Coś dziwnego dzieje się na świecie 2019 Niesamowite Fakty


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=YooNXzk0ILwNajlepsze komentarze:

Jan Wnu... Następuje przebiegunowanie ziemi i związanlal z tym zmiana jej kąta nachyIenia wzgIędem sIońca .lllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll.
Lechu B... To po co kupójemy samoloty niech nasiministrowie jeżdżą pociągami jak ja z Anglii do Polski
Patryk ... Ziemia sama się wykończy, bo ona nas stworzyła.
ARTURO... Niszczenie dziury ozonowej ?
Damian... Nie przez ludzi i emisję spalin klimat się zmienia. Ziemia ma swoje cykle to normalna kolej rzeczy. Na robieniu afery o globalnym ociepleniu wielu dorabia się fortuny. Wszystkie spaliny z kominów samochodów doskonale ulatnia się w przestrzeń kosmiczną tak działa atmosfera.
to jest... Matka „ natura „ sobie poradzi ,ale bez człowieka , to jest samodestrukcjia ? Pazerność ludzi sięga zenitu . Wszyscy trąbią ze ludzie stracili domy a gdzie w tym wszystkim ZWIERZĘTA ???? gdzie dom dla zwierząt , FAUNA ??Człek wytnie resztę drzew i wybuduję dom , reszta się nie LICZY ??
Ra XYZ... HAARP działa !!
Radek W... W canberze przeciez czesto pada snieg, nie daleko sa przeciez gory sniezne gdzie snieg jest czesciej niz w polsce. Dodatkowo kolo sydney, 100km dokladnie od centrum sa goru blue mountains gdzie tez kilka razy do roku spada snieg. Nic dziwnego
krymed ... naturalne zmiany klimatu zachodziły na Ziemi od zawsze ale teraz klimat zmienia się głównie z powodu działalności człowieka. Problemem jest rosnące przeludnienie Ziemi to pociąga za sobą konieczność produkcji coraz większej ilości żywności i innych rzeczy, wszystkie potrzeby rosną, więcej transportu, więcej budowania, więcej energii. Wszystko to niszczy planetę a ludzie sami kręcą na siebie bata. Żadne podatki klimatyczne nie poprawią sytuacji tylko ją pogorszą bo odwlekają w czasie jedyne właściwe rozwiązanie czyli ogólnoświatowe ograniczenie liczby urodzeń. Przez to dodatkowo niektórzy błędnie myślą, że z klimatem wszystko jest dobrze o chodzi tylko pieniądze.
Der 7 T... To wszystko jest klamstwem ludzie sie obudza ale wtedy będzie za późno dla nich że szatan panował nad tym światem i zaniedlugo bóg wam wszystkim pokarze jego gniew ☝?to dopieru początek!

Masionie 33 wiedza o tym tylko dalej was w błąd wprowadzają!

Jezus 33 lat jak ukrzyżowany był czemu akórat są 33 stopnie masońskie?

Proste ukrywają wam prawdę że bóg stwórcą tego świata jest i szatan panuje tu nad tym światem i wszyscy którzy lubią bąć czynią to co szatan zniszczeni zostaną ☝?

A jemu tylko o waszą duszę chodzi ?

Biblia wszystko mówi o nadejściu Chrystusa i nawał na chrześcijan z 7 miliardów zostanie tylko 144000 tych bóg będzie strzeg!

A ta reszta ma wybór ostateczny przez smierć ?‍♂️

Uklonisz się przy besti albo musisz umrzeć jak Jezus umarł za ciebie ☝?

