18 Zagrajmy w Fatal Frame Spętanie Make Your Life Greener


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=yqx88wtB16ENajlepsze komentarze:

J K... Nadrobiłam!! Nie mogę doczekać się dalszych odcinków!

Ciekawostka: Czasem można usłyszeć jak dzieci śpiewają. Jest to piosenka "Kagome, Kagome", śpiewana podczas zabawy. Dzieci łapią się za ręce i chodzą w wielkim kole. Na środku zaś siedzi dziecko zakrywające sobie oczy. Kiedy dzieci przestają śpiewać, zatrzymują się a postać klecząca na środku musi odgadnąć kto za nim stoi. Zagadka z lalkami nawiązuje to tej zabawy.

Demon tag lub kagome (nie jestem pewna, która z tych zabaw), są ściśle związane z rytułami.

Niektóre duchy możesz ominąć i od nich uciec (np: tego mnicha co cię wpienił, z którym walczyłeś na zewnątrz, gdzie był mostek).

Podpowiem ci abyś te najlepsze klisze zostawił na sam koniec. Mogą wtedy naprawdę się przydać. (Ale to tylko ja mówię więc jakby co to ciii)

Jeszcze jedna ciekawostka. Radzę ci zapamiętać imię oraz postać tej kobiety co się powiesiła - Yae. Na daleką przyszłość może ci się to przydać. Zwrócę też uwagę na podobną śmierć matki Miku i Yae.

Nieźle ci ogólnie idzie! Teraz duchy będą pojawiać się jeden za drugim, ale dasz sobie radę! (Może pojawiają się przez to, że Miku używa bardzo dużo tej kamery i to na nią jakoś wpływa, albo przez to, że więcej lin na Miku się pojawiło).
Życzę powodzenia i z niecierpliwością czekam na kolejne odcinki!
Demonicskyers ciekawostki

Demonicskyers ciekawostki

Historia kanału Demonicskyers zaczyna się w dniu 2010-11-04 22:51:08.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 2664 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 4837278 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 18400 użytkowników.