GANG ALBANII NIE POWSTAŁ DLA PIENIĘDZY ROBERT M | 002 Rob Gryn


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=vfMV9YsaRDcNajlepsze komentarze:

PowerMu... Robert M - fajny, inteligentny, skromny, polski kompozytor.
ewelina... Fajnie się Was słucha ?
Daniel ... MEGA wywiad! Jesteście spoko ;) Pozdro LECIMY!!!
?ukasz ... Panowie jesteście zajebiści.
Wywiad petarda!!!
Dziękuje za tą nieoceniona wartość.
Pozdro!
MIKE MI... Woow mega rozmowa, elegancko weszliście w temat innego świata, świadomości i deprechy !! Peterdycznie się słuchało !! Dzięki za ten podcast
?ukasz... Pozdrawiam
Damian ... Bardzo fajna rozmowa :) końcówka motywujaca
Jerzy ?... Panie Robercie,


seria #lecimy jest świetna. Goście są genialni. Pomimo sukcesów w mojej ocenie skromni, mają doskonałą ocenę rzeczywistości. Pan z Gangu - rewelacja. Pan Pawelski - szacun, bo jest o kilkanaście lat ode mnie młodszy. Pan od fotowoltaiki - on zapadł mi najmocniej w pamięć. Hasło o odpowiedzialności za 1000 osób i ich rodziny. To jest zdanie, które zapada. Człowiek, który kręci biznes i jest świadomy, że od jego decyzji zależy dosłownie los tylu rodzin. Wielu w PL o tym nie pamięta.


We wszystkich wywiadach mówi Pan, że ma Pan komfort, bo otacza się ludźmi jakich sam dobiera, a toksycznym mówi 'won'. Racja. Zastanawia mnie jedna kwestia: czy i jak patrzy Pan na ludzi, powiedzmy top managerów w Codewise, którzy mają swoje zdanie i o tym mówią? Czy dopuszcza Pan uwagi / inny punkt widzenia, czy też preferuje takich trochę klakierów, którzy będą ślepo przyklaskiwać, bo boją się powiedzieć co myślą. Wydaje mi się, że o ile malkontentom powinno się mówić nie, to o tyle człowiek, który ma własne zdanie powinien plusować. Ono może być inne niż moje, ale przychodzi, ma jaja i mówi - 'wiesz, coś tam się nie sprawdziło.."


Pan Alibaba powiedział, że dziś internet zalewa masa różnej / wątłej jakości produkcji. To jest prawda. Kiedyś piosenkarz czy aktor to był ktoś. Dziś wystarczy otworzyć portale plotkarskie - tam jest tysiące ludzi, którzy są jakimiś no-name'ami, promowanymi przez telewizje, reality show. Jakaś była dziewczyna byłego piłkarza, albo były chłopak znanego projektanta..
Taki plankton, który absolutnie nie ma nic do przekazania światu. Nas się tym karmi. Zerowy próg wejścia. Pokażesz tyłek, z kimś się prześpisz - jesteś celebrytą. Smutne.


Wywiad z Frizem był dla mnie ciekawym doświadczeniem. Obejrzałem kilka jego filmów. DLa mnie, ale podkreślam tylko dla mnie to jest coś strasznego. ALe sam Friz jest mądrym życiowo gościem, który wie, że "5 minut" może przeminąć. Ma na siebie pomysł i realizuje swoje pasje.


#lecimy po swoje daje mi solidnego kopa. Nie przejmować się tym, co mówią inni, myśleć o sobie. Określać cele i do nich dążyć. O to chodzi.


Serdeczności!
Jerzy
Kasia B... Absolutnie nie sluchaj mamy. Kawalek zaspiewany jest super!!!
M? Mill... Robert jakich słuchawek używacie na tym nagraniu ?
Agapi D... Powiem Wam cos... Wiecie po czym nie poczujecie pustki ? Gdy pomagacie innym, potrzebujacym... Dzieciom, Domom dziecka, samotnym matkom bez kata, czyli tym, ktorzy skazani sa tylko na innych - DZIECI. Tego Wam zycze. Realizacji takich planow, a oni Wam tego nie zapomna i Wy sobie tego nie zapomnicie. Ze nie zyliscie tylko dla SIEBIE, ale po drodze wspomagaliscie takze tych, ktorzy sami nie moga sobie pomoc.
UCHO84... Mega fajny wywiad taki naturalny bez spiny to jest to ??
Micha? ... No to książka okaże się niewypałem ... ^_^
Kg Sh... Wie ktoś co za bluzę ma ROBERT M?
Damian ... Gitara panowie spoko rozmowa
Stanis?... Mam wrażenie ze jakoś po 40 minucie spalili Lolka xD
frikuus... od połowy jak pogadanka ziomeczków, można było poczuć się jak narrator oglądający sztukę :D lecimy!
Korbass... To, że meloman to swoją drogą, ale osoba wyczulona na jakość dźwięku to raczej audiofil?
Tomek C... orzeźwienie dla mojego umysłu, będącego w stanie otępienia
Rob Gryn ciekawostki

Rob Gryn ciekawostki

Historia kanału Rob Gryn zaczyna się w dniu 2017-06-11 19:04:56.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 153 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 11521736 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 138000 użytkowników.