WIDEO CZAT Z WIDZAMI LIVE!


WPISZ TEMAT: Hikomikos i porozmawiamy razem na streamie! DAJ SUBA!: ► ✅ DAJ DONEJTA!: ✅ DAJ PYTANIE DO Q&A: INNE DONATE: ► ► #pokemonsword #hikomikos #pokemonshield Regulamin: 1. Bądź kulturalny dla innych. 2. Nie używaj wulgaryzmów. 3. Nie podawaj prywatnych danych (nie reklamuj się itd.) 4. Na powitanie i pożegnanie piszemy "Alola" nie używamy innych pożegnań na czacie. Mogą one wprowadzać w błąd oglądających myśląc, że kończymy streama. 5. Zakaz promowania sub za sub czy like za like. 6. Zakaz komentowania ilości osób na streamie. Kom = Ban Jest tyle ile jest i każdy to widzi. 7. Moderatorzy MUSZĄ pytać się za każdym razem przed zbanowaniem kogoś. 8. Wyciszenia można dawać oraz kasować nieregulaminowe wiadomości bez pytania o zgodę. SZYBKIE Q&A: Od kiedy interesujesz się Pokemonami? Od 1999 roku kiedy pojawiły się gry na NINTENDO , potem szał z Pokemon TAZO i anime w TV POLSAT. Czy jak wyślę donejta to zrobisz xxx? Jeśli chcesz wysłać to wyślij zobaczymy co da się zrobić. Jak dostać MODA? Moderatora dostają najbardziej wspierające kanał osoby. Może to być wsparcie obecnością na streamach, pomocą przy projektach czy też finansowe w formie donejtów. Jak dostać BANA? 1 Ostrzeżenie słowne admina 2 Ostrzeżenia = BAN WPISZ KOD TWÓRCY W FORTNITE: Hikomikos_pl Support the stream ►: Sprzęt: Laptop: msi GE62 2QF Apache Pro Telefon: iPhone 6s 16gb, 6 128 GB, 5 64 gb, 5c 32 gb Kamera: Logitech 4K BRIO Myszka: Nie mam myszki Konsola: Nintendo Switch, New Nintendo 3DS + CAPTURE CARD do nagrywania obrazu Pad: Pro Controller Nintendo Switch / Pokeball PLUS

Ostatnio komentowane:


Ciekawe czy na prawdę. Czy bezdomna jest tylko kozłem ofiarnym. Możliwe że dziewczynka nawet nie wie kto ja uderzył Zobacz »
Poczułem od tego filmu: starą, dobra Pytę!!!!
Tyle jeszcze jest ludzi i miast...
Czekam na więcej!
Zobacz »
Nowak i ta cala jego banda TUSKA to zwykle Hieny cmentarne,bazują na slabosciach LUDZI lub systemu Zobacz »
Super odcinki z twoim starszym. Myślałem że już nie będzie kontynuacji ostatniego. Survival i szukanie złota to jest super temat. Zobacz »
? Zapraszam do obserwowania mnie na INSTAGRAMIE! https://www.instagram.com/olfaktoriapl/​ Zobacz »
no tak... mieć 20 kilo kosmwtryków, a umieć dobierać i użuwaćbierać... w Twoim wykonaniu to mistrzostwo !!! Zobacz »
2:05 czy to nie jest przypadkiem clipper z grafiką z kartami do gry i asem pik ? mam identyczną ;) Zobacz »
"Dej no coś a nie krzywym ryjem patrzysz"

Może kiedyś się uda, i mam nadzieję że to będzie ten moment
/tradeoffer/new/?partner=475543810&token=1DxZ5JNC
Zobacz »
Mateusz robi dobrą robotę ? seria o Klaudii to jakiś kosmos ? a sama Klaudia delikatnie rzecz ujmując ma coś z głową ?‍♀️ Zobacz »
O żarcikach. Pan spotkał panią w kinie, po 15 min. pani uniesionym głosem- co pan robi? Żartuję! Pół hu. a w du. ie, a pan mówi że żartuje ? Zobacz »
I like the newer sounds but I will admit ever since the old SD went to gran turismo the sounds have been getting more bland Zobacz »
Bardzo się film podobał! :-D Ale tempo zwiedzania też bardzo duże! Jak na wycieczce z PTTK-iem :-D Pozdrawiam Ciebie! Zobacz »
Nie jestem fanem podrub ?
Kto też like!
Kto nie kom!
Kto tak średnio sub na moim kanale ?
Zobacz »
Mam dokładnie tak samo jak Ty i jeśli chodzi o ogarniecie mieszkania zeby był porządek i jeśli chodzi o światło jakiekolwiek w sypialni ? Zobacz »
KANAŁ MARUŚ ZOSTAŁ ZHAKOWANY!!!!!!
#dred
Zobacz »
Cześć Maciek miło ciebie wiedzieć ja na pewno będzie oglądać u ciebie live i Smacznego pozdrawiam serdecznie miłej nocy dla ciebie Maciek i Czesia?❤️?? Zobacz »
19:27 mówi chłop co nazwał poprzedni odcinek nazwą gry kappa Zobacz »
Dla mnie trochę szkada pieniędzy na te wypady do takiej willi skoro i tak siedzą w świątyniach... Więc może zbudować tam coś mniejszego albo zwracać im część kosztów? Odcinek super jak zawsze Zobacz »
ja pier***, 24 godziny bez prądu, internetu i telefonu? Gdzie przesłać Ci nagrodę? Niektórzy tydzień tak żyją i jakoś się tym nie podniecają..boże, youtube - obudź się.. Zobacz »
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=fv234uPsm0s


Hikomikos ciekawostki

Hikomikos ciekawostki

Historia kanału Hikomikos zaczyna się w dniu 2009-05-20 18:06:37.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 57 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 3619026 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 58700 użytkowników.