Wodór molekularny kontra procesy nowotworowe Eugeniusz Winiecki w rozmowie z Januszem Zagórskim niezaleznatelewizja


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=CC33S3DXJaYNajlepsze komentarze:

Ewa Bed... ... wszyscy szukają leku, a naprawa błon komórkowych (gdzie produkowany jest wodór) by nie mieć zapotrzebowania na wodór egzogenny siedzi w lesie. Apoptoza jest inicjowana wysokim stężeniem wapnia. Ehhh. Prawidłowe zasilanie - dietą i właściwymi myślami to cel. Chorobę Downa i inne choroby genetyczne leczę skutecznie dietą. My mamy wpływ na jakość i ilość ekspresji genowej. Cel terapeutyczny to zmiana nawyków żywieniowych i myślowych.
PUT KAS... linki do badań https://www.ncbi.nlm.nih.gov/
kibic u... Czy ktoś zna różnicę w wybuchowości molekularnego vs atomowy? wodór przy stężeniu 4% jest wybuchowy, w komorach jest stężenie 1,5ATA, byłem w kilku komorach stężenie prawdopodobnie przeliczeniowe (? x1,5) dochodziło na wskaźnikach do 0,7%, jest też więcej tlenu, gdzie jest granica bezpieczeństwa? czy molekularny trzeba liczyć inaczej? 4x lżejszy od powietrza , jak zapobiegać aby nie kumulował się generując jeszcze większe stężenia?
And X... pierdykne se dzisiaj krople rozciezczonego perhydrolu zmiksowanego z warzywami owocami 52:00
And X... heehehe leczenie nowotworu chemioterapia. rozumiem ze pan profesor nie moze pewnych oczywistych rzeczy powiedziec. dziewiecdziesiat pare procent ludzi umiera podczas gdy metod leczniczych znane sa juz nie dziesiatki czy nawet setki mozna nazwac tragikomedia - sztuka dobijania z kradzieza portfela i aprobata reszty
And X... kupie sobie maszyne do wodoru. obok swietlowki UVB wyciskarki to jeden z priorytetow
Anna Ma... Wodór molekularny działa na pewno. Używam od kilku miesięcy, również na osobach chorych. Będę pisać o wynikach. Na razie 20 godzin inhalacji osoby starszej, chorej na Parkinsona i wynik: znaczne zatrzymanie wstrząsów lewej ręki. Badania są kontynuowane. Zobaczymy dalsze wyniki. Interesuję się mocno tematem. PS. Stosuję inhalacje wraz z terapią roślinami, które mają mocno antyrakowe działanie. Jedno i drugie wzmacnia się wzajemnie. Zobaczymy na więcej wyników! Pozdrawiam! ?
Leon Za... Pitu Pitu ,a gdzie obiecany wywiad z Mateuszem, co Gwiazdorek nawalił ?
niezaleznatelewizja ciekawostki

niezaleznatelewizja ciekawostki

Historia kanału niezaleznatelewizja zaczyna się w dniu 2011-05-26 13:28:19.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 7597 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 111395012 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 204000 użytkowników.