GEOPOLITYCZNY TYGIEL ODC.132 JAK WYGLĄDA WSPÓŁPRACA CHIN Z ROSJĄ? CZY DOJDZIE DO SOJUSZU? Telewizja Republika


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=A6ywQZeznlkNajlepsze komentarze:

Jerzy T... otrzymałem taką informację w sobotę 11 styczniaWitam
Pod geopolitycznym tyglem byly komentarze do dziś do 9. później YouTube uniemożliwił komentowanie ze względu na treść komentarzy, które nie sa odpowiednie dla osób niepełnoletnich. To jest nowa procedura YouTube. Probujemy ja obejść
Jerzy T... po licznych pytaniach otrzymałem odpowiedźSzanowny Panie . Komentarze pod Pana tyglem zostały wyłączone przez administracje YouTube. Dlatego ze nowa polityka YouTube chroni dzieci przed wulgaryzmami. Recepta na to jest to ze starany się o to by Geopolityczny tygiel oddzielić od regulaminu ws ochrony nieletnich. Przyznam, że wpadłem w stupor. jt
Tomasz ... Co to? Pod 133 odcinkiem komentarze są wyłączone.
Zbignie... Straszna twarz Targalskiego.....
Adolfu ... znowu nie mozna znalezc odcinka 133 , cos tutaj nie gra.
Olaf Hu... Ciężkich brygad z 60 tonowymi czołgami Amerykanie nie przerzucą na Pacyfik.
Kryz... Przyszłość świata należy do Wschodu.
Kryz... Ż propaganda wmówiła światu, że USA i UE otoczone są ze wszystkich stron przez złowrogą Rosję a Putin tylko marzy by pohańbić tę bezbronną dziewicę... Nie dziwi więc, że polski D*BIL uwierzył, że biedna i słaba Rosja wydając na zbrojenia mniej niż Francja i 30x mniej niż NATO (w tym 3 kraje z bronią atomową), zagraża Polsce i światu. Mając media w łapach Ż może wcisnąć go*om kit, że mrówka jest silniejsza od 29 słoni.
Kryz... Myślę, że zapłacimy kiedyś słoną cenę za notoryczne poniżanie tak dumnego kraju jakim jest Rosja. Nie można przez tyle lat nikogo aż tak poniżać i opluwać. Po prostu nie można.
Kryz... Al Al. Mosze... Staram się tylko udowodnić, że nie jest prawdą, że Ruskie to czy*ste z ł o... a wy Ydy to czy*ste DOB*RO. To wy jesteście czy*stym ZŁEM a nie Słowianie.
Kryz... Największa krzywda jaką znają dzieje gdy KURWIE chcącej czynić krzywdę innym, krzywda się dzieje. Trzeba było codziennie nie rzygać jadem nienawiści na Rosję i Putina, wy dranie bezczelnie udający teraz zgwałconą dziewicę.
Francis... dojdzie do wojny atomowej między chinami i rosją i to już niedługo baranie
aghrrrr... Ciekawe rzeczy, dziękuję i również życzę udanego świętowania. Trolom mówię: won za Don!
Gerda B... Rosja sie osra i sie pozamiata
krtys p... Czy ktoś w końcu "przykróci" podżegacza wojennego Putina ?!
Robert ... A w USA pogromy. ADL w ekstazie.
Jarek H... p.dr.Targalski , czy byłby pan uprzejmy omówic ostatnie wystąpienia putina?interesuje mnie co panskim zdaniem chciał powiedziec tak naprawdę oraz co ewentualnie mysli o niedalekiej przyszłosci.Pozdrawiam
Kryz... Kiedy będzie lista troli Putina?
Zenon K... Geopolityczny Bombajski. Mądrego zawsze miło posłuchać. Sojuszem wojskowym i współpracą technologiczną tych dwóch śmiesznych państewek nie powinniśmy się przejmować. Szczerbaty, zapijaczony, wyleniały miś i smok pozbawiony skrzydeł - oto prawdziwy obraz nędzy tego trędowatego związku. Pan Jerzy doktor wyraźnie mówił niedawno, że problemy komunistycznych Chin prowadzą je do upadku, a o Rosji to przecież patrioci wiedzą, że to chodzący trup jest, a definitywny upadek Pan doktor zapowiedział za trzy lata (najwyraźniej komuniści chińscy notują myśli Pana Jerzego doktora, chcą być pierwsi w podziale tego tworu zwanego Rosją, stąd te sojusze). Im ściślejszy jest ten oparty na nienawiści do USA sojusz, tym nasze zwycięstwo bliższe, gdyż nie uda im się pokonać światowego hegemona gospodarczego i militarnego, bo są za biedni po prostu, zabraknie kasy. Trump, genialny przywódca wolnego świata, doskonale o tym wie i dokręca śrubę komunistom chińskim i ruskiej satrapii. Podczas kiedy Rosja i komunistyczne Chiny głoszą, że tylko wyścig zbrojeń może zapewnić rozwój gospodarczy, pełne zatrudnienie i dobrobyt ludności, USA i jego demokratyczni sojusznicy wysuwają inną perspektywę – pokojową perspektywę rozwoju i rozszerzania stosunków handlowych międzynarodowych obiektywnie zapewniających progres gospodarczy krajom zacofanym i zabezpieczający dobrobyt mieszkańcom (patrz np. Polska). Wykład Pana Jerzego doktora oczywiście na najwyższym naukowym poziomie, oparty na danych twardych i obiektywnych zarazem. Jesteśmy wdzięczni za uświadomienie, dziękujemy i prosimy o więcej wytrawnej geopolityki.
Telewizja Republika ciekawostki

Telewizja Republika ciekawostki

Historia kanału Telewizja Republika zaczyna się w dniu 2013-10-31 14:02:23.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 37309 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 230654355 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 182000 użytkowników.