Jedź bezpiecznie odc. 775 Meksyk w okolicach Piastowskiej Jedź bezpiecznie HD TVP


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=6mSrYl2RSXkNajlepsze komentarze:

Darinho... w Polsce skrzyżowania równorzędne się nie sprawdzają to po co kusić los, wprowadzać jakieś zamieszanie, niepewność wśród kierowców....???
zmienić organizacje ruchu i po sprawie
Faktore... Co do końcówki, ja mam oklejony odblaskami klucz francuski i wchodząc na przejście dość wyraźnie nim wymachuję. Jak mi zaczepi ktoś przednią szybą bądź bokiem to będzie pamiętał następnym razem, żeby zwolnić przed przejściem.
gandzio... Nie wiem w czym jest problem. Większość osiedli np. w Niemczech nie ma znaków i jest reguła prawa-jedzie, lewa- musi nas przepuścić.
Bru das... jak widać mądry pieszy nie zostanie potrącony, tylko stada baranów potrzebują specjalnej troski.
Perypet... A co z kontratuchem rowerowym, na którego pas wjechał Dworak w 1:28? ;)
DARIUSZ... Zatrzymał się 10 metrow przed bo jak by mu ktos w dupe wrabał to wtedy znalazł by się na pieszym gościu troszkę pomyślunku
DARIUSZ... Zikit
Zakład igiotôw kredytów i tumanow
Bez przerwy w Krakowie robi się zmiany i łapanki na kierowców
Piotere... Dno i wodorosty
Mariusz... Myślę, że puenta powinna brzmieć :- całkowity brak myślenia na drogach dalej występuje.
charact... 1:25 wielki przemadrzaly, który helu się nalykal a sam omija pojazd przed przejściem dla pieszych, wniosek z tego ze można tak robic, tylko głupcy dają się nabierać na taki mandat, o to powód dla którego nie ogladam tv
m?ody k... 6:17 Zagrożenie najechania na tył + wydłużanie korków/ nie wykorzystywanie miejsca na jezdni!
Sądząc po godzinie i rodzaju drogi bez sensu zatrzymanie - był zapewne jedynym "pojazdem" tam . . . NIE UCZCIE TAK PIESZYCH!!!
9:04 Wyprzedzanie również na drugiej jezdni!
9:43 USIŁOWANIE ZABÓJSTWA!
PS. Pełno takich trąbiących pajaców nie wiedzących o co chodzi np. kwestia pierwszeństwa, zaniechanie jazdy, żeby nie blokować, zatrzymanie na warunkowej . . .
Barnaba... Naoglądają się ludzie takich głupot, a potem mnie próbują zabić jak legalnie jadę rowerem na ulicach z kontraruchem 1:20

2:22 A jakby tam jechał rower z drugiej strony to co się robi? :/
Dawid ?... Panie Marku, tak jak najczęściej mógłbym przyklasnąć temu, co ma Pan do powiedzenia w kwestii przepisów odnoszących się do kierowców samochodów, tak w przypadku czegokolwiek dotyczącego rowerzystów widać u Pana ogromne braki. Tutaj ignoruje Pan zupełnie fakt, że ulica nie jest jednokierunkowa dla rowerzystów, przez co nie może Pan skręcać spod prawej krawędzi jezdni, tylko z osi jezdni, żeby zostawić miejsce dla wjeżdżających "pod prąd" rowerzystów. Pozdrawiam serdecznie.
Albert ... Z innej beczki. Te "tutej" jest tak samo męczące dla ucha jak: poszłem, wyszłem, włanczam itp.
Marcus ... Pan Dworak zwalnia żeby ewentualnie ustąpić pierwszeństwo pojazdowi z prawej strony i zostaje strąbiony przez idiote czyli krótko mówiąc klasyka polskiej drogi ,podobnie jest jak zwalniasz przy przejsciach itp sytuacjach, starasz się zachować albo zachowujesz prawidłowo i trąbi na Cb jakis pacan ze swoim wyimaginowanym kodeksem drogowym .
llemon... 1:06 Szanowny Panie Marku, ulica ta jest jednokierunkowa, ale tylko dla kierowców samochodów. Dla rowerzystów, jak wskazują znaki jest dwukierunkowa. Często mówi Pan o współpracy z innymi uczestnikami ruchu i szacunku do nich. Proszę więc bardzo o współpracę z rowerzystami i o szacunek do nich. Skręcając w lewo proszę zostawić ten kawałek miejsca dla rowerzysty, który będzie chciał skręcić w prawo z ulicy, na którą Pan wjeżdża. Proszę nie blokować uczestników ruchu, którzy jadą zgodnie z przepisami.
J. W. K... W Lublinie pojazdy nauki jazdy też potrafią skręcać z prawej strony ulicy jednokierunkowej w lewo. Ulica jest jednokierunkowa już 4,5 roku. Co gorsza, zdarza się, że trąbią na prawidłowo skrecających.
KAMIL M... czy nie musimy zostawiać miejsca dla rowerzystów, gdy jest dla nich dopuszczony ruch z przeciwka?
Mr Righ... Łysy, mylisz się - jeżeli samochód zwalnia już z daleka, to ja pieszy mam większą pewność, że mnie widzi (mnie, chcącego przejść po pasach) Ale żeby to zrozumieć to trzeba np pomieszkać w Norwegii, a nie w Paryżu Północy.
Mr Righ... Warsiawioki , po co wam te auta, jak one wszystkie stoją na chodnikach ?
Jedź bezpiecznie HD TVP ciekawostki

Jedź bezpiecznie HD TVP ciekawostki

Historia kanału Jedź bezpiecznie HD TVP zaczyna się w dniu 2014-08-27 16:39:05.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 277 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 13257079 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 33300 użytkowników.