Stado wilków i dziwne stworzenie. Potrzebowało pomocy! Root


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=cZ_3JOZh33cNajlepsze komentarze:

Joanna7... APEL DO LUDZI KOCHAJĄCYCH ZWIERZĘTA: ? ? ?
Nie używajcie określenia "zdechnąć", kiedy mowa o śmierci zwierzęcia❗️
Wyrugujmy z języka ten prymitywny zwyczaj., który pozwala ludziom traktować śmierć ( i życie !!!) zwierząt z takim brakiem szacunku i celową wbudowaną w to słowo pogardą. Łatwiej skrzywdzić i zabić, kogoś, kto "zdycha", niż kogoś, kto "umiera". Zwierzęta UMIERAJĄ ! Nie krępujmy się używać tego słowa, a dzięki temu każdy z nas może przyczynić się do tego, żeby dziś i w przyszłości ucywilizować sposób myślenia człowieka o jego braciach mniejszych.
Popierajcie proszę ten apel, przeklejajcie i rozpowszechniajcie go!
M Max19... biedny
SenSiMi... to smutne.. przerazajace i denerwujace ze czlowiek jest istota inteligentna.. madra a zarazem najglupsza jaka zyje na ziemi.. nie kazdy ale zdecydowanie za duzo jest BRUDASOW traktujacych lasy.. rzeki.. morza.. oceany jak smietnik. Zdecydowanie za male kary sa za tego typu zachowania.
Wanna B... Ja będę zbierać śmieci
Jolus12... Przestaniemy używać plastiku całkiem bo unia nam zakaże a to i tak nic nie da bo to ze ktoś wyżuci śmieci do lasu to jedno i to nie jest nawet setna procenta na świecie. Wszędzie piękne reklamy żeby było czysto i ładnie i ze trzeba dbać o ziemię tylko ciekawe ze te wszystkie filmy z wysypiskami czy różnymi czynnościami zarobkowymi gdzie leją się oleje smary i chemikalia na ziemię, pali się opony plastiki czy co tam jeszcze to jakaś Afryka, Azja czy inne poszczególne państwa tak zwane trzeciego świata. Niedawno nawet był filmik jak smieciarka wjeżdża do rzeki i wszystkie śmieci wyrzuca. My będziemy tracić miliardy na piękne hasła utrudniać sobie życie tworzyć technologie która ni jak ma się do ekologi jak np samochody elektryczne a inni będą to mieli gdzies i będą żyć tak jak żyli bez zmartwień bo co ich to obchodzi a my i tak zapłacimy bo przecież nas stać
Bananow... "dziwne stworzenie"? Te tytuły mnie dobijają...
babcia ... Gdzie sie pojawi czlowiek, tam jest tragedia! Tylko czlowiek niszczy przyrode! WSTYD!!!!!!!
czarna ... Kurcze niech zakażom plastiku do jasnej
Ula Ols... ??
Zuza... Ludzie są okropni, obok mojego domu jest las i to nawet bardzo duży las, i ludzie zostawiają tam śmieci (folie, kubeczki, butelki, głównie plastiki ale też i szkła) a ja z moim bratem chodzimy tak mniej-więcej co 2 miesiące do tego lasu i sprzątamy, najgorsze, że w tym lesie są jakieś dziwne jakby "pułapki na zwierzęta" i raz złapał się w to nasz kochany pies ale na szczęście uratował go nasz dziadek. Ludzie powinni ratować naszą planetę, a nie pogarszać jej stan własną głupotą i nie dojrzałością.
Anna S... Całe szczęście ze uratowali tego wilka.. ❤
Tadeusz... Piękny apel, tylko gdzie kupić wodę mineralną, albo mleko w szklanej, zwrotnej butelce?
Kociaki... Mmam na imię Ola pszykro mi
Brawler... I dobrze że są ludzie którzy dbaja o Ziemię
Brawler... Dobrze że są ludzie którzy pomagają ❤️
Alan Al... ? Jakie to smutne trzeba ratować planete
wiktor ... O jezu szmutno mi
kitty M... ludzie są głupi dlatego że niszczą przyrodę i przy okazji zabijają miliony niewinnych zwierząt
teetiii... Te wszystkie śmieci to wszystko wina ludzi. To ludzie tak śmiecą nie zdają sobie sprawy z tego że niszczą naturę zwierzęta cały świat umiera przez to kilka dziesiąty tysięcy zwierząt.
EMIX 20... Kocham zwierzęta ,dbajmy o ziemię! Ps zostawiłem ?
n_pp'>

359.00
Sprawdź »
Cuda Świata ciekawostki

Cuda Świata ciekawostki

Historia kanału Cuda Świata zaczyna się w dniu 2012-08-07 21:14:56.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 78 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 60394865 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 218000 użytkowników.