Podsumowanie największych wydarzeń w WoT w 2019 roku World of Tanks PL MiqT WOT


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=vz9Kzh48qFINajlepsze komentarze:

?ukasz ... styl 3d dało się zdobyć nie mając skody, ale jako że był tylko na skodę to w sumie tak jakby się go nie zdobyło :)
Dietylo... Ja wciąż wspominam tegoroczny tryb Haloweenowy. Takiego zajebistego trybu dawno nie grałem. Tyle pracy na to poświęcili , przerwali pracę nad nowymi premkami i skupili się tylko na dopracowaniu nowego trybu.
Pozdro wg
Marcin ... O taki materiał nic nie robiłem :) Jak zwykle omijam takie podsumowania z racji ich długości, tak tutaj wysluchalem z przyjemnością. Krótko, treściwie i z przyjemnością. Materiał idealny do wrzucenia w kieszeń i słuchania podczas sobotniego sprzątania :)
Co do samej zawartości zabrakło mi chyba tylko pstryczka w nos za fail z WG Center, który był wymuszany od jakiejś łaty, a z racji swego działania był blokowany przez sieci publiczne jak np. akademiki; i gracze nie byli w stanie się zalogować :)
Michu... Mam pytanie czy wiecie czy może powróci system treid in tej wymiany
i ASYA... ?!... Ponoc w tym roku mialo juz nie byc nowego odcinka "Ciemnoty" - a tu prosze.... Gdyby nie pomijac [0:51] kolejnej plagi opepremek, oraz po za kilkoma "obojetno-dodatnimi" niuansami (mozna je policzyc na paluszkach jednej reki) to nic innego jak: kolejna istna ciemnota.... Reasumujac: jeden tiptopek do przodu - a cztery w tyl. Tak oto bym podsumowala wotowski rok 2k19 [:

....

Pomysl na aranzacje materialu, retoryka oraz narracja - jak zwykle: High-End Class ((:
Mateusz... Miqt ale popełniles błąd bo m10 rbfm to 5 a nie 6
Micha? ... Szanuję za muzykę z Neverhood'a w tle ?
Khamil ... The Neverhood? ;)
Rav3n R... Ostatnia granica to ostatnia tragedia.
Kazik K... Nie lubię podsumowań roku, ale to obejrzałem z przyjemnością. Bez zbędnego narzekania z humorem.
Rav3n R... Zmiana HE jest debilna.
MvP... Gj ??
Andrzej...
Jo?ki P... Szczęśliwego nowego roku ?
Tommekk... 8:24 - literówka specjalnie?
Jisabur... Aby przywrócić balans i utemperować kołkowce powinno się wprowadzić wielolufowe zestawy przeciwlotnicze. Takie maszyny z 2, 3 lub 4 armatami na dużym magazynku (do 20 pocisków) plus magnetyczny celownik, nie stanowiłyby zagrożenia dla MT i HT a tylko dla LT. Taki Pz.IC ale na wysokie tiery.
CrankhC... Ja piernicze...
Obejrzawszy cały materiał najbardziej zapadła mi w pamięć Linia Frontu. Bo to jedyny event, w którym brałem czynny udział (jeszcze świąteczny, ok). Nawet randomy odeszły do lamusa (może tam parę bitewek, nie więcej), bo wszystko szło w elementy takie jak energia i oczywiście czas - tylko przez jeden tydzień, a potem spokój, bo był deficyt wcześniej wspomnianych elementów.
Na przyszły rok odpuszczam LF, nawet, gdyby miało to być przeplatane ze Stalowymi Łowami (a może tylko w nich wezmę udział?).
I transmisje na Twitchu fajnie się oglądało. A tak cała reszta eventów jakoś mnie nie zachęcała.
Teraz na święta, jak co roku, biorę udział, aby nachapać ile wlezie promocji, kredytów i innych dupereli, łatwiejszym kosztem, aniżeli mordować to po zwykłych boostach czyli konto premium + dopałki.
Frank F... event gwiazdkowy super owszemm drugie dno to to na X grajac kupisz premium konto bo zbankrutujesz ale Lewandowski w garazu bez grania 9 tierem....pozdrawiam
Lukasz ... Mi sie najbardziej bodobał battleryoale
bolek A... Jak dla mnie udane : Linia Frontu, Zasłużona Nagroda, Tank Rewards, Czarny Rynek, Festiwal Czołgów, Wielki Wyścig oraz 3 maratony na czołgi. Reszta łącznie z paczkami i kalendarzem adwentowym do kitu ( zbyt słaba oferta w porównaniu do 2019 i 2018 roku) Pozdrawiam.
MiqT WOT ciekawostki

MiqT WOT ciekawostki

Historia kanału MiqT WOT zaczyna się w dniu 2013-08-28 22:45:36.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 1284 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 1565441 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 14400 użytkowników.