Telewizja Republika ATAK NA ABP JĘDRASZEWSKIEGO Telewizja Republika


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=ak3I9gYJhBANajlepsze komentarze:

VeniVid... Jaki atak na biskupa jedraszewskiego???? co za klamstwo !!! Czy to jego nazwano zaraza? czy to on nazywal innych zaraza? I czy to nie on atakowal?
xglaca6... To ten idiota w sukience, co pisał o żonach Mieszka opierając się na zamyślonych kronikach Kpinomira? Rzeczywiście autorytet.
Jozef K... ARC. JEDRASZEWSKI MOWI KONKRETNIE,TAK SAMO O CZERWONEJ ZARAZIE---POLSKO BUDZ SIE
Desmo M... Wierni oczekują tylko jednego od swych kapłanów - wiary w Boga. A po słowach widać tylko pogardę do innych. Jak widać można powiedzieć wszystko co się chcę - co jest wygodne
Kolorow... abp. Jędraszewski to PROROK ELIASZ Jego słowo płonie i parzy lewactwo i ateizm
Krzyszt... Ps. Trzeba było promować od 2016r „Laudate Si” papieża Franciszka jako oficjalną naukę o ekologii w nie zajmować się głupotami. Ale portale prawicowe nienawidzą Go dlatego milczały. Macie swojego papieża Jedraszewskiego.
Krzyszt... „Postawił nad całym stworzeniem” jednak dalej człowiek zgrzeszył i został wyrzucony z raju i od tego momentu - „20 Stworzenie bowiem zostało poddane marności - nie z własnej chęci, ale ze względu na Tego, który je poddał - w nadziei, 21 że również i ono zostanie wyzwolone z niewoli zepsucia, by uczestniczyć w wolności i chwale dzieci Bożych. 22 Wiemy przecież, że całe stworzenie aż dotąd jęczy i wzdycha w bólach rodzenia. „(Rz.8)
Nie możemy z powodu pani Tunberg deprecjonować ekologizmu.
Anna W.... Dużo zdrowia.i wytrwałości.dla wspaniałego księdza biskupa
The Pri... Szkoda że go nie zastrzelą.
Andrzej... a dajac na tace utrzymujesz pedofili, zbokow, oszustow , Flaszke z ferajna i takich jak ten
Slowian... Atak? Przecież wykreowaliście debila i idiotę...
Embro... Jak powiedział papież Franciszek:

"W obliczu zagrożenia klimatycznego, musimy podjąć odpowiednie kroki. Inaczej dopuścimy się ciężkiej niesprawiedliwości wobec ubogich i przyszłych pokoleń” Dodał, że “Czas ucieka! Nie możemy sobie pozwolić na luksus czekania. Nie możecie czekać, aż inni zrobią coś pierwsi. Nie możecie stawiać na pierwszym miejscu krótkoterminowych zysków. Kryzys klimatyczny wymaga od nas zdecydowanego działania – TU I TERAZ (…) . Przyszłe pokolenia mogą odziedziczyć bardzo zrujnowany świat. Nasze dzieci i wnuki nie powinny ponosić kosztów nieodpowiedzialności naszego pokolenia. Przepraszam, ale chciałbym to podkreślić: oni, nasze dzieci, nasze wnuki nie powinny za to płacić, nie jest rzeczą właściwą, aby ponosiły koszty naszej nieodpowiedzialności. Młodzi ludzie domagają się zmiany: Przyszłość jest nasza – tak krzyczą dziś młodzi ludzie i mają rację"
Ewa Now... Bòg zapłać za prawdę.
Katarzy... Wspaniały duchowny! Przewodnik!
Lech Ma... Jędraszewski , staruszek już jest zmęczony , powinien już wypoczywać na emeryturze
alicja ... Duch św. ciągle mi podpowiada: przypominaj abp Jędraszewskiemu, że on jest źródłem dobra i zła. Popełnia błędy i żyje w grzechu ciężkim.
Andrea ... Kiedy dwoje ludzi (Adam i Ewa) czynią sobie Ziemię poddaną, nikt tego nie jest w stanie zauważyć, ale kiedy czyni to 7,5 miliarda ludzi, to może to doprowadzić do katastrofy.
KS... Broń dla każdego uczciwego i zdrowego Polaka!!!
Gra?yna... Dużo zdrowia dla abp Jędraszewskiego
Telewizja Republika ciekawostki

Telewizja Republika ciekawostki

Historia kanału Telewizja Republika zaczyna się w dniu 2013-10-31 14:02:23.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 37309 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 230654355 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 182000 użytkowników.