NATURALNA PEWNOŚĆ SIEBIE 2 sposoby, jak zbudować pewność siebie | KONKURS sukces.pl


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=ltCB6MHyPJENajlepsze komentarze:

Upadly ... 45/100
Leszek ... Witam.
Dzisiaj się kończy konkurs, to może zdążę coś napisać odnośnie pewności siebie. Ostatni mecz naszej reprezentacji w piłce nożnej jaki się odbył w Gdańsku dał mi dużą pewność siebie, była to mała sprawa ale pamiętam jak by to było dzisiaj. Naszej reprezentacji nie układało się w tym meczu za dobrze, kibicom też nie chciało się już kibicować, ale pamiętam że w Gdańsku jak grała nasza reprezentacja zawsze była meksykańska fala, lecz nikt nie chciał jej rozpocząć, 35 tysięcy kibiców i nikomu się nie chciało, dlatego osobiście postanowiłem ją jakoś rozkręcić, dopiero za trzecim razem mi się udało. Jaki dumny byłem z siebie, jak 35 tysięcy kibiców wstawało z miejsc do meksykańskiej fali którą ja rozpocząłem i to wstawała po kilka razy. Mała rzecz a cieszy, jeśli się tylko chcę coś zmienić to nawet można pobudzić do działania 35 tysięcy ludzi :)
Karpik... Cześć Jacek dzięki za kolejny świetny film, metody z niego już zacząłem wprowadzać. Co do 2019 roku wiele się zmieniło, dzięki tobie od 18latka który spędzał czas nad grami, dzisiaj gram w rozwijanie swojego biznesu i spełniam swoje marzenia :) wywróciłeś mi życie o 180 stopni. Mam nadzieję że jeszcze kiedyś będziesz w Rzeszowie to wpadnę na spotkanie :D
Sukcesy... Jacku w 2019 zmieniło się tak naprawdę wszystko moje postrzeganie świata, znajomi , sylwetka , nawyki !
Bardzo się cieszę , mam 17 lat i już mam plan na życie . Między innymi to ty przyczyniłes się do zmiany z zakompleksionego nastolatka w dorosłego na umyśle człowieka który pragnie od życia czegoś więcej niż pracy w korporacji i życia szarej myszki . Ludzie proszę was zacznijcie działać teraz a nawet gdy pojawią się porażki musicie je traktować jako swojego nauczyciela a nie przeciwnika . Życzę tobie Jacku i innym którzy będą to czytali by w 2020 odnaleźli swoje prawdziwe ja ?
Marcin ... Mieszkanie nowe,tylko Twoja książka jest nie do kupienia.Oj takie życie
Krzyszt... Co zmieniłem w 2019: Zmacząłem biegać, od zera, przebiegam 5km w 23 minuty, najdłuższy dystans 13km, w 2020 cel półmaraton. Dziękuję za motywację
Marcin ... hmmm ? W 2019 zacząłem mega pracować nad sobą, wiadomo były dni gorsze ale o wiele więcej tych lepszych, wziąłem się za naukę języka angielskiego, zacząłem rozwijać siebie w kierunku budowania dobrej firmy, inwestowania, mega zajarałem się zarabianiem pieniędzy. Pozdrawiam cię Jacku, kozak robisz kontent na tym kanale
Drozdi2... Poprawiłem dyscyplinę, zwiększyłem swoją naturalną pewność siebie, zmieniłem sposób odżywiania się, stałem się kreator własnego życia -przebudzenie
Alwaro ... W 2019 raczej uważam za mało udany i raczej spadła moja pewność siebie.
Fajnie się Ciebie słucha.
Pytanie mam gdzie można nabyć książkę "Rusz dupe" z pewnością trochę by mi pomogła. Pozdrawiam
crazzo ... W 2019 z otyłego człowieka doszedłem do atletycznej sylwetki, zdobyłem pierwszych klientów dla swojej firmy którą założę na dniach oraz jestem w związku z wymarzoną dziewczyną. W 2020 zdam prawo jazdy i rozwinę działalność. Jako 18 latek jestem z siebie bardzo zadowolony! Jedyne co to mógłbym lepiej przygotować się do matury..
