Polska po wyborach i przed wyborami spotkanie Stanisława Michalkiewicz, Kielce 15.12.2019 asmeredakcja


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=fynGSvhZFsENajlepsze komentarze:

asmered... Zapraszamy do jedynej grupy na Facebooku (gdzie można też zadawać pytania do odcinków Q&A - Pytań i Odpowiedzi) poświęconej propagowaniu twórczości redaktora Stanisława Michalkiewicza - publicysty prawicowego, którego oryginalne komentarze i analizy spotykacie później powielone wśród pseudoprawicowych intelektualnych popłuczyn medialnych :)
https://www.facebook.com/groups/Michalkiewicz/ ?
oraz jedynego niekomercyjnego profilu (jedynego bez spamu!) redaktora Stanisława Michalkiewicza
https://www.facebook.com/0Stanislaw.Michalkiewicz/ ?

Nowych widzów naszego kanału zachęcamy do kliknięcia w "dzwoneczek", jeśli chcą Państwo dostawać powiadomienia o naszych nowych nagraniach! Jednocześnie zwracamy się o wsparcie finansowe - w każdej wysokości - telewizji internetowej TVASME, najstarszej w polskiej części internetu (emitującej materiały już od 1998 roku i wywodzącej się ze środowiska konserwatywnych liberałów gospodarczych)!
Numer konta dla wpłat i przelewów - z dopiskiem "Darowizna na rzecz TVASME":
39 7999 9995 0652 4104 2004 0001
Adres dla wpłat na TVASME przez PayPal:
[email protected]gmail.com
Jakub G... Panie Michalkiewicz ma Pan zdrowie do tak długich wykladów. To chyba kwestia pogodnego usposobienia, a mam podobne i z tych samych powodów co Pan.
Serge H... President Tramp bedzie wybrany chy pan tego chce czy nie.Mam jedna rada dla pana: zamki morde i siedz cichutko, skurwy byku! ZDRAJCA!
Serge H... Pan jest ostatnij zdrajca swego kraju!
Serge H... Proshe pana, musée to spuytac: Ile Soros i Evropa placi za zdrade?
Andrzej... Ciężko się ogląda, jeżeli uwagę rozprasza jakiś "mistrz drugiego planu". Przerwałem po kilkunastu minutach.
Dawida ... Super. Niech Pan To robi.. Dziękuję za wyklad
Krystia... Niezłe mendy mówią o Tobie:
https://youtu.be/Ic-yWFaxpYc
Star Fo... Jesli weryfikacja sedziow nie odbedzie sie w sposob pokojowy taki jak zaproponowal pan Michalkiewicz, to predzej czy pozniej pozostanie tylko to o czym spiewal myslovitz. “Uwierz, gdybym tylko miał broń
Byłbyś pierwszy kogo bym odwiedził z nią
A ty myślisz, że nie mogę nic
Zawsze mogę do gardła skoczyć ci”
Zdzicho... Jacy dzialacze ?
Jakiej Polonii??
Zdrowia w Nowym Roku zycze.
niePopr... Wszystkiego najlepszego w nowym roku Panie Stanisławie?
Yurek R... Pułkownik Michalkiewicz na etacie niejawnym tzw, nielegał. Fundacja fulbrighta finansuje studia w USA ta sama ,Która finansowała studia premier Szydło w szkole tzw. liderów ,ta sama ,która finansowała studia syna Cimoszewicza w USA ,kto dale pieniądze na tą fundacje kto jest decydentem. Michalkiewicz należał do ZSL rolniczej odnogi PZPR ,Pracował e piśmie tej odnogi PZPR w Zielonym sztandarze następnie w Sewieckim piśmie Nowosti. Kto mógł w tamtym czasie w takich periodykach pracować. Na początku lat &0-tych uzyskuje paszport i jedzie do Paryża by spotkać się z agentem CIA Giedrojciem ,przywozi $ i kontrwywiad cywilny SB i wojskowy WSW mu na to pozwala . Ciąg dalszy nastąpi. Pozdrawiam
