Mass Effect: Andromeda 26 Kolonia na Elaaden - Remigiusz Maciaszek


Mass Effect: Andromeda ceny PC Mass Effect: Andromeda ceny PS4 Mass Effect: Andromeda ceny XONE Mass Effect: Andromeda to zdecydowanie top 10 oczekiwanych gier tego roku. Czy będzie też w zestawieniu Top najlepszych gier 2017 roku? Sekcja IGN
Komentarze:

Dan Brzozo: Proszę : " a teraz zajmę się terraformingiem "
kacper xlolz: Jak fajnie ze tak dużo OVERWATCHA ostatnio nagrywasz
LordEreh: 21:00 Rock, oni zbombardowali ATOMÓWKAMI całą swoją planetę a ni tylko stolicę... Lore Mass Effecta powiadało - po wynalezieniu broni palnej najczęstsza przyczyna zgonu zmieniła się z "pożarcie przez drapieżniki" na "rana postrzałowa".

A w ME3 rozmowy z tą kroganką "Ewą"(Bakara się nazywała tak naprawdę) potwierdzała to - kroganie(samce) szukali kogoś z kim mogliby się zmierzyć aby pokazać swoją siłę no i znaleźli ją u samych siebie dlatego się tak mordowali, a po genofagium nie mieli innych perspektyw poza życiem najemników w pogoni za honorem i krwawą jatką. Miejmy nadzieję że jakoś się może uspokoją w Helejosie.
Pan Kapusta: chcemy więcej seri !!!
Wiedzmin672: Ludzie można robić Misje główne a jak sie nie zrobi misji pobocznych to nic sie stanie??
Piotr Fi: Ciekawe z tymi Kettami. Może archont chce zbudować w krótkim czasie prywatną armię aby zdobyć władzę w całym imperium? Zlikwidować bądź zmarginalizować senat i zostać dyktatorem?
Marek Misztal: przemaluj nomada z powrotem na biało ;) z tym czerwonym malowaniem słabo wyglądo
MrDominikCe: Proszę nie kończ odcinków z Andromedy jak Jedna ze Stacji Telewizyjnych.
Zarazem Zaiste przyjemny i ciekawy odcinek z Andromedy.
Pozdrawiam
Destroyer_SQ 29: Mass effect andromeda jak dla mnie 9 na 10!? Misje główne poboczne fabuła grafika czego chcieć więcej!!?
Jakub Kucharczyk: Czy zakładając nowa placówkę za każdym razem wybierasz jakiego typu to ma być placówka (militarna/naukowa) tak jak to było na EoS? Jesli tak to mozesz powiedzieć gdzie jaka założyłeś bo strasznie mnie to ciekawi, pozdrawiam
PoTTi :: Czy tylko dla mnie ta walka Krogan ( około24minuta) wyglądała "słodko" ? Wiem że chodziło o zniewagę i o utratę prestiżu ale bardziej to wyglądało na przytulanie niż na walkę za mało tam było agresji jak dla mnie .
PoTTi :: Kroganie to tacy galaktyczni Rosjanie . :D Oba "narody" zniszczyły swoje stolice ( czy tam naruszyły nie wiem jak to było z kroganami [ chętnie wysłucham historię ] ale Rosjanie przecież parę razy   Moskwę palili ] , oba "narody" agresywne , waleczne  oraz wiecznie dążące do wojen .
Jedrys Forest: na koncu zabija archota
Mietek Pustelnik: Ja dziś ukonczyłem swoją przygode w andromedzie i jestem zadowolony gra zajebista!!!! Już czekam z niecierpliwością na kontynuacje :D Jest jeszcze wiele do odkrycia i do wyjaśnienia
Tomasz Bielski: Ja mam pytanie do Rocka jak się nazywa jego pancerz ktory używa?
Loczek Tm: Hahaha Chuj z Tannem no to grubo poszli ;3
TinJester: Jak można oglądać jak ktoś gra w grę??!
mariusz pawlik: Witaj ROCK ja jestem troszeczkę dalej od Ciebie i nie spamuję z góry informuję.Odnośnie KADARY kolega z którym masz dalej współpracować jest w SLAMSACH KADARY w DYSKOTECE jest tam wejście drzwi do których musisz podejść E i siedzi w koncie typek którego szukasz od tego momentu fabuła idzie dalej sama z KADARĄ.Pozdrawiam
Marcin Szostak: 24:09 HAHAHAHAH, CO TO MA BYĆ?! Jaki developer pomyślał sobie "Tak, ta animacja jest ok, możemy dać ją do wersji ostatecznej"? Ta gra to porażka na całej linii - wersja z Origin Access dawała tego przejawy, natomiast gameplaye na YT to potwierdziły. Ale czego innego można się spodziewać po studiu, które bardziej ceni w swoich pracowniach kulturową i etniczną różnorodność niż doświadczenie i umiejętności.
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=ghiEs9K4Qjc