Streamowanie z czym to się je? Bungolog #6


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=fkhrZuM51MQNajlepsze komentarze:

Gruby15... 7:20 no właśnie... Zastanawiałem się nad tą kwestią. Nie przeszkadza ci to, czasami? Życzę ci więcej wspaniałych widzów i nie poddawaj się. Pozdrawiam

PS: Posprzątaj to biurko w tle :D
Artur K... Kurde, oglądałem twoją serię z Silent Hilla 2 jakieś 7 lat temu. Mogłbym ciebie zapytac ile masz lat?
justbes... Bungo się zagadał haha nie mam czasu oglądać streemów ;<
Paladin... Dzięki za fajny filmik Bungo. Ja w prawdzie nie zamierzam streamować, ale mam inne plany dla siebie i zdarza mi się zapominać, dlaczego robię to co robię i że warto to robić i się nie poddawać. :)
Jeo Jeo... Twoja broda jest Ruda. Ruda rymuje się z Duda, a wiesz co jeszcze rymuje się z Duda? Tak właśnie- Buda. Buda jest domem psa. Pies może być czarny. Wiesz kto jeszcze może być czarny? - Prezydent USA. Prezydentem USA jest Barack Obama. Barack Obama ma 11 liter. Gdy odejmiemy PIES od BUNGO to wyjdzie 1 litera. 11 liter + 1 to 12. 12 było apostołów. Byli oni uczniami Jezusa. Wierzyli oni w Boga, a wiesz kto jeszcze wierzy? Wyznawcy Islamu, np. ISIS. Jest to organizacja, a wiesz co jeszcze było organizacją - ILUMINATTI. Więc Bungo to ILUMINATTI. Na dodatek równanie BarrackObama - BUNGO + PIES = 10 liter (ILUMINATTI). Okryłem tajemnicę BUNGA21.
BeZiOx... Jak tu Cię cholera wypromować... Przykro się robi, że tyle czasu w tym siedzisz, wkładasz w to serce, a te "liczby" dość wolno rosną. Z drugiej strony może ogranicza to typową dzieciarnię. Nie wiem, ale trochę to nieuczciwe patrząc na co poniektóre "duże gwiazdki" yt.
Cezary ... Bungo świetny Bungolog, oby tak dalej i do przodu ;D
Kpt. Ma... Bardzo dobry film. Właśnie nadałeś sens mojemu życiu. Dziękuję!!!!!!!!!!!!!!!
MM27P... Bungo ponowię pytanie co do gadzetów. Czy masz własne koszulki?
Kpt. Ma... Ucieło ci pół głowy...
Rahk... Jakbyś się wycofał to co ja bym począł?! Co zrobili by inni herbaciarze?!
Fajny bungolog, wszystko przystępnie opisane. Znowu inny temat więc widać, że masz materiał na jeszcze wiele swoich vlogów, które się nie znudzą.

Do usłyszenia/zobaczenia/przeczytania na streamie!

PS. Nie wiem jak możesz nie patrzeć na liczbę widzów/subów itd, mnie by tak zjadła ciekawość, że chyba tylko o tym bym myślał.
rabskyy... Kolo lewego monitora z prawej strony co leży ? Ktoś wie ?
Joanna ... Dobrze, że jest taki Bungo w internetach. ^^
Bartek ... Mimo że nie mam zamiaru zaczynać przygody ze streamem to i tak z przyjemnością mi się oglądało. Barwna postać, przyjemny głos ;) i przyśmieszkować umi :D
kryspin... Myślałem że na końcu vlogu przy greenscreenie zrobisz jakiś żart :D
Abney... Dzięki Bungo za wiele praktycznych rad! :3
BumborV... Łapki w dół dały pewnie osoby, w którym w życiu nie wyszło.
Kacper ... O btw kupilem sobie taki smieszny cos do Virtual Reality do telefonu i to jest pierwszy film ktory na tym ogladam, sredni efekt :/ 2/10
Kacper ... O ile PiS nie obsadzi na miejsca dobrych streamerow (wygodnymi dla nich) "autorytetami politycznymi" I zrobi z twitcha 2gi Trybunal Konstytucyjny AVE Bungo pozdro ;)
Tectolo... Umiejętności może nie, ale sprzęt i net by się przydał. Pozdrawia 5-letni szrot z 3mb uploadu :D