Yurek R... Dokładnie pułkownik Michalkiewicz na etacie niejawnym tzw, nielegał. Fundacja fulbrighta finansuje studia w USA ta sama ,Która finansowała studia premier Szydło w szkole tzw. liderów ,ta sama ,która finansowała studia syna Cimoszewicza w USA ,kto dale pieniądze na tą fundacje kto jest decydentem. Michalkiewicz należał do ZSL rolniczej odnogi PZPR ,Pracował e piśmie tej odnogi PZPR w Zielonym sztandarze następnie w Sewieckim piśmie Nowosti. Kto mógł w tamtym czasie w takich periodykach pracować. Na początku lat &0-tych uzyskuje paszport i jedzie do Paryża by spotkać się z agentem CIA Giedrojciem ,przywozi $ i kontrwywiad cywilny SB i wojskowy WSW mu na to pozwala . Ciąg dalszy nastąpi. Pozdrawiam
18Mortu... mam kredyt na 25 lat i wiadomo rata zalezy od WIBORU który zalezy od "stanu państwa". Przeraza mnie to jak słucham Pana Michalkiewicza bo płace 2 tys raty a jak wibor podniosą to bede płacił 6 tys. A wszystko wskazuje na to ze tak bedzie (socjalizm pisu i żydzi). Nie wiem co to bedzie.....
Yurek R... Michalkiewicz zwerbowany przez wywiad wojskowy na początku lat 70-tych ,może powie w końcu o przynależności partyjnej do ZSL do pracy w Zielonym Sztandarze ,następnie do pracy w piśmie Nowosti periodyku ZSSR tam nie można było zatrudnić człowieka nie sprawdzonego przez wywiad ZSSR oraz polski kontrwywiad tamtych lat. Całą tą konspiracje Michalkiewicza można w buty wsadzić . Trzeba więcej informacji o Michalkiewiczu to służę.
PawelGB... Stary grzyb, cich
Wojciec... Nasz Drogi Stanisław!
Jacek S... 2.5h, troche duzo. kto to obejrzy w calosci? róbta montaż.
Jerzy S... jEGO EMINENCJA WSZECHRUSI NALERZAL DO KGB NO I CO ZTEGO ZE TAK LUDZIE MOWJA ALE CHYBA TO ON ZAPOCZATKOWAL Z KOSCIOLEM POLSKIM DYPLOMACJE IKONOWOM DLATEGO JEST CWANY I MADRY.KOSCIOL POLSKI POWINIEN WSPULPRACOWAC Z PRAWOSLAWEM.STALIN NIE BYL GLUPSZY OD HITLERA DLATEGO POKONAL GO POD KURSKIEM I LENINGRADEM POMOC OTRZYMAL OD U.S.A NIE POGARDZIL NAWET BUTAMI KTURE DOSTARCZALI MU AMERYKANIE STATKAMI.BRACIA KACZYNSCY PRZEJDA DO WSPULCZESNEJ CHISTORII POLSKI LECH JURZ JEST POCHOWANY NA WAWELU I MA POMNIK W GRUZLI SKAD POCHODZIL STALIN NAJWIEKSZY MORDERCA WSZECHCZASUW WRAZ ZHITLEREM ALEKSANDREM WIELKIM I KALIGULOM BEDA W PIEKLE TRZMALI OFICERUW DYRZURNYCCH WIEC BIADA WAM NIEWIERNI IZLI LUDZIE KTORZY DOSTANIECIE SIE DO PIEKLA.LEPJEJ NA WSZELKI WYPADEK W COS WIERZYC NIE KONIECZNIE MUSZA TO BYC 3 PODSTAWOWE RELIGIE MONOISTYCZNE BUDEDYSCI TEZ NICZEGO ZLEGO NIE LUCZA.MY KATOLICY POWINNISMY PRZESTRZEGAC CHOCIAZ DEKALOG A CHOCIARZ 10 PRZYKACANIE BOSKIE MILOWAC PANA BOGA NASZEGO A BLIZNIEGO JAK SIEBIE SAMEGO.C.D.N.
Jerzy S... Bralv wejdzie do 1 tury niech bedzie pochwalony Jezus CHRYSTUS jURA
asmeredakcja ciekawostki

asmeredakcja ciekawostki

Historia kanału asmeredakcja zaczyna się w dniu 2007-03-29 20:37:33.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 3200 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 57001749 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 80400 użytkowników.