Straszne rekolekcje #23] Wielka nierządnica Vanila Records


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=dY8hXq_BZFMNajlepsze komentarze:

Amper V... Herezje , wielka nierządnica to izrael , a każdy kto uważa inaczej ten dopuszcza się z nią nierządu . Kolejne posoborowe paplanie że to co jest wprost napisane w Piśmie Świętym jest czymś zupełnie innym, będą przeinaczać, fałszować , kłamać , uważajcie, strzeżcie się kwasu faryzeuszów i saduceuszów.
Apokalipsa Świętego Jana jak sama nazwa wskazuje to objawienie , wizja czasów przyszłych, miał rozumienie ale nie miał słów na opisanie tego.
Przypomniało mi się jak słyszę takich grubych po seminariach widzenie Świętej Siostry Faustyny , Jezus wprost kazał namalować obraz chwili jaką widzi, spowiednik jej tłumaczył że ma sobie obraz namalować w sercu , i taka z nimi gadka , myślą że znają na wszystko odpowiedź bo kiszą się w własnej pysze, niewiedzy i ignorancji.
Andrzej... Objawienie św. Jana 17:18 (BG 1632 r.)
A niewiasta, którąś widział, jest miasto ono wielkie, które ma królestwo nad królami ziemi
Objawienie św. Jana 17:4-6 (BG 1632 r.)
A ona niewiasta przyobleczona była w purpurę i w szarłat, i uzłocona złotem i drogim kamieniem, i perłami, mając kubek złoty w ręce swej, pełen obrzydliwości i nieczystości wszeteczeństwa swego. A na czole jej było imię napisane: Tajemnica, Babilon wielki, matka wszeteczeństw i obrzydliwości ziemi. I widziałem niewiastę onę pijaną krwią świętych i krwią męczenników Jezusowych; a widząc ją, dziwowałem się wielkim podziwieniem.
Objawienie św. Jana 17:1-2 (BG 1632 r.)
I przyszedł jeden z siedmiu Aniołów, którzy mieli siedm czasz, i rzekł do mnie, mówiąc mi: Chodź, okażę ci osądzenie onej wielkiej wszetecznicy, która siedzi nad wodami wielkiemi, Z którą wszeteczeństwo płodzili królowie ziemi i upili się winem wszeteczeństwa jej obywatele ziemi.
Objawienie św. Jana 17:12-15 (BG 1632 r.)
A dziesięć rogów, któreś widział, jest dziesięć królów, którzy królestwa jeszcze nie wzięli; ale wezmą moc jako królowie, na jednę godzinę z bestyją. Ci jedną radę mają i moc, i zwierzchność swoję bestyi podadzą. Ci z Barankiem walczyć będą, i Baranek ich zwycięży, bo jest Panem panów i królem królów, i którzy są z nim powołani i wybrani, i wierni. I rzekł mi: Wody, któreś widział, gdzie wszetecznica siedzi, są ludzie i zastępy, i narody, i języki.
Izabela... Blogoslawie
Michal ... Opis nierzadnicy bardzo dobrze pasuje do Kosciola Rzymsko Katolickiego (watykanu), ale moze tez pasowac do Jerozolimy.. Otoz tylko Watykan lub Jerozolima lezy miedzy siedmioma wzgorzami i dopuszcza sie nierzadu z krolami tego swiata. Szustak glosi najczystsza herezje. Wiele jego interpretacji jest niebiblijna, a ludzka. Gdzie jest w Biblii napisane, ze mozna sie modlic do Maryii lub do roznych przez KRK wymyslonych swietych? Gdzie sie pytam? Maria byla Bogiem? Czy stala sie Bogiem bedac w niebie? Jakas osoba ktora odmawia "zdrowaske" jest w stanie mi wytlumaczyc gdzie jest przyzwolenie lub nakaz w biblii na tego typu modlitwy? Jest tysiace razy wspominane, ze tylko do Boga mozmy sie modlic. Jeden przyklad z tysiecy herezjii przytoczonych przezemnie. Co nie oznacza, ze KRK jest jedynym falszywym nauczycielem (niebiblijnym), ale tez nie oznacza to, ze nikt sie nie nawrocil, bo napewno wiele osob pokochalo Boga.
graMY p... Dzisiaj zacząłem oglądać tą serię i jest już to drugi odcinek po którym płaczę, po części ze smutku z mojej prawdopodobnie niewiedzy, ale również z zadowolenia poznawania Boskiego planu. Mam 16 lat i od długiego czasu zadaję egzystencjalne pytania, modlę się do Boga. Być może skierował mnie tutaj, abym to obejrzał. Jestem niedowiarkiem, ale ta seria odciska na mnie duże piętno. Mam nadzieję, że Bóg mnie poprowadzi we właściwe miejsce, słuszne. Dziękuję za to nagranie.
Marceli... Manipulujesz ludźmi aż żal patrzeć ;)
Wielka Nierządnica jest miastem. 17 rozdział Apokalipsy, ostatni werset.
Pozdrawiam i nie kłam już.
krul pi... A co jeśli tą strukturą jest mój mąż ? Czy mam od niego odejść?
24601... Wszystkim tym, którzy wbili na ten odcinek tylko po to, żeby napisać "pfff wielka nierzadnica to Kościół Katolicki, Szustak manipulujesz ludźmi którzy nie znają DOKLADNIE calej Apokalipsy ( i ogólnie Pisma Świętego)" serdecznie radzę obejrzeć poprzednie odcinki, a nie wchodzić na wybrane, które akurat pasują do waszych przekonań i pod którymi możecie wyrazić swoje teorie pozwalające potępiać nauki katolikow :))
Znajomość poprzednich odcinków naprawde wiele wyjaśnia i uporzadkowywuje wiele spraw. Pozdrawiam cieplutko i z Bogiem.
Ania L... A co jak jestem tymczasowo w jakimś takim niekoniecznie dużym bagienku, którego nie potrafię nazwać, określić mojej sytuacji, czuję się niesamowicie zagubiona i już nie wiem o co prosić Pana ? Po prostu nie wiem co robić.
czikito... Dzisiejszy like za te wory pod oczami, świadczące o tym, że Ojciec nie śpi tylko interpretuje i wyjaśnia ❤❤
Eras Al... Mi się wydaje, że coś bardzo poważnego nam umyka. Czy czasami WN nie jest symbolem kościoła, który zdradza Boga z bestią?? Patrząc na postępowanie hierarchów kościoła zaczynam w nich bardzo wątpić. Patrzcie, ten "szkarłat i purpura" są bardzo jasnymi przesłaniami. Do tego niewiasta (nierządnica) zawsze jest utożsamiana z kościołem. Ten przepych i bogactwo nierządnicy, hmm.. Czy przypadkiem ten obraz nie jest nam bardzo dobrze znany? No i postępowanie, niektórych biskupów i kardynałów jest wręcz horendalne. To nawet nie chodzi o opinię, oni pozwalają na chore jazdy w kościołach, uczestniczą w dziwnych ceremoniach przepełnionych satanistyczną symboliką. Szukają interesu niemal we wszystkim. To co Dziwisz uskutecznił z Brzegami.. Do tego Nycz i jego pokaz mody. Wpiszcie sb. w Google: Grafika: Nycz całuje odwrócony krzyż. Prawdopodobnie są to żydzi z lóż masońskich albo innej cholery. Ogarnijcie krzyż ŚDMów (mistrzoska profanacja krzyża, aż trzeba pochwalić kunszt wroga). Przykre jest to co się dzieje z kościołem.. I że na to pozwalamy..
Grzegor... Czy to nie jest przy przypadkiem opis Kościoła Katolickiego?
1 wchodzisz do niego z automatu jako noworodek
2 Czy kapłani z KK nie są ponad prawem?
3 (bestia chce zniszczyć swoich wyznawców) A czy dziś Franciszek nie zaprasza ludzi którzy chcą zabijać jego owieczki?
4 (i będziesz miał wrażenie jakie to jest szczęśliwe cudowne piękne i nagle ci utną głowę) Czy mało jest takich ludzi którzy posłuchali papieża, okazali cudowne piękne miłosierdzie i zostali skróceni o głowę?
dan i e... Bracia, przede wszystkim prawda a nie ładne i miłe dla ucha, indywidualne interpretację.
Smok, Bestie i nierządnica to nie tyko symbole zła ( to by było naiwne),
są to również konkretne polityczne systemy które były, i teraz również są .Już sama nazwa księgi nam mówi, że zostało nam coś Objawione, trzeba jednak poznać szerszy kontekst, czyli całe Słowo Boże.
W Księdze Daniela jest sporo informacji, (Jan ewidentnie do niej nawiązał) co to jest bestia, z czego się składa (czyli jakie mocarstwa ją tworzą) etc..
.Po to właśnie dostaliśmy to Objawienie, żebyśmy mogli się ustrzec,
żebyśmy dokładnie wiedzieli które to państwa i jakie mocarstwa tworzą tą współczesną bestie, dzięki temu łatwiej nam będzie rozpoznać kim jest nierządnica.
Kobieta (jako symbol) zawsze oznacza kościół Boży, Boże zgromadzenie, Nierządnica to kościół który sprzeciwia się Woli Bożej, nagina Boże Prawa.
Nierządnica na Bestii to po prostu ,,kościół,, który wykorzystuje politykę do swoich celów (ujeżdża)władze świecką, dogaduje się z mocarstwami.

