21 Sprawdź instagrama! KUP KOSZULKĘ ZOSTAŃ PATRONEM! Jak zostać Patronem? LUB Przez Paypal na email: LUB Wpłacaj miesięcznie dowolną kwotę na konto: POLSKIE MEDIA ŁUKASZ PODSTAWKA 21 1020 3017 0000 2102 0434 3422 Dane do przelewu zza granicy: IBAN: PL21 1020 3017 0000 2102 0434 3422 SWIFT/BC: BPKOPLPW W tytule wpisując DAROWIZNA oraz swój adres e mail do kontaktu. WIADOMOŚCI CODZIENNIE O 21:00 SUBSKRYBUJ ABY NIE PRZEGAPIĆ Codzienny serwis informacyjny Bądź Na Bieżąco Informacje z Polski i ze Świata. W dzisiejszym przeglądzie wiadomości Bądź Na Bieżąco sprawdzimy informacje na różne tematy. Analiza i komentarz tej sprawy oraz innych w dzisiejszym materiale.

Najlepsze komentarze:

JO JEK... odpierdol się od konina !
Zbignie... Whatsapp furtką dla Pegazusa? Jakoś mnie to nie dziwi.
S?decza... Samozwańcze bojówki patrolujace i pilnujące porządku na ulicach niemieckich miast....hmmm brzmi dziwnie i niepokojąco znajomo...
Beatric... Nie bój żaby, nikogo nie poniesie. Straż ochotnicza mieszkańców dzielnic, w USA, zdała egzamin. Już niepotrzebna, ale struktura została, łatwo zrekonstruować w razie potrzeby.
B?d? Na... Uber czy Taxi?
casmon7... przecież jest okres przejściowy do 31.03. na dostosowanie się do lex uber
Miko?aj... Przewioze grupe nieznajomych ktorzy zamiescili chec przejechania powiedzmy na impreze na grupie na fb - nie musze miec zadnego papierka.

Chce przewiezc ludzi ktorzy uzyli do tego dedykowanej aplikacji - potrzebuje LICENCJE...

Gdzie my kurwa zyjemy? Do podziemia zejsc z tymi aplikacjami i wlozyc kutange do ryja tej beznadzijnej wladzy.

Pan P podejdzie i zapyta co panstwo robia w pojezdzie XYZ - nic kurwa siedza moga przeciez jechac na STOPA... apki beda sprawdzac???
Telefony sa teraz mikrokomputerami wiec bez powaznych podejzen huja moga....

Niech ktos w koncu kto ma jaja zalozy taka apke na blokchainie czy innym szyfrowanym ustrojstwie i tyle z zabawa... Wladza mysli ze moze wszystko kontrolowac pokazmy JEJ ze tak na prawde moze nas pocalowac... i tyle w temacie.
Roach W... "Według rządowych danych przestępczość w Niemczech spada"... faktycznie, nic tylko uwierzyć. Tak samo jest w Szwecji o Francji.
Frost .... Łapka zostawiona na + substancja jest dzwoneczek jest to oglądamy ? polecam
ThePoli... https://discord.gg/qEbrR5u
Kolegium Dyskusyjne - serwer Discord poświęcony kulturalnym dyskusjom na tematy polityczne, filozoficzne, historyczne i wszelkie inne
Ponad 500 osób i duża aktywność
Marco N... Kazali bezsensownie kopać rowy i później je zasypywać? No to do rowu z nimi i.... Zasypać ! Ku przestrodze innym komuszom
. Kropka i dyskusji ZERO !
Janusz ... I TAK DOTRWA TO DO DZIS UBECJA JEWANA
Lukas... 1 wiadomość dla nich karą było by uniewinnienie i emerytura 40 zł w tym wieku zero pomocy mops itd.
Feliks ... Straż Obywatelska to skutek patologicznych rządów. Niemcy u siebie w kraju są traktowani jeszcze gorzej niż Polacy w Polsce. To, że Berlin i Niemcy stają się coraz bezpieczniejsze, to jakiś ponury żart. Brawa dla tych dzielnych Niemców!
Zbignie... Jak ktoś dorabia po pracy świadczy to moim zdaniem że chyba obijali się w tej robocie, gwarantuje wam że po osmiu gadzinach pracy, ciągłej pracy ,ma się dosyć na co dzien widzę jak urzędasy siedzą na dupie i niewiele robią i wychodzą z roboty z odczuciem zmęczenia spowodowanym pierdzenia w stołek a szczególnie dotyczy to budrzetówki na których trzeba zapierdalac w robocie aby te darmozjady dastali od nas wypłaty !
Alicja ... 95 i 86 lat lenistwo i wódka im nie zaszkodziła choć mordy naznaczyła. ale i tak jestem przekonany że nie odsiedzą ani jednego dnia .
RoczneZ... S pomylic z Z? anal-fabetyzm...
ARTIFIC... ?$$:)
M S... Trump się wkurwi? A w Nowym Jorku Uber jest nielegalny. Za przyłapanie kierowca Ubera może dostać 5000USD kary lub więcej.
M S... Ja skazałbym ich na śmierć przez nadzianie na pal za zdradę tak jak w XVI Polsce. Oczywiście takiej legalnej kary w Polsce nie ma, więc od czego są służby? Mogłyby dosypać im do żarcia jakąś trutkę na szczury.
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=G4GuP0G2Oz4