KULE DEMONA?! | NiOh #28


Kup grę: (z kodem \"SETO\" 3% zwrotu) Zostaw suba i dołącz do rodziny: Zarejestruj się i wspieraj mnie: Z kodem \"SETO\" 10% na zakup fotela: FanPage FB: Twitter: Instagram: Stream: Strona: Dotacje: Akcja NiOh naayStation 4 rozgrywa się w
Komentarze:

Pawe? Kami?ski: Dajesz Seto, mistrz Soulsów i Niocha :)
Boro: Założyłeś bluzę! :D
Ryu Arosoi: Seto twoje "okami" które określiłeś jako "tak ładnie brzmi prawie po japońsku" jest rzeczywistym słowem japońskim. Okami znaczy wilk.
Czarne ptaki które czasami spotykasz na swojej drodze i wychodzą z mgły to tzw Tengu. Tengu są yokai które są połączeniem człowieka i ptaka. Najczęściej utożsamia się je z krukami. Są uważane za dość niebezpieczne. Kiedyś były traktowane jako złośliwe/złe duszki a dzisiaj taktowane są jako bóstwa opiekuńcze.
Pan Brzoza: czasami jak zamkne oczy
.
.
.
.
.
.
.
nic nie widze
Alexa Miri: kolejny cudny odcinek ^^
MaxBase: Cudnie się to ogląda :D
Zaj?czy Kie?: Aha, coś mi nie pasowało w tytule i się zorientowałem, że zacząłeś umieszczać nazwę odcinka przed nazwą gry :D Sprytna technika na wyświetlenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jan Michalski: Seto, mógłbyś pokazać jak działa w tej grze kowal? Może u niego da radę zwiększyć poziom skalowania broni lub nadać jej jakiś dodatkowy atrybut.
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=wjpYm1MHr1s