Euro Truck Simulator 2 266 STOP dla IVECO Wujek Bohun


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=GWBWxL6CvK4Najlepsze komentarze:

Adja Ga... IVEDO to jest wóz
Kuzyn D... Jeżdżę trochę i po polskich i zagranicznych drogach i zarówno w Niemczech jak i w Holandii kierowcy mają korytarz czy zamek we krwi i to widać. W kwestii Polski są pewne niedociągnięcia.
Fakt, ilekroć jeżdżę po polskich drogach byłem świadkiem kilku wypadków i korytarz życia, zwłaszcza w terenie miejskim był robiony idealnie.
Jednak w przypadku jazdy na zamek, brakuje tu unormowania przepisów. Obecne przepisy "zmuszają" do jazdy na zamek tylko w nietypowych sytuacjach, tj.: roboty drogowe, wypadek itp. Nie dotyczy to "stałych" zwężeń. Tu moim zdaniem problem leży w mentalności Polaków, czyli jazdy lewym pasem i wpychania się na siłę tuż przed zwężeniem. Przed moją miejscowością jest takie zwężenie i nie raz byłem świadkiem takiej sytuacji.
Według mnie wprowadzając jazdę na zamek, powinien zostać dodany w Kodeksie Drogowym punkt, że w chwili pojawienia się znaku "Uwaga zwężenie, zalecana jazda na zamek" jest obowiązek włączenia kierunkowskazu i jak najszybsza zmiana pasa ruchu.
Oczywiście jednocześnie powinien zostać wprowadzony w taryfikatorze mandatów punkt, że nie przestrzeganie tego przepisu będzie "nagradzane" 1 pkt. karnym i 50 zł. Inaczej moim zdaniem ten przepis niewiele w polskim prawie zmieni, bo co uprzejmiejsi kierowcy (a jest ich moim zdaniem coraz więcej) i tak będą jeździli tak, by przy zwężeniu wpuścić kierowcę z prawego bądź lewego pasa.
Najdero... Panie WB grasz na mp? Byśmy pobrali na cb
gucci b... Jak się nazywa mapa
Moto Ka... Gdzie zainstalować fikcyjną Polskę ???
Afix PL... @WB jak przerzuciłeś hud do góry?
?ukasz ... wb moja ulubiona seria to farming simulator 15
Haco... 2:10:45 najlepszy śmiech XD
garcjan... Te Wujek a paszport masz jak do Sosnowca jedziesz? :) pozdrawiam serdecznie
pio tr... Zajebiście się Ciebie ogląda
danower... Więcej tego ETSA !
Micha? ... Ja tam lubię te różne wydarzenia i wyjątkowe transporty. Zawsze to wyznacza jakiś cel w tej symulacji a takie samodzielne wyznaczanie tras nie jest czasem najłatwiejsze.
Próbowałem wieźć lokomotywę na tej mapie to każdy wiadukt, most mnie zatrzymał.
Wydaje mi się, że określenie "pudełko" w odniesieniu do Xbox lepiej pasuje bo box to pudełko. Natomiast klocek przynajmniej u mnie budzi jakieś irracjonalne skojarzenia.
Z przewozami osób to samo było. Póki nie było ustawy lawirowali i można było odpłatnie ludzi wozić bez licencji. Podstawa to prawo jazdy, niekaralność i później wprowadzona konieczność rozliczania się przez działalność gospodarczą z dochodu. Teraz wprowadzili licencję również dla takich firm i już osoby, które będą chciały wykonywać przewóz bez licencji będą usuwani. Usuwane będą też pojazdy nie posiadające adnotacji, że są taksówkami. Ogólnie uważam, że cały ten pomysł był szczytny i wystarczy popatrzeć ile osób dojeżdża samotnie do pracy. No ale Polacy chcą robić na wszystkim interes i nagle znalazła się grupa kierowców, którzy z okazjonalnych przewozów zrobili sobie źródło utrzymania, a duża dostępność, prostota w zamawianiu i niska cena nagoniła chętnych.
W Polsce też niby jest ogólnopolskie prawo zakazujące palenia wyrobów tytoniowych i używania e-papierosów w szkołach, urzędach, na placach zabaw, parkach, w komunikacji miejskiej i jej przystankach w pociągach i na dworcach. No i co z tego? Kto się tym przejmuje jak nie ma żadnych restrykcji.
Ja mam taką fryjerkę, że jak poszedłem do nie po 10: 00 przed świętami to w zakładzie u niej było pusto. Twierdziła, że wszyscy, którzy mieli przyjść już byli.
Też czasem pewnych rzeczy, ktore robiłem na co dzień nie robiłem w święta. Chociażby po to aby umysł odpoczął od tych czynności.
