Prawa pacjenta w pigułce. Wyleczyłam dziecko wbrew systemowi i badaniom naukowym? wRealu24


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=MyVbYH06rigNajlepsze komentarze:

Pawel54... Podobną sytuację mieliśmy z moją żoną na oddziale polozniczym w szpitalu w Koninie, lekarz nie chciał nas w ogóle wysłuchać a chcieliśmy tylko powtórzenia badań, skwitował że "pacjent tu nie będzie rzadzil", prawa pacjenta oczywiście wisiały na tablicy w korytarzu ale tylko po to żeby pacjent wiedział które z nich są lamane. Ps. omijajcie szpital w Koninie szerokim lukiem.
TeSa172... Info dla budzącej podziw Matki: warto wiedzieć o diecie wg grupy krwi z uwzględnieniem statusu wydzielania i o klawiterapii dr Ferdynanda Barbasiewicza
matespi... 'Medycyna oparta na faktach' huehuehue ?
chyba na korupcji
Liliana... Do czego to doszło,ze fizjoterapeuta moze byc madrzejszy od polskiej medycyny!? Niemcy sa lepsi.Tam wszyscy musza chociaz starac sie razem.W Pl tego nie ma.Matka byla najlepszym cudotworcą.W Niemczech sa normalne metody zarowno akupunktura jak i muzykoterapia,od innych naturalnych metod nie stronią.Wrecz nie zastosuje sie pacjent,to zabiora mu rente!!!
Miki Fu... Wspaniała Matka. Dlaczego nikt nie patrzy na fakty?
Pierwsz... Jak powiedział Kawaler brytyjskiego Wielkiego Krzyża Orderu Łaźni "sir" Nicolae Ceaușescu: Płód jest własnością całego społeczeństwa. Ci, którzy próbują nie mieć dzieci, są dezerterami i naruszają prawo narodu do ciągłości.
Renata ... zeby sie wyleczyc trzeba miec kase i to dobra.... nigdy nie leczylam sie panstwowej sluzbie zdrowia pacjent wyleczony klient stracony...
Jan Gan... Mam nadzieję, że się dowiemy o wyniku tej sprawy. Nie jestem optymistą.
Alojza ... no... a opieka społeczna coś wie na te tematy ? na sąsiedniej ulicy człowiek w wieku 80 lat żyje w karaluchach i pluskwach, opieka przysyła opiekunkę na 2 godziny, faktycznie jest krócej aby go nakarmiła ...i to wszystko ..po zawiadomieniu dzielnicy i pisma do Opieki przez sąsiadów nic się nie zmieniło , nie maja funduszy ,.....w każdym razie nie mamy praw do własnych dzieci, nawet działając w ochronie i obronie ich życia ..jak nie policja bo nie chcemy szczepić w 1 dobie to opieka bo brak zgody na niewłaściwe leczenie , nic tylko Jugendamt czy jak mu tam
Gra?yna... Lekarze biorą pieniądze nie za wyleczenie pacjenta obojętnie w jakim wieku, tylko za depopulację polaków. Każda forma mordowania jest wskazana, ma tylko skutkować w jak najszybszym czasie. NFZ nakazuje prawnie szczepienie kobiet w ciąży szczepionkami na grypę, czyli następną nie przebadaną substancję aplikuje się w celu depopulacji.
Bozena ... Pani doktor to asekurantka i tyle
Bozena ... Strach i jeszcze raz strach oddac zdrowie w rece medykow w naszej kochanej ojczyznie?
Ja On... Po co ten znak zapytania w tytule, jak Sue boicie , to po co ten tytuł
AngelM... W USA bez problemu mogę poprosić o badanie krwi na witaminy jakie chce . Raz lekarz mi powiedział ze nie może wydać zlecenia na wszystko co poprosiłam ale jak wysłal to zrobili wszystkie bez problemu. Co za debile ze się z Pani lekarz śmiał jeśli Pani poprosiła o vitamine B.
Steroidy to ostatnie
Anka Po... Mam 68 lat i nie chodze do zadnych lekarzy oprocz okulisty bo sie boje ze jak pojde to mnie szybko wykoncza
Hanna... Co jest latwo dostrzec to nastawienie negatywne lekarza do rodzica (pacjenta) ktory jest uswiadomiony lub zywo zaiteresowany procesami ktorym zostanie poddany. Im mniej pytasz tym lepiej , masz slepo przyjmowac opinie lekarza i nie dyskutowac..Bron Boze podwazac zdanie lekarza PRZECIEZ LEKARZ JEST NIEOMYLNY-prawda? Potrzebujemy takich wojownikow jak pani Pani Agnieszko !!!Nie mozemy poddac sie slepo tyrani lekarzy ktorzy uwazaja sie za bogow naszego zycia a nas uwazaja za niedouczony plebs na ktorym mozna experymentowac i kasowac system za nieuzasadnione procedury... Lekarze powinni nas leczyc ale nie z pominieciem naszej woli lub korzystajac z mechanizmow prawnych jak sluzby socjalne do zmuszania nas do procedur ktorych nie akceptujemy...to jest 21 wiek i swiadomosc jak i wiedza na temat ubocznych skotkow lekow jest powszechna...Jest tez powszechna wiedza o chciwosci korporacji zrecznie "zachecaja" lekarzy do zapisywania drogich lekow lob drogich procedur
sikorka... pani profesor bardzo powściągliwa.
