Sauna ozonowa, ozonowanie żywności, ozonowanie jako metoda likwidacji zagrzybienia Dariusz Wezgraj niezaleznatelewizja


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=533ySvmb2UINajlepsze komentarze:

Jan Ced... Na czym polega ta przeróbka (przetoka silikonowa ?). Bardzo mnie to interesuje, ponieważ mam takie urządzenie i nie mogę znaleźć w sieci informacji o takiej przeróbce. Czy ktoś wie o co chodzi ?
Joanna ... Nawet myszy się wyniosły z garażu po ozonowaniu... albo zdechły....
Anne Li... moj ozonator zabija wszystko, pluskwy , karaluchy grzyby i kwiaty, wiec chyba nie mozna siebie ozonowac nim
GregorJ... Co? Że niby ozonator ZY-H103 ustawiony na 30min nie nadaje się do ozonowania powietrza w np pokoju 10m2? To co, okłamały mnie wszystkie źródła, przed jego kupnem i nadaremno się w to bawiłem? Nawet oficjalny polski dystrybutor kłamie?
jam jes... Mam super sprawa. ?
Marek D... Jak można namawiać do zakupu takich bubli o wydajności żadnej, mając wiedzę że takie urządzenia do 1gr. nic nie dają, a może dlatego właśnie namawia do takiego zakupu.
BEATA F... Ta starsza Pania, byla Pani Szaflarska, a dlatego kazala pocalowac sie w dupe bo ta ,,lekarka,, zwracala sie do Niej bez osobowo! Pozdrawiam Ewa
BEATA F... Witam. Kupilam od polskiego pana Darka ozonator i uzywam go od 2 lat. Fakt kiedy ozonowalam udka kurczaka wyszla biala piana, ale tak prawde mowiac ozonuje tez inne miesa i tez wychodzi biala piana. Ozonuje tez owoce, mieszkanie, w szafie, buty. Pozdrawiam serdecznie wszystkich wspanialych POLAKOW niech NAJWYZSZY bedzie z Wami. Ewa
1fryder... Jestem mało pojętny, ale wreszcie załapałem. Obiecana na święta, trzecia część wywiadu Pana Janusza z Mateuszem o OOBE, będzie na Wielkanoc. Smutno mi. Pozdrawiam.
niezaleznatelewizja ciekawostki

niezaleznatelewizja ciekawostki

Historia kanału niezaleznatelewizja zaczyna się w dniu 2011-05-26 13:28:19.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 7597 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 111395012 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 204000 użytkowników.