siarkaa85 ciekawostki

siarkaa85 ciekawostki

Historia kanału siarkaa85 zaczyna się w dniu 2011-10-18 21:20:30.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 667 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 3529052 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 14000 użytkowników.

CO NA WALENTYNKI DLA CHŁOPAKA MĘŻA ITD


↓↓↓↓↓Więcej Informacji poniżej ↓↓↓↓↓ W filmie mówiłam o kod rabatowy 15% na hasło SIARKAA85 ważny do konca lutego na hasło SIARKA z polecenia kod rabatowy dostosowany indywidualnie do zakupu ====================================================== Jeśli Ci się podobało nie zapomnij o kciuku w górę Zerknij na mój FB Obserwuj mnie na INSTA Współpraca For business and sponsorship opportunities please contact Jeśli chcesz Mi wysłać kartkę/ list zapraszam priv :) Zgodnie z art. 116 i 117 ustawy o Prawie autorskim i prawach pokrewnych, nieuprawnione rozpowszechnianie oraz nieuprawnione utrwalanie lub zwielokrotnianie w celu rozpowszechniania cudzego utworu, podlega karze pozbawienia wolności do lat 2. Zgodnie z Art. 190a. ustawy o stalkingu i nękaniu Dz.U.2017.0.2204 t.j. Ustawa z dnia 6 czerwca 1997 r. Kodeks karny § 1. Kto przez uporczywe nękanie innej osoby lub osoby jej najbliższej wzbudza u niej uzasadnione okolicznościami poczucie zagrożenia lub istotnie narusza jej prywatność, podlega karze pozba­wienia wolności do lat 3.

Najlepsze komentarze:

Magda A... Super filmik ??
Joanna ... Pomysły ciekawe ? Najbardziej mi by odpowiadał relaks właśnie w jakimś spa. No, ale znając życie - czasu nie będzie i kasy ?
A w Walentynki obdarowuję tych, których kocham - nie tylko męża. Np. moja Ola też zawsze coś dostaje. Moja mama miała taką tradycję Walentynkową, a ja ją kontynuuję.
Edyta E... Super...❤??
Asia W... Ślicznie wyglądasz☺ super propozycje☺
mjuszka... Nie lubię Walentynek, nie kupuję żadnych prezentów.
anuszka... Świetny filmik super propozycje ❤️
Pięknie wyglądasz ?
megizaa... Super pomysły <3 ta ostatnia propozycja chyba najbardziej kusząca haha :D ale czekoladę chyba muuuszę spróbować ;)
a makijaż boski jak zawsze ! ;)
taka tr... Fajny makijaz, ale dodalabym pomalowane rzesy na dole ? badz brak cienia na dolnej powiece. Pozdrawiam ?
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=b7nYBHMjIJU