Uncharted 3: Oszustwo Drake'a 17 Konwój Remigiusz Maciaszek


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=W46hkScFLB0Najlepsze komentarze:

rapsa66... Ta gra jest super
Mateusz... "człowiek płytka" - ciekawe :D
Marcin ... Najlepsza seria jaką nagrał Rock, bez wątpliwości. Wszystkie części Uncharted są świetne, a w wykonaniu Rocka ogląda się je bardzo dobrze. Po obejrzeniu tej częsci sięgnę jeszcze raz po serię z Uncharted 4 u Rocka :)
Hubert ... Człowiek płytka
Sasek88... Tak bardzo się uśmiałem przy "Tabliczka z twarzą. Człowiek-Płytka" :D Jeszcze wypowiedziane z taką głębią, powagą i namysłem. Przypomniało mi to fragment skeczu kabaretowego o Człowieku-Papierze, oraz konkurencję Niedorzeczni Superbohaterowie z Whose Line Is It Anyway. Człowiek-Płytka. No nie mogę :D
TheOneO... 15:11 No widac czas szybko leci jeszcze gdy celowales bysles mlody a po "fikolku" juz wysiwial biedny :D
Bartek ... 13:03-prawdziwy koks
Mustang... 3:18 Pograłbym w RD:R ale nie wiem czy się tej wersji doczekam - na PC. A może kiedyś zrobią emulator, kto wie :P
4:07 Ja problemu z końmi nie mam, a wręcz przeciwnie, w Wiedźminie 3 jeździło mi się całkiem fajnie ;)
Z jednej strony trochę nie spodziewałem się Sully'ego w konwoju, z drugiej dziwi mnie, że nie było tam Marlow ani tego typa i powierzyli Sully'ego żołdakom. Może ten wielkolud miał dać gwarancję, że np nie ucieknie. Dobry materiał, łapka w górę :)
Hola... Rock nagrywaj tego cs :/
RASTA F... Oj pamiętam jak jechało się konno.Spoko misja ;)
Barakow... Ale akcja normalnie Uncharted bije Tomb Raidera :D
Saimon7... Muzyka z mumi xdd
hke zbb... cytowanie kogoś w trzeciej osobie przy niej w grach i filmach oznacza jedno bliski koniec tej osoby... czyżby sali miał umrzeć w tej części?
Resmitt... Nie wiem dlaczego, ale to intro jest jednym z najlepszych jakie widziałem... sam je zrobiłeś czy to jakieś oficjalne od twórców gry ?
Adrian ... Rock jakbys wrzucal 3 codziennie odcinki to bym sie nie obrazil
Karol M... Nigdy nie grałem w przygody Drake'a ale Rock u Ciebie ogląda się to przyjemnie :) Fajna przygodówka i zagadki lecz moim zdaniem za dużo tu strzelania. Pozdrowienie Rock i dzięki za kolejną fajną serię :)
Hiszpa?... I ta nuta w intro mhm..