Streamowanie z czym to się je? Bungolog #6


Gadam do kamery. MUZYKA: Production Music courtesy of Epidemic Sound: STRONA ► FB► Wspieraj Bunga kupując gry► Stream (codziennie o 19:00)►
Komentarze:

Tectologic: Umiejętności może nie, ale sprzęt i net by się przydał. Pozdrawia 5-letni szrot z 3mb uploadu :D
Kacper Wadecki: O ile PiS nie obsadzi na miejsca dobrych streamerow (wygodnymi dla nich) "autorytetami politycznymi" I zrobi z twitcha 2gi Trybunal Konstytucyjny AVE Bungo pozdro ;)
Kacper Wadecki: O btw kupilem sobie taki smieszny cos do Virtual Reality do telefonu i to jest pierwszy film ktory na tym ogladam, sredni efekt :/ 2/10
BumborV1: Łapki w dół dały pewnie osoby, w którym w życiu nie wyszło.
Abney: Dzięki Bungo za wiele praktycznych rad! :3
kryspin013: Myślałem że na końcu vlogu przy greenscreenie zrobisz jakiś żart :D
Bartek Miszczyk: Mimo że nie mam zamiaru zaczynać przygody ze streamem to i tak z przyjemnością mi się oglądało. Barwna postać, przyjemny głos ;) i przyśmieszkować umi :D
Joanna Stok?osa: Dobrze, że jest taki Bungo w internetach. ^^
rabskyy: Kolo lewego monitora z prawej strony co leży ? Ktoś wie ?
Rahk: Jakbyś się wycofał to co ja bym począł?! Co zrobili by inni herbaciarze?!
Fajny bungolog, wszystko przystępnie opisane. Znowu inny temat więc widać, że masz materiał na jeszcze wiele swoich vlogów, które się nie znudzą.

Do usłyszenia/zobaczenia/przeczytania na streamie!

PS. Nie wiem jak możesz nie patrzeć na liczbę widzów/subów itd, mnie by tak zjadła ciekawość, że chyba tylko o tym bym myślał.
Kpt. Marcel: Ucieło ci pół głowy...
MM27P: Bungo ponowię pytanie co do gadzetów. Czy masz własne koszulki?
Kpt. Marcel: Bardzo dobry film. Właśnie nadałeś sens mojemu życiu. Dziękuję!!!!!!!!!!!!!!!
Cezary Czary Mary: Bungo świetny Bungolog, oby tak dalej i do przodu ;D
BeZiOx: Jak tu Cię cholera wypromować... Przykro się robi, że tyle czasu w tym siedzisz, wkładasz w to serce, a te "liczby" dość wolno rosną. Z drugiej strony może ogranicza to typową dzieciarnię. Nie wiem, ale trochę to nieuczciwe patrząc na co poniektóre "duże gwiazdki" yt.
Jeo Jeowski: Twoja broda jest Ruda. Ruda rymuje się z Duda, a wiesz co jeszcze rymuje się z Duda? Tak właśnie- Buda. Buda jest domem psa. Pies może być czarny. Wiesz kto jeszcze może być czarny? - Prezydent USA. Prezydentem USA jest Barack Obama. Barack Obama ma 11 liter. Gdy odejmiemy PIES od BUNGO to wyjdzie 1 litera. 11 liter + 1 to 12. 12 było apostołów. Byli oni uczniami Jezusa. Wierzyli oni w Boga, a wiesz kto jeszcze wierzy? Wyznawcy Islamu, np. ISIS. Jest to organizacja, a wiesz co jeszcze było organizacją - ILUMINATTI. Więc Bungo to ILUMINATTI. Na dodatek równanie BarrackObama - BUNGO + PIES = 10 liter (ILUMINATTI). Okryłem tajemnicę BUNGA21.
Paladin Weabb: Dzięki za fajny filmik Bungo. Ja w prawdzie nie zamierzam streamować, ale mam inne plany dla siebie i zdarza mi się zapominać, dlaczego robię to co robię i że warto to robić i się nie poddawać. :)
justbesilents: Bungo się zagadał haha nie mam czasu oglądać streemów ;<
Artur Krakowski: Kurde, oglądałem twoją serię z Silent Hilla 2 jakieś 7 lat temu. Mogłbym ciebie zapytac ile masz lat?
Gruby15100: 7:20 no właśnie... Zastanawiałem się nad tą kwestią. Nie przeszkadza ci to, czasami? Życzę ci więcej wspaniałych widzów i nie poddawaj się. Pozdrawiam

PS: Posprzątaj to biurko w tle :D
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=fkhrZuM51MQ