Pawe?... Zacznę może od tego, że kiedy miałem doła przez osobiste sprawy, przeglądałem youtuba i natrafiłem na twój kanał. Na początku byłem do niego sceptycznie nastawiony, ale zacząłem go oglądać i tak zostało do tej pory. Bardzo motywujesz i to w sumie dzięki tobie nabrałem motywacji do działania.
W lutym postanowiłem coś zmienić w swoim życiu. Mianowicie poszedłem na siłownie, zacząłem trzymać dietę. Cel jaki obrałem to dobrze wyglądać na wakacje w 2020 roku. Aktualnie przytyłem już 20 kg i dalej ciężko pracuję na swój cel. Kolejnym celem jaki obrałem, było przygotowanie wszystkiego pod własną działalność, aktualnie w styczniu planuje ruszyć z pracą. Stałem się punktualny. Zacząłem chodzić uśmiechnięty i zarażam tym ludzi :) I wiele drobnych zmian, które z czasem przynoszą pozytywne efekty.
Pozdrawiam i życzę dużo szczęścia w tym roku !
ewa szn... Jacek jesteś świetnym trenerem dzięki .
Rita Kr... To, co udało mi się to poznać lepiej siebie ? a to jedna z najtrudniejszych rzeczy w życiu moim zdaniem.
Micha? ... Udało mi się w 2019 roku zaprzestać grania w gry komputerowe. Czas który dzięki temu zyskałem zacząłem lepiej organizować i przeznaczyłem głównie na rozwijanie hobby, dzięki czemu w tym roku przymierzam się do otworzenia własnej działalności z nim związanej. Zacząłem czytać książki samorozwojowe (w tym roku 4), wcześniej w ogóle nie czytałem. Zacząłem też pracować nad swoją sylwetką (biegam, ćwiczę kalistenikę). Wiem że czeka mnie jeszcze ogrom zmian, które muszę wprowadzić i następny rok będzie bardzo intensywny. ??
Wiewió... Poprawiłem w tym roku "stosunek do obowiązku szkolnego" wziąłem się za oceny. Wiem, że to tylko oceny, ale miałem dosyć tych zagrożeń i ciągłych kłótni w domu na ten temat. W zeszłym roku ledwo przeszedłem z matematyki, a teraz na chwilę obecną mam 4. Pracuje również nad swoją osobowością i samopoczuciem, ale jeszcze dużo pracy przede mną. Pozdrawiam.
Majki z... ?????
tomek p... Witam, oglądam Ciebie Jacek od dobrych 3 lat, przyznaje się że dużo zawaliłem z tych planów które miałem na celu ale dużo też to mi pomogło w realizacji moich małych planów nie jestem stabilny ani nie zależy finansowo aczkolwiek Twoje filmy mi pomogły w osiągnięciu i utrzymaniu spokoju duchowego i zawsze motywują mnie do pracy żeby osiągnąć upragnione cele. Dziękuje Ci za te wszystkie wspierające filmiki bo wiem wiem i wierze że wyjdzie z tego coś wielkiego. Jacku jakbyś potrzebował jakiejkolwiek pomocy w życiu to wiedz że możesz na mnie liczyć !!!
Pozdrawiam
Tomek
Sebasti... Zacząłem biegać 6 km narazie 2 razy w tygodniu.
Pół roku temu nie byłem w stanie przebiec 500 metrów, teraz wiem że mogę.
Po prostu wstałem z sofy wyszedłem z domu i pobiegłem.
Marius ... :-)
Kimasxi... Mowa o "poczuciu skuteczności"
sukces.pl ciekawostki

sukces.pl ciekawostki

Historia kanału sukces.pl zaczyna się w dniu 2013-12-16 15:19:36.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 343 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 35520713 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 219000 użytkowników.