✪ NA ŻYWO ✪ Janusz Korwin Mikke tematy bieżące pytania 23.12.2019 KORWiN vs UE i SEJM


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=HEL_U6I8lmcNajlepsze komentarze:

Jacek t... 10:21 No ledwo zdążyłem wklepać komentarz à propos Pańskiego poglądu, że stanowienie prawa powinno nadążać za zmiennymi warunkami z poślizgiem stuletnim, a już pan twierdzi, że bywają sytuacje, w których sejm musiałby reagować z godziny na godzinę (a niby jak jak nie stanowiąc nowe prawa?). No taaaka zmiana poglądów – w przeciągu 3 minut 20 sekund od stu lat (około 876 000 godzin) do kilku godzin – toż to dynamika kosmiczna, w życiu za Panem nie nadążę. Tym niemniej pozostaję Pana wiernym fanem – w tym i co najmniej w nadchodzącym roku, z okazji którego składam serdeczne życzenia.
Jacek t... 7:01 Czy naprawdę uważa Pan, że np. „ustawa z dnia 23 marca 2017 r. o kredycie hipotecznym oraz o nadzorze nad pośrednikami kredytu hipotecznego i agentami” uchwalona i tak o 10 lat za późno powinna podlegać jeszcze 10-cio letniemu vacatio legis? I proszę nie mówić, że w ogóle nie powinna być uchwalana, bo skoro twierdzi pan, że policja powinna łapać złodziei, to chyba trudno ścigać banksterów w oparciu o kodeks Napoleona (a to przecież bardzo dobre i stare prawo). A może preferuje pan Zwierciadło Norymberskie?
Marek M... Pan Osadowski robi coś ważnego. Błędy się zdarzają. Nie powinien nikt go winić za błędy kto nie robi nic. Robiąc nic nie jest trudno błędów nie popełniać
Marek M... Bo pan Miller jest patriotą rozumiejącym że jesteśmy okupowani przez potęgi militarne i kulturowo odmienne . Ile mógł to robił. Akceptował okupację ale granice okupacji rozumiał dosłownie. Historia będzie miała problem z opisaniem jego postępowania.
OlSzewe... Gdzie jest filmik z wczoraj z 30.12.2019?
Wielka ... Drogi mają być państwowe i darmowe. Jak w W. Brytanii.Jak możnaby wybudować np. 200km prywatną autostradę? Komu zabrać grunty i dać szydowi by robił gesieft na swej darmowej drodze, Korwin, co?
utownik... Może się czepiam ale: większość absolutna > większość bezwzględna.
Magdale... Patrząc na konfederację przypomina mi się sytuacja polityczna NSDAP w końcówce lat 20 tych i początku 30 tych. ( Oczywisie bez żadnych aluzji, poprostu czysto politycznie)
NSDAP była w podobnej sytuacji wprowadziła kilku posłów do Reichstagu i w dobrej sytuacji ekonomicznej Niemiec (było takie kilka lat) praktycznie nie miała racji bytu. Później ktoś z dostrzegł że trzeba zmienić retorykę na bardziej spokojną odezwać się o ludzi z pieniędzmi w tym wypadku przemyslowcow takich jak Krupp czy Ford, żeby finansowali działania partii. Odstwili na boczny tor starych towarzyszy i poprostu wzięli się do roboty. A gdy w 1933 zdobyli władzę to poprostu zaczęli realizować swój prawidziwy program.
Myślę że kofederacja powinna wyciagnac z tego wnioski i się coś nauczyć.
raf raf... Korwin jesteś manipulantem co ma młoda żone a Polaków masz w dupie .chłopie kupi Cię jedynie ślepy i głuchy....
Igy Pop... kupta mnie furmanka
Pawel L... jedż gościu już na te święta odpocznij , zrelaksuj się .kup se geriawit
Pawel L... Korwin idż do lekarza , zajmij się sobą . czasem byłeś niezły a czsem wkurzałeś . generalnie osoba inteligentna i miła . ale już dość i czasu szkoda .rób dzieci to zawsze do diety 500+ tylko mądre . no już głupota bierze górę a y za to płacimy . no kużwa nie ty .coś pierdolisz a nas doissz .
2222 22... Głaby z opozycji nic innego nie potrafią tylko atakować pis i pana Kaczynskiego
Elzbiet... Bredzenie...tragedia...A może skarbówka powinna zawitać.
Janisz... W pełni zgoda, Polska i Polacy mogą bardzo szybko dogonić i przegonić inne gospodarki.
Janisz... Jeżeli chodzi o znicze to nie jest prawda, są komponenty i surowce oparte na imporcie.
Johann ... Panie KOrwin wygladasz pan na zmeczonego. Po pierwsze idz sie wysmarkac, po drugie idz sie pan wysmarkac, a po trzecie zajmij sie pan wnukami poniewaz kierownictwo w takim ugrupowaniu jakKONFEDERACJA panu nie wychodzi lecz szkodzi.
Maria P... Panie Januszu sam Pan powiedział ze nie jest Pan dobrym mówca z całym szacunkiem do Pana proszę wystawić innego kandydata z Konfederacji. Jest Pan bardzo mądry trochę ekscentryczny
Prezydent musi mieć dobrego doradcę. Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku
Konrad ... Biurokracja 75% won!
kacpe w... Powinni pana Korwina nawet dla testu dać go na prezydenta
KORWiN vs UE i SEJM ciekawostki

KORWiN vs UE i SEJM ciekawostki

Historia kanału KORWiN vs UE i SEJM zaczyna się w dniu 2014-05-24 22:50:40.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 927 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 25076898 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 51500 użytkowników.