Radość w Duchu Świętym | o. Remi Recław SJ Mocne Roraty 01...


Tekst ewangelii na dole | Powiadomienie na messegera m.me/mocniwduchu?ref=zoom Muzyka z płyty "Mocne Kolędy" ►►Kazania o. Remiego: ►►Odcinek Q&A#200: ►►Masz pytanie o wiarę/Kościół/chrześcijaństwo/Boga/itp.? Napisz je w komentarzu pod odcinkiem 200. Postaramy się znaleźć na nie odpowiedź. ►►Jeśli podobają ci się nasze materiały to możesz nasz wesprzeć. Wejdź na stronę: A jeśli chcesz wesprzeć nas jednorazowo, to skorzystaj z linków poniżej. ►►Za pomocą karty lub szybkiego przelewu przekaż nam kwotę: 10 zł ►►Za pomocą karty lub szybkiego przelewu przekaż nam kwotę: 20 zł ►►Za pomocą karty lub szybkiego przelewu przekaż nam kwotę: 50 zł Tylko dzięki Waszemu wsparciu możemy się rozwijać. ►►Posłuchaj Mocnych w Duchu live: Łk 10,21 24 Jezus rozradował się w Duchu Świętym i rzekł: „Wysławiam Cię, Ojcze, Panie nieba i ziemi, że zakryłeś te rzeczy przed mądrymi i roztropnymi, a objawiłeś je prostaczkom. Tak, Ojcze, gdyż takie było Twoje upodobanie. Ojciec mój przekazał Mi wszystko. Nikt też nie wie, kim jest Syn, tylko Ojciec; ani kim jest Ojciec, tylko Syn i ten, komu Syn zechce objawić”. Potem zwrócił się do samych uczniów i rzekł: „Szczęśliwe oczy, które widzą to, co wy widzicie. Bo powiadam wam: Wielu proroków i królów pragnęło ujrzeć to, co wy widzicie, a nie ujrzeli, i usłyszeć, co słyszycie, a nie usłyszeli”

Najlepsze komentarze:

Biblia ... Bóg zapłać, Ojcze!
Ma?gorz... ♥️♥️♥️
Monika ... Czasami czuję radość w sercu. Pomimo wielu trudów i problemów przepelnia mnie radość. Na początku nie wiedziałam dlaczego czuję radość. Ale teraz wiem że to Duch Święty mi ją daje. Jest to uczucie do nieopisania. Poprostu się ją czuje
Krzyszt... Duchu świętym proszę daj mi siłę Amen
Ola... Serdecznie dzieki za piekne slowa! Tylko ja je slysze dopieru po pracy, bo po 7-00 wychodze z domu :)
Mirek D... Radość z dzisiejszego działania Ducha Św. Byłem obecny w domu w ciągu dnia przez 15 min (małe jedzonko) i dokładnie w tym czasie córka zadzwoniła czy może podjechać (mieszka kilka ulic dalej) po klucz do swojego mieszkania bo swój zostawiła wewnątrz i wstrząsnęła drzwi.
Ta radość na jej twarzy (mojej chyba tez) gdy jej dawałem swój kpl. Kluczy- wspaniała. Bóg jest zawsze dobry.
Katarzy... Fajna ta seria Roraty z Ks. Remi
Lidia m... Dziękuję❤
Mariola... Duch Święty raduje się z Ciebie O. Remi. Jesteś Jego radością. Nie wiem czy to teologicznie poprawne ale tak właśnie jest! Dziękujemy za roraty!?
Magdale... Udało się ?
Agniesz... Bóg zapłać
GM... Dziekuje Ojcu.
Monika ... Ja dziś po roratach jak wracałam do domu radowałam się w Duchu Świętym ? piękny czas ♥️ Szczęść Boże
officia... Bogu niech będą dzięki❤️
Bóg zapłać✝️
Dorota ... Tak ciężko zaufać bezgranicznie JEZUSOWI GDY wali się życie .Ale muszę bo to jest ,,moje jedyne lekarstwo "" na SZCZĘŚCIE
Piotr S... Odcinek fajny radować się owszem. Z drugiej strony słyszałem kiedyś kazanie lub parę czy też wypowiedz, i o sformułowaniu radosny czas oczekiwania, że adwent to nie oczekiwanie ale czas przychodzenia Jezusa a co do tego czy radosny mamy się nawrać a to czasami ciężka robota jest nie zawsze radosna ale ojtam.
Adam Ad... https://youtu.be/sgZQR-OdSgI
Posłuchajcie tych rekolekcji. Mega
Eva Reg...
Monika ... Udało się, wczoraj na porannych Roratach w Kościele?poczułam bloga radość że jestem z Jezusem, że On mnie wypełnia! Jego Obecność jest we mnie!
Olga P.... Tak Ale droga do tego stanu byla brutalna i walka nieustanna
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=BvkAsrk8WEg


Mocni w Duchu - Jezuici TV ciekawostki

Mocni w Duchu - Jezuici TV ciekawostki

Historia kanału Mocni w Duchu - Jezuici TV zaczyna się w dniu 2013-10-18 11:45:57.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 2549 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 35237864 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 118000 użytkowników.