4 TYPY DZIEWCZYN W WALENTYNKI | Jak spędzić walentynki? Anna Szlęzak


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=KKI_sxnSI2MNajlepsze komentarze:

crane... Moja dziewczyna zerwała ze mną w Walentynki
N5Drago... Ja do smutnej singielki bym dodał wysyłanie zdjęć z innym facetem XD ! Nie pozdrawiam lasek co tak robią :D
szoguny... Cóż... jestem walentynkową hejterką, ale opis do mnie nie pasuje ani trochę. I nienaginam zasad, ostatnich Walentynek nawet nie spędziłam z chłopakiem, bo dla nas to dzień jak co dzień i oboje uważamy te wszystkie ozdóbki za mocno kiczowate. Wolimy spędzać wieczór w Słowiańskie Walentynki, gdy wraz z innymi mogę puścić wianek na wodę, a on wyłowić, bawić się przy ognisku i wreszcie szukać kwiatu paproci.
Nigdy też nie uważałam, że powinnam nienawidzić wszystkiego co popularne.
I to z byciem samotnym... To, że z kimś jestem nie sprawia, że piszczę podekscytowana na widok chłopaka w autobusie, który próbuje pożreć swoją dziewczynę. Modlę się by jak najszybciej zeszli mi z oczu.
korneel... Ale przecież w filmie zostało przedstawionych 5 typów a nie 4 :)
kira _a... No to ja jestem tym ostatnim typem ?
Gabriel... Rozstałam się z chłopakiem dzień po walentynkach, których i tak nie obchodziliśmy. Jako prezent dostałam tylko traumę po jego próbie samobójczej i spisywanie przez policję. Mimo toksycznego związku nadal mi go brakuje i wiem, że to głupie.
ZuzkaW2... Kiedy byłam singielka byłam typem zartujacym sama z siebie. Tzn starałam się podejść z dystansem do siebie i śmiałam się że ja to spędzę walentynki z matematyką, ect, a tak naprawdę spędzałam je jak najzwyklejszy dzień w roku. Nie ma sensu denerwować się ze względu na to że jest się samemu w to święto, na każdego przyjdzie czas aby je móc świętować :)
?ucja B... Ja co roku obchodzę Dzień Singla.
Kupuję martini i pijąc sb wieczorem przy filmie cieszę się, że nie wyszłam za mąż :D
> ,,WOLNOŚĆ kocham i rozumiem. Wolności oddać nie umiem,, <
Nie dok... gówno porady dla idiotów - kto takie rzeczy ogląda...
Executo... Aniu,
Wspaniały filmik jak zawsze, aczkolwiek nasuwa mi się pytanie. Swego czasu zrobiłaś odcinek jak radzić sobie z własną zazdrością, który zwieńczyłaś pytaniem, czy chcielibyśmy odcinek o tym jak radzić sobie z zazdrością u partnera. Chciałbym nieśmiało przypomnieć o tym pomyśle, gdyż jest to bardzo ważny temat i na pewno pomógłby niejednej osobie (w tym - bez większych zaskoczeń - mi. XD Jestem w związku ze strasznie zazdrosną osobą i już naprawdę przerasta mnie ciągła walka o jakąś namiastkę zaufania czy prywatności)
Pozdrawiam
jp 100%... Ostatni
Michali... Propsy za KacKatovice :D
Sarah V... Ja chyba jestem osobnym typem bo walentynki jakoś nie obchodze wyjątkowo bo zwykle kupuje sobie coś słodkiego w tym temacie a jestem singielka wiec spędzam sama nie będąc w żaden sposób krytyczna czy tym świętem zafascynowana. Spędzam ten dzień tak jak każdy inny
Anna Le... My z mężem mamy dystans do walentynek, ale obchodzimy je dla zabawy. To chyba jesteśmy normalsami
Patrycj... Jestem singielką, która nie ma nic do walentynek i nie chowa się w tym dniu w domu żeby nie spotkać zakochanych na ulicy. W tym dniu myślę raczej o swoich urodzinach które są następnego dnia ?
Pprzemo... 52 tygodnie Haha :D
Tamore ... Schudłaś. :)
SAGAR... 6:26 hahhaha bylismy tacy szczęśliwiii na prędkości 1,5 albo 2 polecam
SSIRC x... muzyka w tle :d ?
Motopas... Taki mały żarcik.
14 lutego, walentynki. Facet pracujący jako tynkarz szykuje się do pracy. Podchodzi do niego jego ukochana i pyta: - Może byśmy tak dzisiaj? No wiesz, mam straszną ochotę.
Na co on odpowiada: - Nic z tego kochanie, dzisiaj walę tynki.