Z jednej strony ma rację, że nie może oceniać danej sprawy bez wglądu do dokumentacji, ale z drugiej strony, była proszona o ocenę działań, kwitując to "ogólnością przepisów" sama będąc bardzo ogólna w swoich wypowiedziach.
CORAZ WIĘCEJ DZIECI UMIERA W SZPITALACH I TO JEST FAKT
coraz częściej wychodzą "przekręty" szpitali w którcyh dokumentacja "ginie", albo jest fałszowana. I nawet jeśli będziemy posiadać kopie oryginalnej dokumentacji, to i tak często sądy uznają "oryginalną" dokumentację przekazaną przez szpital, kwestionując kopie, które najczęściej mają pieczątke "zgodne z oryginałem" i podpisem kopiującej osoby, z reguły pracującej w danej placówce.
żyjemy w kraju komunistycznym, i ta sytuacja jest tego doskonałym przykładem, gdy zwykły urzędas czy przekupny medyk może odebrać nam dziecko, tylko dlatego, że podważamy "autorytet" i urażamy ego jakiegoś Mańka z dyplomem.
My jako matki jesteśmy pierwszymi lekarzami naszych dzieci, żaden medyk nie zna naszego dziecka tak jak my, i żaden medyk nie zauważy zmiany, która mieści się "w normie". To co jest normą dla pająka jest chaosem dla muchy, i lekarz, który stawia diagnozę na podstawie własnego widzi-mi-się, bez kompletu badań, nawet tych najbardziej nietypowych i "niedorzecznych" nie jest lekarzem, a konowałem.
Konował stwierdził, że mam "syndrom drażliwego jelita" a moja lekarz powiedziała, że jest jeszcze jedna choroba, która daje podobne objawy, sama musiała WYMUSIĆ na innych lekarzach przeprowadzenie badań w kierunku wykluczenia tego schorzenia, bo twierdzili, że nie ma takiej potrzeby, bo pozosotałe badania są "w normie". i co? okazało się, że mam schorzenie, które wszyscy inni uznawali za niedorzeczne.
Medycyna została podzielona na segmenty właśnie po to, żeby urolog nie wiedział co robi gastrolog, a gastrolog "leczył" choroby kardiologiczne, które mają podobne objawy, neurolog ma nie znać zakresu reumatologii, a neurochirurg ma się ograniczać do wykonywania poleceń techinka
a największym PRZEKRĘTEM "medycyny" w dzisiejszych czasach jest wykonywnie badań wirówkami. Za komuny 3 dni czekało się na wyniki, bo technicy musieli fizycznie przyglądać się próbkom i hodować kultury w podejrzeniu zakażeń, teraz sprzedaje się sokowirówki wolnoobrotowe, bo wysokoobrotowe uszkadzają mikro i makroelementy w sokach, tymczasem lekarze bezmyślnie wierzą, że badania wykonywane wirówką są 100% poprawne i niezawodne, ignorując badania, które stwierdzają że jakość tych badań jest wątpliwa i na posiomie do 70%
Dorota ... W obecnym systemie opieki medycznej wybierane są metody przynoszące większa ilość punktów z NFZ, czyli poradnia czy szpital musza na tym zarobić , a nie stracić. Niestety zrobiono z medycyny przedsiębiorstwo, które ma samo na sobie zarabiać. A to nie jest możliwe. Nigdy! Niedawne kontrole NIK pokazały jak nadużywa się w polskich szpitalach AMPUTACJI kończyn, najczęściej dolnych. Przy cukrzycy - stopie cukrzycowej dla szpitala opłacalne jest usunięcie stopy, nogi niż długotrwałe leczenie rany, przetrzymywanie pacjenta w szpitalu, koszty opatrunków, leków i maści. Tak jest prawda. Drastyczna, smutna i chyba czas się nad tym pochylić. Dosyć dyktatury systemu opartego na dyktaturze korporacyjnej.
Maria z... .....Wbrew woli lekarzy specjalistów nie poddałam matki z nowotworem silnie namnażającym się szyjki macicy procedurom medycznym , gdyż są nieskuteczne (Kilka chemii pół roku i do piachu )....suplementy dobrej jakości....podaję ....wycofała się padaczka....nie ma cukrzycy....ciśnienie ok.....8 lat temu rozpoznano.....właśnie dobiega do dziewięćdziesiątki....Ps. samokształcenie siebie jest lepsze od zaufania obcym ludziom....świadomość Pani Agnieszki zwyczajnie wkurzała " służbę chorobom " i procedurom......znam temat ok 40 lat związana z tematem.....Pani Agnieszce - brawa się należą !!!!
Renata ... Przerażające, że rodzic musi praktycznie pozwalać tym konowałom na stosowanie ich idiotycznych procedur, rujnujących zdrowie dziecka. Trzeba być naprawdę bardzo silnym psychicznie by postawić się im tak jak Pani Agnieszka .Duży szacunek dla niej - to prawdziwa kochająca matka.
wRealu24 ciekawostki

wRealu24 ciekawostki

Historia kanału wRealu24 zaczyna się w dniu 2016-01-28 19:07:08.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 3528 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 154727134 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 300000 użytkowników.