Włącz Filmy na pełnym ekranie

Książki na Walentynki | On & Ona 2 Wielki Buk


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=5Beqv8auPAYNajlepsze komentarze:

Ula Ko... Jesteście GENIALNI !!!!
Monika ... Wielki Gatsby odpuść sobieeeee ? , miałam takie samo zdanie po obejrzeniu filmu. Teraz może sięgnę po książkę ;)
Jolanta... "Wichrowe Wzgórza" i "Pamiętnik" to moje ulubione historie miłosne. Cieszę się, że stworzyliscie ten filmik razem, bo zainteresowała mnie interpretacja Kuby. Chyba jeszcze nie słyszałam męskiej opinii na temat kultowych historii miłosnych. Dla mnie walentynki nie są wyjątkowym dniem. Uważam, że dbać o związek trzeba cały rok. Jeden dzień w roku nie naprawi relacji, nie zbuduje czegoś trwałego.
Peter G... Sansa w książce nie była z Boltonem, przywieźli mu fałszywą Aryę. Jeśli dobrze pamiętam :)
Pyra W ... Najlepszy filmik walentynkowy/anty-walentynkowy jaki do tej pory widziałam! Tworzycie wspaniały duet, więcej takich filmików poproszę <3
Agata J... Jezu uwielbiam Was i kocham :D <3
Angie... "Powiedziała osoba, która ostatnio płakała na Jumanji" ? Uwielbiam ten filmik ❤ Uwielbiam Was ❤❤❤ Liczę na powtórkę w przyszłym roku i jeszcze coś w międzyczasie ? Trzymajcie się ciepło!
chucko ... Na listę dałabym "Call Me by Your Name", która dla mnie jest najpiękniejszą historią o pierwszej miłości. Tylko nie wiem, czy byłaby to lista książek walentynkowych, czy może raczej antywalentynkowych... ??
Orcia... Ja walentynki spędziłam w tym roku z moją wielką miłością! <3 Książką, ale z racji, że romanse już nieco mnie zmęczyły, to sięgnęłam po coś nieco cięższego - thriller psychologiczny. "W sieci zł@", super przyjemny czas z książką, dzięki zgrabnie skonstruowanej fabule, która zachęca do sięgania po więcej, a zakończenie diablo dobre! :)
Mirandz... To najlepszy, najzabawniejszy i ironiczny filmik jaki oglądałam w ostatnim czasie ❤ Merytoryczny i z jajem ? Tworzycie świetnie dobraną parę, więcej takich filmów proszę ?
Bo?ena ... Ta kategoris zmienia się wraz z wiekiem:-) ale chyba postawiłabym na "Niebezpieczne związki"
RUFFI L... Jeśli chodzi o Walentynki, to my jesteśmy razem już 18 lat (minęło teraz w lutym) mamy dwoje dzieci, świętujemy sobie Walentynki wszyscy rodzinnie, wychodząc na jakiś obiadek poza domem, jakieś drobnostki upominki :) Ogólnie nie jesteśmy jakoś romantyczni, raczej bardzo rodzinni, a to ma dla mnie zdecydowanie większą wartość :)
RUFFI L... zachłysnęłam się powietrzem ze śmiechu, cudowni jesteście <3 .... ech co ja bym dała, żeby mój mąż czytał książki, byłoby z kim pogadać o nich.... a tak, czekam, aż córka podrośnie mi na tyle, że z nią pogadam ;)
Darina ... Uwielbiam Was :)
Kasia J... Kuba jest świetny, zwłaszcza opis Romea i Julii mnie rozwalił - całkowicie w moim stylu. Para idiotów. ??? Stanowicie super duet, dopełniacie się znakomicie. ❤️?
bahamon... No ale jednak trzeba mieć serce z kamienia, żeby nie płakać na Transformersach <3
Gigija ... Olgo co do "Wichrowych Wzgórz" zgadzam się z Kubą. Jak przeczytalam tę książkę to odpowiadając sobie na pytanie o czym jest ta książka stwierdziłam, że jest o grupce psychicznie chorych ludzi ;)
Piotr U... Świetny filmik. Mam prośbę, zróbcie zestawienie : Olga - powieści historyczne, Kuba - książki typowo historyczne, ale napisane w przystępny sposób (nie akademicki). Pozdrawiam serdecznie.
Izabela... Moja ulubiona seria na Wielkim Buku ? I ta śliwka w kompocie ??? Cudowni jesteście ?
marysia... Kocham wasz duet bardzo!