PODSUMOWANIE ROKU 2019 | Kawa, rozmówki i planszówki Gry planszowe u Wookiego


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=XErUGaXvAeENajlepsze komentarze:

Olka_Ps... a gdzie podział się ten filmik "Czy przy dwójce dzieci da się grać"? nie mogę go odnaleźć :(
Krzysi3... Czyli wychodzi na to, że jestem jednym z nielicznych widzów 13-17, mam 16 lat i po prostu kocham gry planszowe. Niestety zauważam, że moi rówieśnicy często niechętnie przystają ba moje propozycje, mówią że zasady są za trudne, kiedy chcę przeskoczyć z dixita na coś bardziej ambitnego. Rok 2019 był dla mnie naprawdę wyjątkowy jeśli chodzi o gry planszowe, zagrałem pierwszy raz w Terra Mystica, Great Western Trail, Tzolkin, Na skrzydłach i wiele innych. Pozdrawiam całą waszą rodzinę i Przema.
Tomasz ... Ja bym bardzo chciał na tym kanale widzieć recenzje z ocenami konkretnymi :D
Buhaka9... Witam. Natchneło mnie, aby zakupić Valhallę... Wiem wiem dopiero.. Poprostu naszło mnie na klimat. Pytanie do was. Jeśli dorwe wydanie sklepowe, to co dalej? Będę miał szanse na Dodatki?? Czy pozostaje rynek wtórny.
Sylwia ... Jaki jest tytuł książki?
Dawid D... Ulubiona gra - Trudno powiedzieć. CRY Havoc, bo od świąt gram nałogowo i czuje ze szybko się nie znudzi albo Wyprawa do Eldorado bo super wciąga nowych graczy.
Bogumi?... Jestem w przedziale 55-64
LodowaP... Ja dzięki Wam w roku 2019 poznałam "W Pogoni za szczęściem", wsparłam projekt i jestem bardzo zadowolona (mimo opóźnień), zawsze wymaga trochę pomyślenia, a do tego ma dosyć zabawną otoczkę, nawet tryb solo daje radę - i chyba mogę stwierdzić że jest to moja ulubiona gra poznana w tym roku :)

Edit: Zaraz po Upadku Rzymu! Tyle w nią grałam, że czuję jakby była ze mną od zawsze - zapomniałam że dostałam ją w tym roku ;)
Kjastr ... Przemo tyle lat Cie znam i nie dostalem zaproszenia na slub !???
S?awomi... Przemek "Przemo" Przemek, za kontrargumenty z końcówki 100 kciuków w górę :D
makiine... 1. Root (ale rodzinnie najczęściej gramy w Brzdęk) 2. Nie widziałem tego odcinka. 3. A może taki cykl: dlaczego ta gra jest dobra?
Anna Ma... Mnie przekonał Przemo -> Mandala :). Wszystkie argumenty do mnie przemawiają.
El?biet... Wydaje mi się, że: godzina ma 60 minut (nie 12), więc powinno się dzielić przez tą wartość, wtedy wyszłaby liczba godzin ?
Bart?om... U mnie w tym roku wygrał bezapelacyjnie reef od foxa. Z kim bym nie zagrał, od razu sobie zamawiał :-)
Agniesz... A ja dzięki Wam zaczęłam w tym roku grać w planszówki i powoli zarażam resztę rodziny :-) Dziękuję Wam i życzę wszystkiego dobrego w Nowym Roku! A sobie życzę zagrania w Nemesis, bo narobiliście smaka ;-)
Ola... 1. Moj odkryty w tym roku klasyk to Star Realms :) najlepsza gra na wyjazdy, sprawdza sie tez dlatego ze najczesciej gram z mężem czyli dla 2 os (mąż tak jak żona Przema z 2019 :D)
2. Moglibyscie zrobic filmik w co najczesciej gracie z waszymy żonami, ewentualnie dziećmi. Albo o takich prostych grach do wyjecia w większym gronie, przy osobach które rzadko grają w planszówki. Troche było o tym w świątecznym filmie ale fajnie by było posluchac co jeszcze polecacie :)
Cezar C... Moja ulubiona gra poznana w 2019 to 7 cudów świata... wiem że wstyd ale dopiero wchodzę w ten świat planszówkowy
Cezar C... 7:30 dekada się nie kończy, skończy się po 2020 teraz kończą się lata 10 XXI wieku
Grzegor... Święta, Święta i... Święta bo trwa jeszcze oktawa Bożego Narodzenia ?
Mroczny... Odkrycie roku : Odlotowy wyścig ( i to nówka sztuka za 50 zł )
Gry planszowe u Wookiego ciekawostki

Gry planszowe u Wookiego ciekawostki

Historia kanału Gry planszowe u Wookiego zaczyna się w dniu 2009-05-31 10:15:32.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 1048 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 10664440 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 28000 użytkowników.