Warto się zastanowić, który z współczesnych kościołów miał i ma takie możliwości.
Mariusz... hhh skoro jestem w tej machinie to po co sobie głowe Bogiem zawracać jakoś po tych rekolekcjach nie widze w Nim dobra bo tu nie ma dobra wiec co za roznica
Aleksan... A wiecie, że w filmiku Cyber Mariana był Szustak? Śmieszny filmik, można zobaczyć. :)
Marek ?... Taki komentarz do odcinka:
"25 Jezus, znając ich myśli, rzekł do nich: «Każde królestwo,
wewnętrznie skłócone, pustoszeje. I żadne miasto ani dom, wewnętrznie skłócony,
się nie ostoi. 26 Jeśli szatan wyrzuca szatana, to sam ze sobą jest skłócony,
jakże się więc ostoi jego królestwo? "
Ania Le... Tak znajomo brzmi to co Ojciec powiedział... Tak często Zły "zabiera" nam najbliższych... I toczymy o nich bój razem z Panem. Ale "Jeżeli Bóg z nami, któż przeciwko nam?". Nasz Bóg wygrał :)
Monika ... Ale mafia to najlepsza gra integracyjna ever... pozdrawiam OTK, KSM i ZSM ?❤
Mariusz... Skonczylem teologie. 14 lat pracuje jako nauczyciel religii ale nigdy nie miałem takich wykladow. Polecam te rekolekcje moim uczniom. Wiem, ze je ogladaja. ?.
Ania Ba... No i też jedyne wyjście z mafii to śmierć. Skojarzyło mi się ze śmiercią dla zła. Umrzeć dla zła, żeby zacząć życie w dobrze. Jakoś tak :)
Dziękuję za Straszne Rekolekcje!
Vanila Records ciekawostki

Vanila Records ciekawostki

Historia kanału Vanila Records zaczyna się w dniu 2009-10-25 12:46:32.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 626 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 802510633 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 546000 użytkowników.