DomiTestuje ciekawostki

DomiTestuje ciekawostki

Historia kanału DomiTestuje zaczyna się w dniu 2019-08-01 20:32:21.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 36 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 13160 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 181 użytkowników.

GRA YOUTUBOWA EDYCJA 1 KTO PIERWSZY TEN LEPSZY!


Czas na rozpoczęcie GRY. Wysyłka 3.12 listem priorytetowym poste restante :) mam nadzieję, że listy dojdą do mikołajek :) Tym razem wysłane przeze mnie listy będą do odbioru w dwóch Urzędach Pocztowych, zaadresowane oczywiście na fikcyjnego Pana Gracjana Kowalskiego : 1. LUBLIN (UP 9), ul. Langiewicza 10, 20 035 Lublin 2. GDAŃSK (UP 15), ul. Łąkowa 7, 80 715 Gdańsk Pamiętajcie, kto pierwszy ten lepszy! :) pochwalcie się odbiorami w komentarzach pod tym filmikiem :) będzie miło jeśli nagracie także filmik z otwierania :) a także.. zechcecie nadać w świat także swoje listy:) Edycja 1 gry tylko dla osób powyżej 18 roku życia! Chcesz być na bieżąco i nie przegapić listu w Twoim mieście? zasubskrybuj mój kanał :) Przypominam także o konkursie:) zostało 9 subskrybcji!! ❤

Ostatnio komentowane:


Daj na atak fernandinho tots i graj 4231 z kante i fernandinho na spd seedorfem na śpo neymarem na lpo saint maximem na ppo i traore na ataku Zobacz »
A gdzie mój strzał? Oddany w 2020 na de dust2. Znajdowałem się na spawnie terro i zestrzeliłem przeciwnika po drugiej stronie mapy. Pocisk przeleciał między szparą w drzwiach i trafił go w głowę. Zobacz »
can someone explain what's happening here? I'm one of those viewers who doesn't speak Polish :) Zobacz »
Ja wolę jak mówisz 1000 razy bardziej Ale i tak przy wszystkich twoich filmikach stawiam kciuk do góry ?? Zobacz »
to hot16 to najnormalniejsza zajawka, jaka mogła zaistnieć. oddaje duszę hip-hopu, albowiem trzeba być sobą i zmierzyć się z odbiorem, chociaż to wszystko trochę dla beki, ale jednak na poważnie. Zobacz »
Szkoda,że tacy ludzie jak Pan czy Trader 21 i inni sensownie myślący i praktycy nie zarządzają Polska,pewnie bylibyśmy w zupełnie innym miejscu... Zobacz »
10:50 - znany cytat A.Hitlera, 1938. Zobacz »
2:09 jaki to filmik ten po prawej? Zobacz »
O w mordę... mam nadzieje, że to nie makijaż permanentny ? 10 pkt! Łapka w górę za dystans, pomysł i włosy postawione na żel ? Zobacz »
Panie Zbyszku czy istnieje wybaczenie dla kobiet które przerwały rozwijające się w nich życie i szansa na wzrastanie duchowe? Zobacz »
Cała propaganda PiS to kłamstwo wyborcze. Może powiecie jak Duda kłamał na temat emerytury stażowej, którą teraz obiecuje tak samo, jak obiecywał przed poprzednimi wyborami? Zobacz »
BUTKA MA FAJNIE BO NIE JEST UZALEŻNIONY OD FRYZJERA W CZASIE TEJ WIELKIEJ EPIDEMII ALE RACHOŃ TO MÓGŁBY DO CZECH PRZECIEZ JECHAĆ Zobacz »
Troche z innej beczki ale ktoś mi to wyjaśni dlaczego wszystkie oddziały ZUS poukrywały swoje numery telefonu i jest dostępny jeden numer na cały kraj? nie muszę mówić, żeby tam się do dzwonić to cud. Zobacz »
Moich rodziców przekonałem i już od ponad tygodnia nie oglądają TV. Wytłumaczyłem im jak media piorą mózgi i napędzają celowo strach. Teraz codziennie jak fajna pogoda działka i spacer. Zobacz »
6 CZERWCA WARSZAWA PROTEST PRZECIW PRZYMUSOWI SZCZEPIEŃ organizator StopNop Przekazujmy dalej Dość oszukiwania Polaków Każda obecność jest cenna
youtu.be/ZhI3-F2_e5A
Zobacz »
Brawo PiS i oby jak najszybciej odbyły się te wybory prezydenckie. Bo tych ludzi z PO PSL SLD nie da się już słuchać wstyd co oni wyprawiają ośmieszają się na każdym kroku. Zobacz »
Widzę, że tam u was karnawał trwa dalej. Bawcie się w tej swojej normalności, a przedsiębiorstwa polskie padają. Zobacz »
6 CZERWCA WARSZAWA godz 12.OO PLAC ZAMKOWY PROTEST PRZECIW PRZYMUSOWI SZCZEPIEŃ organizator StopNop Przekazujmy dalej Dość oszukiwania Polaków Każda obecność jest cenna Zobacz »
Może najpierw dawaj psu mięso a potem warzywa z dużą ilością wody jak mu się będzie chciało pić Zobacz »
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=YvGKgy-Tryg