Koronawirus Chińska Grypa - Remigiusz Maciaszek


Dzisiejszy temat: Pandemia Netflix Strona do śledzenia Chińskiego wirusa Wirus z Chin. Analiza sytuacji Nauka. To Lubię Wirus z Wuhan Czy grozi nam pandemia? emce2 Koronawirus z Wuhan (2019 nCoV). FAKTY I MITY To tylko teoria MAŁGOS
Najlepsze komentarze do filmu "Koronawirus Chińska Grypa":

NaturalQuest: Na moim kanale ostatni film jest bardzo ciekawy i pokazuje co się dzieje gdy koronawirus zaatakuje nasz układ oddechowy i straszne rzeczy udało mi się tam umieścić. Tylko proszę szybko wchodzić bo YouTube usuwa te filmy o prawdzie na temat tego wirusa. Wirus to bomba biologiczna. Raz wstawiłem ten film i usunęli bo było drastycznie poakzane co się dzieje gdy wirus zatatakuje. Mam nadzieję że nie usuną mi tego materiału. Musisz to zobaczyć bo ja to wyłączyłem w połowie.... Co tam się dzieje w tym laboratorium gdzie został stworzony ten wirus
Kana? nie masny: Na swiecie jest nudno wiec jak cos sie dzieje to wszyscy sie podniecaja
Zienekox98: Ostatnio ogrywam sobie Resident Evil 6. Akcja głównie dzieje się w Chinach gdzie panuje zaraza i tak trochę od razu kojarzy się z obecną sytuacją w Wuhan
peceed: Trzeba ratować dzieci przed głupotą rodziców.
bedziek1993: Rock jak na fana wszelkich dzieł post apo, sci-fi i cyberpunkowych cechujesz się dużym zaufaniem do rzadów i wszelakich organizacji. Panikowanie to jedno ale właściwe przygotowanie się i uważne śledzenie informacji o takich wydarzeniach jest lepszym podejściem niż "a przecież jestesmy dobrze przygotowani tam w ministerstwie zdrowia to sami mądrzy ludzie i oni o nas zadbają".


EDIT: A co do śmiertelności to jak się odnosicie do tego że śmiertelność podawana oficjalnie to liczba zgonów/zarażonych obecnie przy okresie inkubacji około 7 dni.
Maja Wajgelt: Te kuleczki to glikoproteiny prawdopodobnie ktore sprawiają, ze komórki naszego organizmu leukocyty(biale krwinki) uważają wirus za swoją komórkę i go nie zwalczają
Dominik Polewka: hmm. a może to na 2020 majowie przepowiedzieli koniec świata nie na 2012.
Jan Kowalski: Szczepić się na grypę powinny osoby tylko te które są w szczególnie narażone i ich organizm jest mało odporny.
Każdy inny człowiek, który zaziębia się raz na rok lub 2, lub łapie jakąś infekcję "od wielkiego dzwona" to nie powinien szczepić się w ogóle.
Takie szczepienia są bezsensowne, a sama szczepionka nie chroni przed grypą która jest obecnie tylko przed tą która już była w przeszłości. Więc jak ktoś podróżuje w czasie i to wstecz to oczywiście może się przydać, ale w innym wypadku na nic się ona zda.
Ja przeciw grypie nie szczepiłem się w zyciu, a mam już kilka dekad na karku.
Raz na dwa lata coś mnie atakuje i mam 39,5'C do 24h (żadnych zbijaczy temp nie biorę, chyba że ona wzrasta powyżej 39,5) a po kolejnych 2 dniach w zasadzie wszystko wraca do normy.
Jan Kowalski: Maciaszek jest fanem niepanikowania :))) to moze to tym ludziom podpowiecie te swoje madrosci? ze to grypka od nietoperza? /watch?v=xBtqN-zXHO8&feature=youtu.be skonczcie juz te farmazony powtarzac z mass mediow bo nie dobrze sie robi ogladajac cos takiego
Izabela Zdrodowska: Jestem zdania, że jeśli nie ma się nic mądrego do powiedzenia, to lepiej się nie wypowiadać. Zajmijcie się tym ba czym się znacie, bo ten materiał to porażka, nawet nie słucham do końca.
Ewelina Paulina Paluszak: Powiem tak, chętnie zaszczepiłabym się jakbyśmy nie byli truci chemicznym jedzeniem i jakby w tych szczepionkach nie było również chemicznych świństw! Aktualnie nasze organizmy mają w sobie taką ilość toksyn, że epidemia nowotworów wcale mnie nie dziwi.
Kris: VIRUS MADE BY USRAEL
Ironekk: "Jeżeli źle się czujecie i chcecie wrócić to domu....to nie wracajcie", krótko. :D
Balbina ?adna: JAKO DZIECKO PRZESZLAM ODRE I ZYJE DO DZISIAJ , A SZCZEPIENIA TO FIKCJA , TOTALNE BZDURY ZE ODRA TO SMIERTELNA CHOROBA , DLA IDIOTOW WIEDZA .
Balbina ?adna: PO CO TYLE GADANINY , CHCA NAS WYMORDOWAC TZW ;; DEPOPULACJA ;; LUDZIE WODA Z MOZGOWA !!!
?uki ukimole: Jeśli szczepionka działa to działa a jak producent muwi o odporności zbiorowej to producent coś zpaprał.
A codo transparentnośći to nagminnie tuszuje się powikłania po szczepieniu.
ODM?ADZANIE NA EKRANIE: /watch?v=ucbbl6h8kj8&t=145s
TalibowyPL: Mówicie o instynkcie samozachowawczym i świadomym wyborze w kontekście szczepionek, podczas gdy antyszczepionkowcy wierzą, że szczepionka dodaje dodatkowy chromosom do DNA powodując autyzm. Do cholery, ci ludzie są skrajnie niedouczeni, głupi i niebezpieczni. I taki imbecyl zrozumie swój błąd dopiero wtedy, gdy mu dziecko umrze w męczarniach na chorobę, na którą istnieje szczepionka. Dlatego w tym przypadku interwencja Państwa jest konieczna, a takim ludziom nie tylko powinny grozić kary finansowe, ale i odebranie praw rodzicielskich, a nawet w skrajnych przypadkach więzienie za narażanie zdrowia i życia dzieci.
Wookie: Komentarz z opóźnieniem, bo mieliśmy w domu tydzień grypy i dopiero nadrabiam zaległości w podcastach :D
Mam dziecko w publicznym żłobku i wymagana jest zgodność z kalendarzem szczepień aby mieć szanse się dostać. Nie jest to chyba przymus tylko traci się kupę punktów, ale przy obecnych problemach ze żłobkami w Wawie to jednak niemal nakaz szczepień.
Szkoda ze nie nawiązaliście jeszcze w tym odcinku do Corruped Blood Incident w Wow (mam nadzieję że nie przekręcam nazwy), to była rewelacyjna okazja, a sprawa miała miejsce 15 lat temu, więc cześć widowni może nie pamiętać. Pozdrawiam serdecznie, super podcast.
MevCore: Program był niezły do momentu gdy prowadzący zaczął tyradę o antyszczepionkowcach - nie tylko powtarzając obiegowe głupoty obu grup sporu to jeszcze dodając do tego zestawianie skrajnych zidiociałych przypadków antyszczepionkowców z ogółem społeczeństwa, które utożsamia z programem proszczepiennym. Obowiązek szczepień nie jest równoznaczny ze społeczeństwem jako ogółem i umową społeczną a taką retoryką posługuje się prowadzący.
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=Swp6UiR3B_E