Zabij Się dla Dobra Klimatu Szalony Rozkaz Sztucznej Inteligencji Amazon Analiza Komentator Alexa wideoprezentacje


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=7AV1I4hPIx4Najlepsze komentarze:

Rafal S... ???
?ukasz ... Ha nie prawda nie używam podpowiedzi YT sam przeglądam kanały Twoje i paru innych zacnych twórców
Arnes H... Oglądam Cię do snu od 2 lat, wszystko zapada w głowie. Bardzo wiele ciekawych informacji zawierają twoje filmy. Algorytm nie oszuka, ponieważ wchodze codziennie na twój kanał co znaczy że nie omijają mnie żadne twoje filmy. Pozdrawiam ?
Andrzey... pozdrawiam serdecznie Atora :D
Marcin ... Ważne pytanie... A czy mamy dowody na to że Alexa to powiedziała? Osoba z depresja może wszystko wymyslec i nawet o tym nie wiedzieć... Pozdrawiam
Ator jesteś one of the best ???
Polski ... 29:30 No sorry, ale to nie jest żaden argument. Ludzie za kółkiem znacznie częściej reagują odwrotnie niż powinni w panice i to akurat nie jest żaden argument przeciwko sztucznej inteligencji. Niech ludzi po prostu nauczą się przechodzić na pasach, a nie łażą po jezdni jak święte krowy po polu.
Polski ... Tylko problem w tym, że między sztuczną inteligencją od Amazona dla indywidualnych użytkowników, a sztuczną inteligencja wojskową jest taka, że ta pierwsza uczy się na podstawie nawet głupich komentarzy od użytkowników i popełnia takie wpadki, a ta druga wojskowa uczy się na informacjach zweryfikowanych i zatwierdzonych przez same wojsko. Sztuczna inteligencja wojskowa nie bazuje na pierwszych lepszych wynikach wyszukiwania z internetu... To tak jak z bronią palną. To, że indywidualny użytkownik urządził sobie strzelaninę w szkole, to nie znaczy, że jeśli to samo narzędzie znajdzie się w rękach wojska, to jest zagrożenie ze strony ramienia zbrojnego dla obywateli (przynajmniej nie tego samego państwa ;)). Trzeba chłodno wszystko kalkulować i nie ma czego się obawiać na chwilę obecną. Najbardziej to się boję III WŚ. W 1939 nie było sztucznej inteligencji, a jednak zagrożenie było ogromne by wyjść na ulicę (zwłaszcza w okupowanej Polsce). Trzecia wojna będzie gorsza...
JO JEK... ;)
Magican... Krzysiek robisz naprawde kawal dobrej roboty.Pewno i tak to juz wiesz(i slusznie),a ja mimo to ,ze widzialem juz dziesiatki filmow ,to. I tak nie zostawialem lajkow.Teraz zaczynam to nadrabiac...Polecam kaxdemu kto oglada na"automacie",bo tematy spiskowe czy nie sa bardzo istotne, faktycznie ,albo przynajmniej daja do myslenia.
Ciekawe czy zaczna faceta blokowac jak osiagnie "niebezpieczna ogladalnosc"?
Pozdrawiam
Gracjan... Tragedia z tym byciem eko ✌️
Kamila ... Jesteś świetny
jakosa5... ?
MrElf19... Depopulacja dla planety OK, tylko nie powinno jej się prowadzić za pomocą kontroli urodzin, a właśnie drogą naturalną poprzez eliminacje osobników starych i chorych. Osobniki w wiku postprodukcyjnym które nie opiekują się najmłodszym pokoleniem powinny być poddawane eutanazji.A jeśli chodzi o samochody SI, to wtargnięcie na jezdnie jest czynem zabronionym i samochód prawidłowo przyspieszył. Osoby łamiące prawo też powinny być eliminowane.
Dawid 3... Tak... Przykład działania tej sztucznej inteligencji widzę na codziennie w Gliwicach, w których mieszkam...
Inteligentna sygnalizacja
miała niwelować korki, a tym czasem jedyne co jej wychodzi to opóźnienie autobusów miejskich...
Pozdrawiam (Atora, nie te upośledzone światła)
Zlyping... Przecież do przeczytania Wikipedii w innym języku wystarczy zmienić język strony. Po co VPN?
Mariusz... Zadziwiające jak wikipedia stała się podstawowym źródłem informacji..
P L... Alexa nie jest aż tak zaawansowana. Pominąłeś jeden ważny szczegół. Alexa na początku przeczytała wstęp artykułu z Wikipedii na temat serca, a dopiero potem wypowiedziała te tajemnicze słowa. Nie były to jednak jej słowa. Po prostu w jednym ze źródeł na tej stronie wikipedii było podlinkowane coś w czym ten tekst był. Alexa przeczytała go przypadkiem - bez zrozumienia. Bo Alexa nie rozumie tego co czyta. Reaguje na proste komendy w stylu "poszukaj X". Wtedy alexa słysząc "poszukaj" zaczyna szukać tekstu X, ale ich nie rozumie - nie potrafi ich interpretować. To, że gdzieś jest napisane "Zabij się" nie może sprawiać, że Alexa to zignoruje. Taki tekst może się pojawić jako cytat, jako tekst w opowiadaniu - w miejscach w których ma być.


Co do programowania Alexy żeby osobom z depresją podlinkowywała takie teksty, to uważam, że to mało prawdopodobne. Leki (rzeczy na których można zarobić) - tak, ale nie wiem kto miałby mieć korzyść z tego, że jakaś losowa osoba na świecie się zabije, a ludzie, którzy uważają, że "to dla dobra ziemi" zapewne są mniejszością trudną nawet do zmierzenia.


Zawsze może być, że jeden z programistów jest psychopatą i umieścił taki "żarcik", ale wtedy sprawa jest jasna i jest to jego wina.
Franek ... Inteligentny samochód zawsze powinien faworyzować pasażera. W końcu ma chronić pasażerów a nie cały świat wokół.
MatiWit... Bardzo wartościowy materiał
Micha? ... Przecież każdy już wie, że masz małe dziecko, nie musisz się tak niby - kryć :D
wideoprezentacje ciekawostki

wideoprezentacje ciekawostki

Historia kanału wideoprezentacje zaczyna się w dniu 2008-12-05 11:49:28.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 3349 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 176781976 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 463000 użytkowników.