Włącz Filmy na pełnym ekranie

NOWE KSIĄŻKI, KOSMETYKI Z LUSHA I WYPRZEDAŻ W PRIMARKU | HAUL Z EDYNBURGA Cat Vloguje


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=mv0Dwdb9dcINajlepsze komentarze:

buziacz... Bardzo fajny plecak :) Ja też lubię skarpety nie lubię stópek. Latem noszę wszystko na gołe stopy. Daj mi proszę znać jak będzie polska premiera książki o zapachach coś czuję, że może być fajna. Pozdrawiam
Madelei... Jak Adam Silvera nie przypadł mi do gustu w obyczajówkach, tak chętnie dałabym mu szansę w fantastyce, chociażby dla tej boskiej okładki!
Kasia... Super zakupy ☺️
lynxso... Zawsze biorę od Ciebie mnóstwo inspiracji, jeśli chodzi o kupowanie książek z motywem LGBT+. ?
Martyna... Dlaczego takie fajne książki są po angielsku mogliby na polski przetłumaczyć. Byłoby fajnie
greg + ... Ostatnich pięć książek z tego filmu to moja wishlista do kupienia. ? co prawda Infinity Son już kupione było na premierę, reszta czeka w kolejce aż będę miał czas, żeby przeczytać. Pięknie wygląda to wydanie Like a love story, tylko mnie zachęciłaś do zakupu! :D A co do Infinity Son to niestety ale bardzo się zawiodłem, po przeczytaniu mocnych obyczajówek Adama czy jego współpracy z Albertalli w What if it's us, tutaj byłem pewny, że znów będzie hit a wyszło bez pazura, bez charakteru, przereklamowane i generalnie smuteczek, bo zapowiadała się miazga. (Godzinę temu zaczął mi się trzytygodniowy urlop i już zacieram ręce na nadrabianie zaległości książkowych! ????) - S.
Alicja2... Hey świetne czapki
Ale mi miło widzę widzę mój prezent ?? pozdrawiam ciepło Alicja
Karen J... Szybkie pytanie Czy warto kupić Infinity Son?
Micha? ... Jeśli chodzi o Infinity son to natrafiłem w większości na niezbyt pozytywne opinie, sam nie mam zamiaru czytać, zwłaszcza że ogólnie pisanie Silvery mi nie podchodzi, ale jeśli przeczytasz kiedyś to z chęcią poznam twoją opinię :) We contain multitudes i I wish you all the best natomiast już od dawna na liście do kupienia:D A poza tym to po tych Twoich wycieczkach do Edynburga sam z chęcią bym się tam wybrał, już widzę siebie przetrząsającego te wszystkie charity shopy!
Krystia... Świetny film!? Widać, że jesteś zadowolona z wyjazdu, wypoczęta i pełna energi! Super zakupy!? Adam Silvera w historii fantazy!!!
Czy istnieje szansa, że ta książka ukaże się w Polsce?? Światny film, prosty i naturalny! ?
Anna Bi... Nareszcie ! ?
Arasz19... o widzę cały wysyp książek z motywem lgbt. Od razu notuję sobie ich tytuły i trafiają na listę książek do przeczytania.
Właśnie dzięki Twojemu ostatniemu filmikowi jestem w połowie e-booka "You asked for perfect" i książka jest naprawdę fajna. To co lubię właśnie w takich młodzieżówkach to że język angielski nie jest jakoś specjalnie trudny i przyjemnie się je czyta.
Laudanu... Wszystkie książki, które pokazałaś (te z motywem przewodnim lgbt) bardzo chciałabym przeczytać, ale mój angielski nie jest na wystarczającym poziomie i boję się, że nie zrozumiałabym wszystkiego, dlatego cieszę się, że właśnie ty po nie sięgasz, bo dzięki temu (jeśli oczywiście planujesz zrobić recenzje) będę wiedziała, czy dużo tracę, a może nie mam powodów do zmartwień, bo okażą się nieciekawe i raczej szkoda czasu na czytanie ich. Nie życzę ci tego rzecz jasna, bo nie ma chyba nic gorszego niż zawód przez książkę wobec której mamy wysokie oczekiwania, ale z drugiej strony chętnie posłuchałabym twojego narzekania i konstruktywnej krytyki.
Love Sp... Ostatnimi czasy kupiłam "Zakon drzewa pomarańczy".
Marcela... Czytałam like a love story i I wish you all the best i obie były moim zdaniem wspaniałe!!