Wigilię spędziłem z rodzicami, w Boże Narodzenie mieliśmy iść na cmentarz do dziadków ze strony mamy, ale zadzwonił znajomy, że on był też przy tym grobie i trochę posprzątał to nas zmotywowało aby jednak jeszcze w Wigilię tam podejść. Drugi dzień świąt spędziliśmy u dzieci brata dziadka ze strony mojej mamy. Z tą samą "ekipą" plus koleżanka z pracy spędziliśmy ostatnie godziny starego roku i pierwsze nowego. Takie tam tradycyjne święta. Żadnych dalszych podróży czy wyjazdów. W pracy miałem wolne od 23 do 1 stycznia. 2 stycznia poszedłem normalnie już do pracy. Pracowałem również 4 i 5 więc nie mogłem się cieszyć z dłuższego weekendu.
Gdyby była zgodność w społeczeństwie i nie było tych altruistów, którzy zawsze i wszystkich wpuszczają przed siebie można byłoby nauczyć niektórych ludzi jazdy na suwak. Ale jak jeżdżą takie mendy i przyczepiają się to jednego to drugiego samochodu, niektórzy nawet są gotowi zarysować pojazd aby wjechać no to tylko policja może tylko pomóc, ale tej jest jak na lekarstwo. Jedynie potem zostaje dochodzić sprawiedliwości po fakcie.
Adam Ad... link do profilu trukers mp jak zrobic ?
Piotr K... Wujek, to jest chore jakieś... Żeby specjalnie używać słów wulgarnych tylko po to aby być odpowiednio zakwalifikowanym przez You Tube...Nie akceptuje tego. Szkoda, że mojemu synowi muszę to wytłumaczyć jakoś, bo on chętnie ogląda Twoje odcinki...
GMmas... Kiedyś to były czasy. Teraz gracze jeżdżą nie realnie. Chociażby lucek jedzie przez środek ronda. Takie rzeczy mnie denerwują. Cieszę się że jeszcze są tacy gracze jak ty.
Dawid L... Mam pytanko. Mam tą sam scanię Ale gdy ją wezmę to nie mam zbiorników paliwowych (tekstury jakby się nie wczytały) co mogę zrobić?
Tomek F... Jeżeli chodzi o te nowe przepisy to uważm że jest to dobre posunięcie, jednak u nas wg mnie źle są uczeni młodzi kierowcy na nauce jazdy. Nie uczy ich się techniki, dynamiki jazdy lub kultury na drodze, tylko muszą wiedzieć np. długość lewarka zmiany biegów lub rozmiary tablicy rejstracyjnej. Do czego jest im to potrzebne? Kiedyś się Polacy śmiali z Niemców że oni są kiepscy kierowcy bo nie umieją koła zmienić. Właśnie od tego ac żeby coś takiego zrobić. Technika jazdy oraz wyobraźnia na drodze jest bardzo ważna bo samochodu można nie opanować nawet przy prędkości 30 km/h. Gdyby jeszcze to poprawili to na drogach w Polsce to panował by jakiś pożądek, ale faktycznie nie jest najgorzej. Jeszcze jednym mankamentem kuszącym kierowców z "ciężką nogą" są niskie na dzisiejsze czasy mandaty. 20 lat temu 500 zł było faktycznie bolesne, ale dzisiaj dla niektórych to jest nic. Możeby tak zrobić to co we Finlandii, że wysokość mandatu zależy od rocznych zysków tej osoby.
A propo tego remontu drogi koło Makro to tam jeżeli się nie mylę ma być przejazd podziemny i poszerzenie drogi bo to skrzyżowanie faktycznie mimo sygnalizacji było całkiem niebezpieczne. Nie wiem jak tam się zachowują przy dużym ruchu bo omijam ten remont przez Zagórze w Sosnowcu ale raz widziałem już po wprowadzeniu przepisów o jeździe na suwak że 90% kierowców się do tego stosowała. Są to drobne zmiany ale widać, że ludzie się stosują i jeżeli szkolenie kierowców się poprawi to może być w przyszłości większa życzliwość na drodze. Pozdrawiam bardzo serdecznie;)
Kacper ... A ja myślę, że wulgaryzmy czy tam przekleństwa wzbogacają polskie słownictwo. Z niektórych ust brzmi to dziwnie, ale to, jest dozwolone dla każdego. Oczywiście irytuje mnie kto rzuca mięsem co trzecie słowo. Ja tam nie mam nic przeciwko żebyś użył trochę łaciny, bo w Twoim języku i poczuciem humoru jest to zabawne. Pozdrawiam ;]
Kermito... Witam, mam pytanie, czy kupię używaną grę Eurotruck Simulator 2, czy będę mógł zarejestrować ją normalnie za pomocą kodu z pudełka na platformie Steam?
Miko?aj... Wujku Bohunie, czy zaczalbys może serię ze świetnym symulatorem służb Flashing Lights?