Musicie wybrać jeszcze jest czas łagodnie albo boleśnie!!!!
Renata ... Klimat się zmienia, a człowiek nie ma z tym nic wspólnego...
Tak już jest, a niektórzy chcą coś na tym ugrać puki się da
Sylwest... Ciekawe jak Bóg zesłał potop ,co uwcześni ludzie mówili ...zmiana klimatu ?Dziś na wszystko jest wytłumaczenie .
Robert ... U mnie jest - 52. I co ztego
Veri†... Myślicie, że człowiek to "najgorsze" co przeszła ziemia, nie?
Daniel ... przebiegunowanie osle
Urkaka... Wielka gówno prawda... Bóg dał nam naturalne surowce w ziemi do tego abyśmy nimi zarządzali. Bóg nie stworzył nam grzejników elektrycznych, ale dał nam węgiel abyśmy mogli ogrzać nasze mieszkania. Dał nam ziemie ze wszystkimi skarbami jakie sie w niej znajdują i kazał nam czynić ją sobie podwładną. Dał nam rownież zioła i zwierzęta, owoce i warzywa, po to abyśmy ze skór zwierzęcych robili sobie odzienie a mięso, warzywa i owoce spożywali. Czy nie jest logiczne że to wojny, zatrówają powietrze pyły i dymy z rakiet i amunicji, wybuchy jądrowe próby nuklearne, podwodne, podziemne i w powietrzu, smog z samochodów. To wszystko jest przyczyną zanieczyszczenia powietrza a nie natura którą była z nami od zawsze. Ten film jest na potrzebę dzisiejszych panów i władców, którzy chcą z nas zrobić warzywa nie jedzące mięsa, nie wierzące w Boga, chcą z nas zrobić ludzi bezwartościowych, amoralnych, głupich, wierzących w płaską ziemie i w to że narodziny dziecka i jedzenie mięsa wpływają nie korzystnie na klimat. Paranoja, nie dajcie się ogłupić bo oni do tego dążą...
BLOX BS... od californi do chicago to jakies 1200 km., w chicago -30 a w californi już +40
Krzyszt... 4:52 Australia - gdzie są takie wyciągi?
Krzyszt... Brazylia, USA: określenie "sztorm" dotyczy oceanów i mórz podobnie jak słowo "halny" dotyczy silnego wiatru w polskich górach. Tutaj, chyba bardziej odpowiednie słowo to huragan lub rzadziej cyklon. Zjawiska, które zdarzają się cyklicznie mają unikalną nazwę stosowaną głównie w regionie, w którym zachodzą. Np. "pora sucha" albo "pora deszczowa", więc, jak sądzę i w Brazylii jest na to jakieś określenie. Nie mówimy przecież w Polsce "piękna polska pora deszczowa", lecz "piękna polska jesień". Czyż nie?
3:00 Nie można powiedzieć, że przyczyną pożarów jest susza tak, jak nie można powiedzieć, że przyczyną czyjejś śmierci było wejście do wody lub jest starość. Choćby nawet odparowała tzw woda związana, to i tak samo się nie zapali.
Przyczyna – czynnik, element wywołujący (w sposób konieczny lub przypadkowy), pośrednio lub bezpośrednio dane zjawisko jako swój skutek.
"Dane zjawisko" - susza = "skutek" - pożar? Pożar jest skutkiem suszy? Nie. Pożar może być skutkiem podpalenia lub uderzenia pioruna, a przyczyną pożaru może być podpalenie lub uderzenie pioruna.
5:30 "Zmiany klimatyczne najbardziej uderzają w rolnictwo" - czy tutaj nie powinniśmy mówić o błędnym kole?
5:50 Mowa o wpływie człowieka na powstawanie dziury ozonowej w kontekście wpływu spalania ropy na zmiany klimatyczne. O co kaman? O czymś nie wiem? Sorry, ale jaki to ma związek? Chodzi o to nagłe przejście z twierdzenia, że "naukowcy od dawna..." do "jednak jaki jest wkład człowieka w powstawanie dziury ozonowej" Tak na ścisłość, to dziura ozonowa zmniejsza się wg tego co ostatnio się dowiedziałem, więc tutaj to chyba coś autor filmu jest lekko nie na czasie.
6:00 Hmm, Wulkany. No, tutaj też mamy rozbieżności, bo uważa się, że wulkany to ułamek procenta wobec działalności człowieka. Ponadto uważa się, że zanieczyszczenia w postaci pyłów blokują przenikanie promieniowania słonecznego, co i w przeszłości prowadziło do ochładzania klimatu raczej. Meteorolog, tak? Zdjęcie chyba sprzed 30 lat. Cóż, teoria ma sens, ale chyba nie ma ognia bez CO2 prawda? Oczywiście, najogólniej rzecz ujmując.
9:30 "zmiany klimatu są procesem cyklicznym i to się stanie czy tego chcemy, czy nie". Pominięto tezę, że dotąd te cykliczne zmiany (nie katastrofy) odbywały się na tyle wolno, że natura zdołała się przystosować.

Mamy grudzień 2019, a film bardzo skrótowo i wybiórczo omawia problemy klimatyczne. Choć 97 procent naukowców jest zdania, że to ocieplanie klimatu jest spowodowane działalnością człowieka, to tutaj nadal kanał Niesamowite Fakty tkwi w epoce mitów minionego trzydziestolecia. Czas zmienić nazwę kanału na Niesamowite Mity. Grupa wielbicieli na pewno się nie zmieni.
Na koniec kwiatek - 10:00 - "ludzie wyślijmy apel...połączmy siły..." Tak, taaak, zaapelujmy do wulkanów :) Przecież, wg autora, to one są odpowiedzialne za globalne ocieplenie. No, ale po co ten apel, skoro i tak zmiany klimatyczne są cykliczne i nie mamy na to wpływu. No to co teraz robimy Panie Autor Niesamowitych Mitów?
Król F... 6:54 Chiński naukowiec JAJO MU ... Jebłem ze śmiechu
Niesamowite Fakty ciekawostki

Niesamowite Fakty ciekawostki

Historia kanału Niesamowite Fakty zaczyna się w dniu 2015-11-26 15:49:57.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 146 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 138955025 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 0 użytkowników.