Będzie KRYZYS w 2020 roku czy nie będzie? O to jest pytanie! Paweł Svinarski LetsClay WithEwa


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=rJvhjZ3c75INajlepsze komentarze:

krzyszt... Veto sprzedawczyk jesteś
Tomasz ... Zawsze może być jak z czarnym łabędziem
Irek. Z... Napisałbym naiwni frajerzy gówniarze, ale napisze pozdro. dzieciaki !!! :)
fddevnu... Kolonizowaluśmy, chcieliśmy mieć kolonie zamorskie tylko za późno i za ciency byliśmy. A niewolnictwo mieliśmy najdłużej ze wszystkich krajów na świecie.
Krzychu... Mówisz, że jest coraz cieplej... to jak będzie kosztowne dla gospodarki ?? No dobra prąd zdrożał za ogrzanie domu zapłacimy więcej ale skoro jest cieplej to chyba mniej trzeba ogrzewać ??
TheMadr... Witam. Ogladam twoje programy od dawna.mieszkam w USA. Dlaczego rozmawiacie po polsku I wtracacie do tego angielskie slowa ? czy naprawde kazdemu juz brakuje polskich wyrazow?pozdrawiam serdecznie
Dargora... Bardzo fajny film.
Wojciec... Gość jest trochę jak Kiyosaki. Używa tanich trików (np. świecenie cyckami żony/koleżanki), spłyca temat, ale dzięki temu trafia do szerokiej grupy ludzi.
Jego twórczość jest mostem do bardziej merytorycznych materiałów.
Pichals... Od połowy pierdoli ze się słuchać nie chce... Typ z gatunku "buduje ziemiankę bo Panie Apokalipsa tuż tuż"...
Jani Ko... Czyli w co zainwestowac oszczednosci lub na co wymienic zeby nie stracic w ciagu 5-10 lat ??
Ancelio... Ja jestem 13-18
Mo In... 51:49 proszę pana, o jakiej "biedzie, że aż piszczy" pan mówi ? Proszę albo o konkrety, albo proszę nie bredzić. Może pan dopytać starszych, jak to w latach 90., w PL Polacy mieli eldorado i historyczną wręcz okazję do skumulowania kapitału w nieprawdopodobnie krótkim czasie. Dziś trudno to sobie wyobrazić, ale można było kupić cysternę taniego paliwa na Litwie i sprzedawać z zyskiem "za rogiem" swojego domu. Proszę poczytać, jaką skale miał baza na dawnym stadionie X lecia czy jakie obroty generowały bazary przy wschodniej granicy. Tak, tak. Wystarczyło chcieć. Wystarczyło chcieć, do czasu odkrycia źródła na przyjęcie łapówki wobec wprowadzenia koncesjonowania i reglamentowania wszystkiego, co się tylko da przez kolegów pana Donalda Tuska czy Janusza Lewandowskiego {czasy KL-D} i rozpoczęcia {UWAGA!}.... procesu "schładzania gospodarki" przez geniusza Balcerowicza, bo - jak się okazało - Polacy zaczęli dynamizmem niepokoić macherów od niemieckiej gospodarki. Natomiast, jak jak ktoś się w okresie prosperity lat 90. zagubił lub był {najczęściej} zwykłem leniem, miał "biednie". Miał, ma i będzie miał.
Mo In... 41:00 proszę nie straszyć i "złowieszczyć" bo to już było, taka natura człowieka; proszę poczytać czym był d e k a d e n t y z m.
Mo In... 2:42 nie zdradził ów gość ile kosztowała jego chemioterapia, ale wypada zwrócić uwagę, że a) ludzie generalnie nie chorują, b) od asekuracji wypadków losowych służą UBEZPIECZENIA a nie interwencja lepkich łap urzędników państwa. Ergo: za niecałe 1000zł ROCZNIE (!) prywatna, i to koncesjonowana przez państwo, firma ubezpieczeniowa nie widzi przeszkód, aby ubezpieczyć (i solidnie przy tym zarobić) kierującego pojazdem na kwotę 1mln EU od odpowiedzialności cywilnej. Można ?
Pawe? K... Takie pytanie kanał tego Pana nie należy przypadkiem do grupy ABST...…
bo jak tak to dziwnie odbieram ten filmik i jego sens
murfa m... Adolf
lisek g... Hej nie myślałeś może żeby wrzucać rozmowy na platformy podcastowe?
Andrzej... Myślałem że to syn jojne danielsa ?
Lars vo... kryptowaluty zloto czyli najwieksze gowno w jakie mozna zainwestować xD
Lars vo... generalnie to nie bedzie
VETO ciekawostki

VETO ciekawostki

Historia kanału VETO zaczyna się w dniu 2012-07-09 19:42:12.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 706 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 50341291 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 381000 użytkowników.